Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uroczy brzydal

wciąż szukam Cię wśród jabłek. . .

Polecane posty

Gość yuihgh
Wszystko co potrzebne człowiekowi do szczęscia już masz. Ciesz się tym. Przestań gonić za złudzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuihgh
owszem myślałam że jest inaczej, ale pomyliłam się. Nie jestem Ci potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znalazłem Cię wśród jabłek
To było ładne :) Pozdrowienia zoa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to leciało;):D:D:D A gdy mnie już widziałeś, na wiecznie zielnej łące Ktoś nagle zakrył Księżyc, a potem zgasił Słońce A gdy mnie już widziałeś, w obłoku jeszcze sennym Ktoś nagle zgasił Słońce,i potem zakrył Księżyc Szukałam Cię na morzu,wypatrywałam w górach Pod ziemią Cię szukałam i w umazanych chmurach I w gwiazdach Cię szukałam, w tej kosmogonii wiecznej Jechałam Wielkim Wozem, na Drodze byłam Mlecznej Szukałam Cię na drzewach, wśród liści i kasztanów Zjechałam do Braniewa, do ojców Franciszkanów Na pasach Cię szukałam i przeszłam każdą drogę Szukałam i wołałam:Nie mogę już! Nie mogę! A gdy mnie odnalazłeś na wiecznie zielnej łące Ktoś nagle zakrył Księżyc, a potem zgasił Słońce I znów przemierzać będę, wszechświaty tropem ptasim Aż ktoś zakryje Księżyc, na zawsze Słońce zgasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uskrzydlony :) Cześć brzydalu. Podoba mi się to, co robisz :) Nie wiem dlaczego tu właśnie ale rób tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuperka
chlip chlip chlip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałeś mnie, wpisy pochodzą z okresu, gdy naprawdę mnie nie było, w tamtą zimę, pamiętam ten czas, gdy nie mogłam przyjść, było mi ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×