Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

Gość gaal anonim
tyle że mnie nie kręci robienie tego dla sportu , chociaż przyznaję gadam jak desperatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
czepiliście się Gronkiewicz Waltz a patrzcie jaka Miriam ładna była i co? i ptak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaal anonim, dla sportu rzeczywiście nie ma sensu ale dla przyjemności... ;) Co do Miriam... z ptakiem też jest ładna/ ładny/ ładne tylko nie wiem kogo taki tworek pociąga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miriam ładna była ale już po ptokach :-D Jednak nie porównujmy Waltz do Miriam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
a Nelly Rokita? co sądzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anouk86, czołgiem, maleńka. Walisz mnie po rogachm nocy poślubnej nie pamiętam i jeszcze śmiesz pytać, czy Cię kocham jeszcze? :o pietrucha28, pamiętam ale pamiętam też że o przemetkowaniu pisał chłopak a przemetkowania dokonał jego brat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pisałam,właśnie o bracie:) dostał dziś pismo ze sądu grodzkiego zatytuowane WYROK NAKAZOWY W IMIENIU RZECZPOSPOLITEJ.... co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpierw opisali jego występek dokładnie potem o zmianie na mniejszą wage czynu(miał art286 1kk)a teraz coś pisze 286 3kk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrok nakazowy, to wyrok nakazowy :) Sąd rozpoznał sprawę na posiedzeniu niejawnym, uwzględnił wniosek oskarżonego o dobrowolne poddanie się karze w zaproponowanej przez niego wysokości i uznając go za winnego popełnienia zarzucanego czynu skazał go na szczegółowo opisaną w sentencji karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
skończyły im się tematy o kupach? nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze że wymierzono mu kare 100 stawek dziennych grzywny..... i opłaty sądowe pisze o odwołaniu a nic o rozprawie sądowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anouk86, poluzuj kucyki albo spotkaj się z facetem na odprężający masaż newralgicznych miejsc ;) pietrucha28, jeśli masz jakieś wąty związane z wyrokiem nakazowym albo pytania do mnie, to napisz na email (jest pod moim nickiem) przepisując treść wyroku (bez danych osobowych). BTW: Ten wyrok musiał być wydany w frudniu bo z dniem 1 stycznia 2010 sądy grodzkie zostały zniesione. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha28, nie będzie rozprawy. Za ok. miesiąc przyjdzie wezwanie do zapłaty należności sądowych (czyli grzywny i kosztów) w terminie 30 dni od doręczenia wezwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blokers dzięki Ci serdeczne za pomoc:) dla mnie te paragrafy kodeksy artykuły to czarna magia wszystko miesz mi się w głowie a w tym wyroku same cyferki i paragrafy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha28, zadowolony brat z wymiaru kary? Ile w sumie do zapłacenia? :) Teraz takie sprawy, jakią miał Twój brat, rozpoznawane będą przez Wydziały Karne Sądów Rejonowych. Do bodajże 2001 roku tak już było (do czasu likwidacji kolegiów do spraw wykroczeń, których sprawy przejęły Wydziały Cywilno- Karne przemianowane później na Wydziały Grodzkie)- to taki mały wykładzik z historii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do grzywny to 100 stawek dziennych-jedna stawka 10 zł + koszty sądowe 90 zł i jakaś opłata 100zł brat poczuł ulge tak jak cała rodzina zresztą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadnę tutaj późnije obowiązki wzywają jak będziesz miał chwilke napisz o co chodzi w tym wyroku tak na chłopski rozum,albo babski lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha28, odpisałem. 1190 zł zatem trzeba będzie zapłacić. Dowód wpłaty (i to wypełniony) ;) sąd uprzejmie przyśle ;) Jadę do domu wreszcie, będę za ok. 2h 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
idę do domu, odezwę się za pare godz. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30_stka
Widać blokersie, że jesteś po prawie, bo wyszczekany jesteś.....w sumie tego Was uczą.No to jaką aplikację skończyłeś? Specjalizacji nie wybierało się na studiach.Albo zdawało się przecież na prawo karne albo administracyjne...ja nie jestem po tym kierunku, ale mam znajomą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×