Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jak mam to zrobic

dlaczego on taki jest? Czy to strach czy szukanie dziury w calym? Help

Polecane posty

Gość jak mam to zrobic

Witam. W wakacje na ognisku poznalam chlopaka na ktorego w sumie wtedy nie zwróciłam uwagi. Spotkalismy się potem kilka razy przypadkiem bo mamy wspólnych znajomych. Rozmawialismy ale niedużo i to byly relacje kolezenskie. Wszystko zaczeło sie jak pewnego dnia poszlismy razem na impreze. Duzo ze soba rozmawialismy. Calowalismy sie. On jednak powiedzial ze nie chce sie wiazac z nikim (mimo iz nie pytalam o to) bo chce sie bawic jeszcze. Ze jak juz bedzie mial dziewczyne to jej sobie nie odpusci. I dla niego zwiazek to spedzanie bardzo duzo czasu razem, a on chce sie skupic na czyms innym. Ja na poczatku nie myslalam o tym bo w sumie tez chcialam by sama. Jednak te nasze zblizenia powtarzaly sie kiedy chodzilismy razem na imprezy, tanczylismy wiekszosc ze soba, calowalismy sie i przytulalismy. Zaczelam do niego cos czuc, chcialabym zeby dal mi szanse, jadnak znam przeciez jego poglady. Naprawde zaczelo mi na nim zalezec. Czy jest szansa ze bedziemy razem? Co mam zrobic? boje sie ze jak mu o tym powiem on juz nie bedzie chcial sie ze mna spotykac. Ostatnio byl u mnie i przytulalismy sie i calowalismy 6 godzin... mmm a on mi mowil ze moglby tak wiecznie mnie calowac. Ze bylabym dobra partnerka (jakby nie mial takich pogladow) wczoraj napisal ze musimy sobie zrobic przerwe i skupic sie na zespole (od niedawna mamy zespol) Ja chcialabym mu pokazac ze mozna to wszystko pogodzic, zeby dal nam szanse chociaz sprobowac. On mial tylko raz dziewczyne jak mial 15 lat, teraz ma 20. Nie wiem, moze on sie boi tego, utraty kontroli nad swoim zyciem. Myslalam zeby nic mu nie mowic, cieszyc sie chwilami i miec nadzieje ze mu tez zacznie zalezec i bedzie chcial czegos wiecej..... Pomózcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×