Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudynnnnnnnnnnna

wlasna firma pytanie

Polecane posty

Gość Klaudynnnnnnnnnnna

pracuje na etacie, lecz chcialabym otworzyc swoja dzialalnosc, ale na pol etatu, czy to jest mozliwe? prosze o odpowiedz osoby, ktore orientuja sie w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynnnnnnnnnnna
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Działalnośc gospodarcza na pół etatu... :D Kobieto, działalność gospodarcza nie jest liczona w etatach. Przedsiębiorcą jest się 24 godziny na dobę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynnnnnnnnnnna
ktoś jeszcze? prosze osoby ktore znaja sie na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre na pół etatu
ktoś wyżej dobrze Ci odpowiedział, więc jakich jeszcze informacji potrzebujesz??? Poczytaj może coś o działalności gospodarczej w necie zanim cokolwiek zaczniej robić na własną ręke, bo widać, ze nie masz ani zapału ani pomysłu, a własna działalność może Cię jedynie pogrążyć finansowo i psychicznie. Jak zakładasz biznes to pracujesz 24h na dobę, żeby on się utrzymał na rynku i raczej na pomoc nie możesz liczyć żadną, a jedynie na przeszkody ludzi i urzędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynnnnnnnnnnna
Jak juz wczesniej wspomnialam pracuje na etacie, i popoludniami wykonuje dodatkowa prace, makijaz, fryzury slubne, okolicznosciowe... mam mnustwo kilientek, a chcialabym sie jeszcze rozreklamowac i zeby bylo uczciwie-miec ta swoja dzialalnosc-z racji tego ze nie chce rezygnowac narazie z etatu mysle o dzialalnosci na pol etatu Jesli komus tak trudno odpowiedziec- trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek 77
Pracując na etacie u kogos możesz otworzyć własna firmę zapłacisz wtedy tylko składkę zdrowotną w zusie czyli bedziesz do przodu poza tym cała reszta normalnie podatki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre na pół etatu
dokładnie! możesz pracować w soboty, niedziele i w święta. Dzis np. jest niedziela, wszyscy pracujący na etat mają wolny dzień, a ja siedze i rozmyślam jak tu pozyskac nowych pacjentów, jak jeszcze się rozreklamowac, przygotowac się do spotkania biznesowego na jutro... ja pracuję 24h na dobę, myślę i pracuję nawet w nocy przez sen...np.wczoraj obudziłam się o 2 w nocy, bo nagle wpadłam na pewnien pomysł pomocny dla mojej firmy. Działam na własną rękę już 5 lat, nie narzekam, ale pracować trzeba solidnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynnnnnnnnnnna
moja praca nie polega na tym samym-pracuje jako kierownik produkcji opakowan wiec,wiec zupelnie inna branza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynnnnnnnnnnna
debil z ciebie nic nie wiesz o danej osobie a twoje zachowanie jest poniżej wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala kafeteria laska
zadala pytanie, wcale nie glupie to zostala zjechana od gory do dołu, autorko tutaj napisz jak bedziesz miala problem,,on nie dzwoni od 5 minut,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie było głupie
bo chcąc założyć własną działalność należy przede wszystkim myśleć samodzielnie, a tu tego nie ma - ona myśli w kategorii pracy na etacie i nie zdaje sobie sprawy z tego, na czym prowadzenie działalności polega. Właśnie na tym, że 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, łącznie ze świętami i wakacjami tak naprawdę jesteś w pracy. Nie pracujesz - nie zarabiasz, a zus i inne haracze dla państwa musisz płacić. I tylko szlag cię trafia, że co i rusz wymyślają nowe dni ustawowo wolne od pracy, kiedy nic i nigdzie nie da się załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×