Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadowolona----

najlepszy plyn do higieny intymnej!!!!

Polecane posty

Gość gość
Tylko z PROPOLISEM, np. firmy Korana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szare mydło, jak wszystkie inne mydła u mnie powoduje podrażnienia. Ja się myję płynem lacibios femina protecta, bo ma nie tylko właściwości odświeżające, łagodzące, ale też chroni miejsca intymne przed podrażnieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam Lactacyd Ultra Delikatny - polecam, bezzapachowy, nie podrażnia i bardzo długo czuję świeżość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie długo było szare mydło ale będąc w ciąży zmieniłam je na lacibios pregna z odpowiednim składem i ph dla kobiet ciężarnych. Prze cały okres ciąży nie miałam żadnych upławów ani przykrych dolegliwości. Z cała pewnością mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie używam płyn do higieny intymnej z Femmy. Jest bardzo przyjemny i spełnia moje oczekiwania. Dodatkowo z tej samej serii występuje mgiełka jest bardzo wygodna szczególnie w podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszy jest lacibios femina protecta. Odpowiada mi jego konsystencja, to że łagodzi drobne podrażnienia, odświeża i usuwa przykry zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz używam płyn do higieny intymnej z Miraveny. Hipolalergiczny, kwaśny odczyn, fajny zapach, troche drogi (ale w lipcu jest na niego promo). Tu link do sklepu, bo ciężo go dostać: https://topkosmetyki.pl/pl/p/Preparat-zelowy-hipoalergiczny-zurawina-i-owoc-rozy/38 Warto też śledzić fanpage tego sklepu, bo z doświadczenia wiem, że sklepy internetowe organizują konkursy w których można wygrać kosmetyki ;) Używałam też lactacyd - jest ok. I ten taki z Biedronki na I...Intyma? To tak średnio mi podpasował. A w czasach kryzysu dobrze się też sprawdza poprostu zaparzony rumianek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara32
Dla mojej flory bakteryjnej okolic intymnych najlepszym płynem do higieny okazał się odświeżający Intimelle. Zapach obłędny, fajnie się pieni, czuje się świeżo i komfortowo, poza tym jest bardzo delikatny i mnie nie podrażnia a to bardzo ważne dla mnie, bo jestem mega wrażliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ElaT78
Ja testowałam przeróżne płyny do higieny intymnej - od tych całkiem tanich, po naprawdę te z wyższej półki i powiem wam, że nie jest łatwo znaleźć ten idealny płyn. Dłuższy czas używałam AA, ale jakoś mi przestał pasować. Znajoma poleciła mi żel do higieny intymnej od BIOLAVEN i w pasuje mi idealnie. Cena nie jest wygórowana, bo online dostanie się go poniżej 16zł np. na http://kosmyk.pl/product-pol-55-ZEL-DO-HIGIENY-INTYMNEJ-BIOLAVEN.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam PlivaFem, bardzo dobry i delikatny. Zamawiam z Apteki pod Smokiem, jest tam w dobrej cenie i szybko wysyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś Lactacyd ale przerzucam się na Lacibios Femina okazjonalnie Ziaja Konwalia, ale raczej do mycia całego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Nowak
Co do tego mydła, to przyznam że zawsze byłam sceptycznie nastawiona, ale co raz częściej słyszę że to na prawdę działa. Zastanawiałam się jeszcze nad https://www.multi-gyn.com.pl swój stary płyn odstawiłam, bo nie za specjalnie mi pomagał i teraz muszę przetestować coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bankaqq2
Ja kupuje żel do higieny intymnej Biały Jeleń, ale też lubię Barwę. Dobry żel intymny to bardzo ważny element jeśli chodzi o codzienną higienę kobiety :). Ja moje zamawiam na https://hipoalergiczny24.pl bo mają bardzo tanio, a mam wrażliwą skórę - tam czego nie kupie będzie się to nadawało i na pewno jej nie podrażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam różne płyny, ale szukałam takiego, który będzie dla mnie najbardziej odpowiedni. Od dłuższego czasu używam płynu Anthyllis. Jest delikatny i mnie nie podrażnia. Teraz w letnim okresie o higienę trzeba dbać bardziej, by do żadnej infekcji nie doprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wlasnie otrzymalam moja femina protecta i zawartosc butelki jest 3/4 pelnsa zostalam oszukana czy tak jest oryginalnie? Juz uzywalam kiedys tego produktu jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarka255
