Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

Gość cześć Blokers
Cześć "Gaal"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Blokers, no to w takim razie już przestaję nerwowo klikać "odbierz"... :( gaal anonim, no cześć... nie jarałaś od ostatniego wpisu? ;) Głupia sukens, strasznie zaborcza jesteś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
nie. Nawet nie myślałam jeszcze o tym. Gorzej jest z facetem. Korci mnie żeby się odezwać. Właśnie znalazłać w biurze CKMy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia sukens, nawet swoim zdjęciem? ;) bbb111, słyszałem komunikaty jadąc do roboty, że pociągi EIC jeżdżą z nawet dwugodzinnym opóźnieniem a to znaczy, że jest fatalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
nie szukam. Pracuje, ucze się i jeszcze opiekuje się domem, a za pare miesięcy czeka mnie przeprowadzka do innego miasta. Nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
blokers pocztę sobie odbierz. Szwagier zapraszał mnie na parapet ale brak czasu. Może i klikam w klawiaturę ale fizycznie jestem w robocie. I ludzie ,ja się tu marnuję! A tak chętnie skorzystałabym z propozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaal anonim, i ja mam uwierzyć, że to Twoja fota? :classic_cool: Głupia sukens, fajnie, że masz gdzie zjeżdżać. Też bym przyszalał na sankach... tylko nie wiem co z nogami zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
poszłam dzisiaj do lekarza, babsko spóżnilo się godzine a na koniec jeszcze z tekstem do mnie że jestem niezorganizowana... fakt, zapomniałam jej dostarczyć takiego jednego świstka bo od 5 biegam za milionem spraw, na dodatek spóźniłam się godzine do pracy. Nie nawidze się spóźniać i tych którzy się spóźniają... więc mam świetny humorek dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohydna jędza, przy mniejszej sprawności fizycznej można założyć na czyjąś szyję ale wtedy trudniej uciekać gdy saneczkarz zorientuje się, że z przeciwnego kierunku biegnie na niego drzewo :classic_cool: gaal anonim, świetny humorek w takich okolicznościach? Czyli byłas u psychiatry albo ginekologa ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
Wybrałam jedną z ładniejszych z sesji, tak mi się bynajmniej wydawało że ładną. Nie musisz wierzyć jeśli nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do humorków,to moj jest genialny... Siedzę w pracy sama jak taki kołek... bo przecież wszystkich pozasypywało... Ławkers-> ile Ty masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaal anonim
nie. Palca grzebalca zostawiłam na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia sukens, mam 187 cm wzrostu ale zawsze przeszkadzają mi nogi- wydają się za długie :P No chyba, że trzeba wymienić żarówkę albo sięgnąć na najwyższą półkę w sklepie samoobsługowym- wtedy jak znalazł :classic_cool: gaal anonim, czyli dawkujesz przyjemności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×