Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
peacelove

pomysł na biznes w gimnazjum oceńcie

Polecane posty

UWAGA!!! Ogłoszenie!! powywieszam to w szkole i porozdaje ulotki ZBLIŻA SIĘ KONIEC SEMESTRU FIRMA DESPERADO WIE CO PORADZIC NA TWE MARNE OCENY Czy masz już dość mozolnego pisania wypracowań i nie chce ci się odrabiać prac domowych? Brakuje ci weny twórczej? Oto oferta dla ciebie! FIRMA DESPERADO ZAŁATWI TO ZA CIEBIE!! NAPISZEMY WYPRACOWANIA !!! ODROBIMT PRACĘ DOMOWĄ Z POL I ANG ZROBIMY REFERATY lub PLAKATY dowolny przedmiot NARYSUJEMY WYBITNE PRACE Z PLASTYKI Jesteś w desperacji ? zgłoś się pomożemy poprawić twoje oceny Gwarancja anonimowości nauczyciel nie dowie się że nie ty jesteś autorem! CAŁKOWITY DOCHÓD ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA KUPNO I RENOWACJĘ BUSA CENNIK Wypracowanie na 5 Krótkie A4 Długie A3 Wypracowania na 5 Wypracowanie na 4 ARCYDZIEŁO(kredkami bambino lub ołówkowymi ARCYDZIEŁO pastelami ARCYDZIEŁO farbami profesjonalnymi Plastyka inne Praca domowa z ang. lub polskiego „na teraz” *1 5 Praca domowa z polskiego lub ang. na jutro lub inny dzień Wypożyczalnia lub ksero (w zależności od ilości)podręczników*2 2zł Referat ( nie ściągnięty z neta)drukowany Referat(-II-) własnoręcznie napisany Referat + zdjęcia Referat + plakat z naklejonymi zdjęciami Plakat + prezentacja i opisy Przepisanie zeszytu(w zależności od ilości stron)potryebnz weekend Przepisanie zeszytu pokemoniastym pismem(Lol) Ściąga Cena do omówienia Proponujemy również ofertę specjalną czyli super ściągi i pomysły gdzie je umieszczać Kontakt gg 7693765 e-mail peacelove@interia.eu *1w zależności od liczby godzin lub minut do lekcji;D *2o ile znajdujemy się w posiadaniu nie skonczyłam cennika dodam że kolezanka ma 6 plastyki super rysuje obie jestesmy swietne w ang a ja mam jescze smykałkę i dobre oceny z polskiego co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×