Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blokers i ławkers

Jeśli chcesz coś powiedzieć

Polecane posty

Oj dziewczyny, dziewczyny, pewnie poszedl w dlugą ze swoim fanem,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma baton
Mi się wydaje że coś musiało się złego stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc101,czemu tak Mu dopiekasz.Ja też robiłam to samo,innym facetom na tym moim temacie.Ale Blokers to w porządku facet,można z nim pogadać o d...Marynie i się pośmiać.Niewielu jest takich. Nie możesz zawiesić broni i porozmawiać bez takich scysji?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znim to akurat nie mogę....zresztą i o czym można z nim porozmawiać? Poka fotę cielęcinko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc101,nie bierz wszystkiego dosłownie i do siebie:( Lepsze takie popychanie pirdołek,jak wredna manipulacja i oszustwa gagusiów,co to tylko czyhają,ktora naiwna da się im dostać w ich śmrodliwe łapska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma baton
abc kilknij na poprzednią stronę i przeczytaj stopkę Blokersa 03:42 "Inteligentna kobieta to kobieta, z którą można być tak głupim, jak tylko się chce. [Paul Valery]" osobiście mam wrażenie że to dedykacja dla Ciebie i koleżanki specjalizującej się w dostawach karotenu nie z tej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhh
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wódz jest pozbawiony poczucia humoru...Potrafi jedynie zaatakować, a jak odda mu się w podobnym stylu, to robi sie wulgarny.Czasami zastanawiam sie, czy nie stosuje zbyt dużo procentów, gdy do Was pisze.Poza tym, nie oszukujmy się, moje wypowiedzi wnoszą tu choć odrobinę pazura, bo facet nie ma nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może go dziewczyna rzuciła
i potrzebuje pocieszenia :) Nogi w bloki i startować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nieobecnych nie mówi się
źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma baton
Jak rzuciła to dawno bo z tego co się orientuję Blokers od kiedy pisze na kafe jest sam :P abc a Ty zawsze piszesz przepełnione intelektem elaboraty? Też piszesz głupoty jak każdy tutaj. Zajrzyj na forum "Rozwodnicy" np. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4305818 to zobaczysz że Blokers nie jest głupi a poczucie humoru moim zdaniem ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma baton
abc pochwal się swoimi osiągnięciami. Masz doktorat, męża, rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja mówię, że piszę jakieś mądre rzeczy? Chyba Wam wszystkim coś się pomyliło....piszę bzdety, żeby odreagować.....a chyba niestety sie nie zorientowaliście i w tym rzecz, dlatego mnie to bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma baton
Prawie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia**.
Witam Wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma baton
Witaj 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma baton
Jeszcze nie mam ale w wieku 22 lat nie mogę mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc101 nie chcę tu nikogo chwalić,czy też ganić.Ale Blokers 1-szy Ci chyba nie dopiekł,kilka razy starał się być miły,ale mu nie pozwoiłaś!Nie dziw się,że siadły mu nerwy.Ile tak można?ja myślę,że każdy wchodząc tu chce się rozerwać,a nie denerwować:( Można się pośmiać i nie brać wszystkiego do siebie.Nie często można pożartować z jakomś facetem,większość z nich to buce,a jak coś powiesz co nie pasi,to jak strzelą focha z potrójnym przytupem,to głowa mała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę tu nikogo chwalić ani ganić. Hehe A czy tego nie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że nie robię.Staram się być obiektywna.Piszę to co myślę. A tak na marginesie,to chce Ci się jeszcze tak "drzeć koty"? Tyle czasu.Ja nie miałabym ochoty,ani siły. I nie mam powodu dla którego miałabym się komuś "podlizać".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, nie ma ze mną Blokersa i nie było. On wcale nie chce ze mną rozmawiać. Może serio coś mu się stało? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie płaczcie tak za blokersem
on długo bez forum nie wytrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że Gospodarz wróci i jeszcze dziś pożyczy nam hardcorowych.Zadeklarował do jeszcze ostatniego dnia m-ca tu być,więc nie może tak...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma baton
Tęsknię za Blokersem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×