Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Początkujący200

choroby hiv itp. a partnerka

Polecane posty

Gość Początkujący200

Zamierzam zacząć współżyć z dziewczyną która miała już kilku przede mną, jeżeli nie kilkunastu. Ja jeszcze nie próbowwałem z żadną nigdy. Boję się hiva i innych chorób które mogę złapać od mojej dziewczyny. Czy powinienem naciskać żeby zrobiła sobie testy? Czy w ogóle ktoś ma takie doświadczenia i też poprosił partnera o zrobienie sobie takiego testu? Co robicie w takich sytuacjach gdy wiecie że partner miał przeszłość? Boicie się też chorób czy wam jest wszystko jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka26
uzywaj gumki poprostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaletta
to żaden wstyd ona nie wie na 100 % czy któryś z jej partnerów nie był nosicielem idźcie razem, zróbcie razem testy pamiętaj, że istnieje coś takiego jak okienko serologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkujący200
Z gumkami jest ten problem że średnio na mnie pasują. Przynajmniej z tego co próbowałem. Zwykłe cisną strasznie i nie chcą się założyć a xl chyba znowu są za luźne :/ Spróbuję ją jakoś namowić - mam nadzieję że się nie obrazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oczywiste jeest
koniecznie należy przebadać się i przeprowadzić testy pamiętaj że gumka wcale nie zabezpiecza a jedynie trochę zmniejsza ryzyko zarażenia zresztą jeśli ta dziewczyna miała kilku partnerów to na sto procent jest już czymś zarażona , może niekoniecznie jest to HIV , ale z pewnością grzyby, chlamydie i oczywiście wirus brodawczaka (HPV) na 100%, a to nawet na testach nie da się zdiagnozować, a ciebie zarazi i w przyszłości zdziwisz się gdy nagle pojawi ci się rak prostaty czy jądra nawet dziewicę należy poprosić o przebadanie się bo też nie ma gwarancji że czegoś nie ma , bo mogła coś złapać w inny sposób.......takie czasy zarażone teraz tylko debile niemyślące seksuja się z nieprzebadaną partnerką/partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARMAZYNOWY PIzdoliz
dobrze prawisz bedziesz żył 100 lat i zdrowy umrzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×