Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

Gość wesoły wojtek wierzeysky www
ja swoje wiem i nie pierdolic mi tu........... kurwa co za burdel na tym forumie...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co potem zrobisz z tymi fotami?:D no pokazna sumka nie wiedzialam ze az tyle nas siedzi na kafe, sama chcialabym wiedziec jak wyglada polowa z nas.. siedze dzisiaj na cafe od poludnia tylko bylam na innym pc ktory nie wpisywal literki "n" i mozna powiedziec ze sledzialm kafe biernie, bo nawet pisac mi sie nie chcialo bo i tak nikt tego nie zrozumial, a jutro szara codziennosc szkola potem praca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humorek:D hehehe strzal w dziesiatke! ale czy humorek to nie ch sie pisze? blokers>>> slucham tych twoich przemyslen:) a jak nie to na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto a cos ty taka zestresowana:P poczytaj sobie kawala humorka to sie wyluzujesz, a jeszcze bardziej jak to zapraktykujesz:) blokers>> foty nie ma koniiiicccc, byla jedna tam kiedys i starczy, ale bardzo tam wlosow nie sktocilam tylko troche image zmienilam heheh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ze zdobycia czyjej foty
jestes najbardziej dumny i czy masz jakas ulubiona?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze zdobycia czyjej foty, mam ulubione, ze zdobycia każdej jestem zadowolony ;) Quicksand, no dwie :) Wtedy intensywnie popijałaś- może nie pamiętasz że wysłałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×