Według mnie najlepszym płynem do higieny intymnej jest Seboradin, ponieważ mam bardzo wrażliwą skórę i tylko on mnie nie podrażnia. Bardzo go lubię i kupuję go non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno lepiej nie używać płynów do higieny intymnej bo w jakiś tam sposób szkodzą. Ja to wodą się myję i naturalnym mydłem. Po każdym skorzystaniu z toalety też się podmywam. Mam biobidet i dlatego mam łatwiej dbać o higienę. Może ktoś powie że przesadzam z tym myciem ale wolę zapobiegać niż leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasiądka poleciła mi Mucovagin Emulsję do higieny intymnej, cierpię od przekwitu na suchośc pochwy, ona mi pomaga znacznie, ma włąściwości lecznicze, nawilzające http://mucovagin.pl/mucovagin-emulsja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Ja poza płynem do higieny intymnej staram się stosować do rad zawartych w tym wpisie http://aptekapro.pl/poznaj-8-zlotych-zasad-higieny-intymnej/. Niewiele kobiet zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest to by zachować odpowiednią higienę tych miejsc, czasem nawet niewłaściwy materiał bielizny potrafi powodować spore uczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomkax
A mi przyjaciółka poleciła żel do higieny intymnej Maternea i w sumie od tamtego czasu wlaśnie tego używam mam też jakiś płyn ale nie pamietam dokladnie jego nazwy jednak jesli o zelu nie slyszalyscie to polecam wyprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasiora
Faktycznie ten zel do higieny intymnej Maternea jest fajny! Szkoda, ze nie znalam takiego wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliss2
A ja akurat już wcześniej znałam Maternea i żel do higieny intymnej i tez sądze tak jak poprzedniczka, ze żel jest lepszy niż płyn choć wiadomo, że to kwestia gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardzo polecam emulsje mucovagin Zalecana nawet o porodach czy operacjach ginekologicznych z kwasem hialuronowym , substancjami antyseptycznymi , łagodzi podraznienia i bardzo nawilża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdriannaaR
Testowałam już różne płyny do higieny intymnej i mam swój ulubiony . Wybrałam taki żel marki Tiande https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Lagodny-Zel-do-Delikatnej-Pielegnacji/263 , jest rewelacyjny , jest to taki żel z górnej półki a działa naprawdę świetnie. Ma działanie bakteriostatyczne , czyli nie niszczy bakterii , które mają wpływ na odbudowę śluzówki , odkąd zaczęłam go stosować nie mam już żadnych infekcji i problemów ginekologicznych , a miałam je dość często. Dla mnie najlepszy bo naturalny i skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja używam organicznego płynu do higieny intymnej dedykowanego dla kobiet w ciąży włoskiej firmy Azeta Bio. Zawiera wyciąg z nagietka lekarskiego, olejek z drzewa herbacianego, olejek z nasion Inca Inchi oraz kwas mlekowy - powiem Wam, że mam uczucie zadbania i świeżości - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam też tantum rosa - http://tantumrosa.pl/ bo miałam upławy i pieczenie, a tak to bardzo szybko przechodziło bo ten preparat działa przeciwbolowo i przeciwzapalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płyny do higieny podobno szkodzą. było sporo o tym artykułów w internecie swojego czasu i podobno gdzieś zagranicą babka przez płyn zachorowała. Dlatego ja mam inny sposób na dbanie o higienę, podmywam się tylko wodą i to wystacrczy, Mam w łazience to urządzenie http://uspa.pl/pl/jak-dziala-deska-z-bidetem/ i jak skorzystam z toalety włączam odpowiednią funkcję i wiem że moje strefy intymne są zadbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czystym sercem polecam płyn do higieny intymnej " sensual moment" firmy USQUE probowałam naprawdę wielu preparatów głównie aptecznych i żaden nie był tak dobry jak ten. Jest bardzo wydajny, delikatny ślicznie pachnie no i przedewszystkim pozbyłam sie uczucia dyskomfortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×