Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony budzik z kogutem

Meczy mnie praca na ETAT,

Polecane posty

Gość czerwony budzik z kogutem

Niestety juz po raz kolejny mecze sie okropnie w pracy na etat, i stwierdzam ze raczej nie jest dla mnie. Mecza mnie dlugie godz pracy, siedzenie za biurkiem, itd Wobec tego pytanie, jesli nie ETAT to co? Niewyobrazam sobie siebie przez cale zycie siedzacej za biurkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest alternatywa
Stojąco leżąca praca , luźne godziny , czyste powietrze , bo to przy lasku na trasie A2 grzesiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghh
ten temat zapewne założył ktoś kto za chwilę napisze o cudach MLM w ramach odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony budzik z kogutem
Czy naprawde nikt nie byl w takiej sytuacji? Moze ktos moglby cos doradzic, Komentarz do wyzszych postow, zalosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekomu sie nie dogodzi
Ci ktorzy nie chca pracowac za biurkiem i siedziec 8 godzin przed laptopem dostaja ta prace, a Ci ktorzy by sie o nia zabili nie dostaja tej pracy :) Uwielbiam ten paradoks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle zę powinienieś
a kto powiedział ze praca na etat to tylko biurko?? mozesz teraz wziać łopatę i odsniezac, mozesz rowy kopać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patita
Niestety miałam to samo, siedzenie za biurkiem było nie dla mnie i udało mi się podjąć pracę w zawodzie.Jestem nauczycielką.Niby etat,ale nie za biurkiem i nie 8 h dziennie.Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:46 [zgłoś do usunięcia] niekomu sie nie dogodzi Ci ktorzy nie chca pracowac za biurkiem i siedziec 8 godzin przed laptopem dostaja ta prace, a Ci ktorzy by sie o nia zabili nie dostaja tej pracy Uwielbiam ten paradoks A ktoś Cie zmusil do tej pracy? Chyba sama wysłałas CV, poszłaś na rozmowe i przyjełaś warunki pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annushkaa123
Hehe dobra jesteś :D Ja pracowałam fizycznie po 9-12 godzin dziennie przez 7 dni pod rząd a ty mowisz ze męczy cię siedzenie ?:D o żal!... najlepiej leżeć i nic nie robić to chyba nie jest męczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony budzik z kogutem
Jesli dla was siedzenie za biurkiem, oznacza siedzenie z nogami na biurku i nic nie robienie to sie grubo myslicie! Ot poziom inteligencji polskiego spoleczenstwa! Patita - dzieki za zrozumienie i rade :) Tylko z tego co mi wiadomo nauczyciele zbyt dobrze nie zarabiaja? Moge sie myslic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiu drogi
praca przy trasie A2 jest rowniez stojaco lezaco kleczaca :P dodam, iz wiem to z forum internetowego a nie autopsji :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerwowy rocznik
Jesteście p******i. Wujkowie dobra rada w chuj dupa mac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maślanka

też tak mam i co mam zrobić. Najlepsza bylaby robota na pół etatu ale wtedy nic nie zarobię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 18:02, Gość czerwony budzik z kogutem napisał:

Jesli dla was siedzenie za biurkiem, oznacza siedzenie z nogami na biurku i nic nie robienie to sie grubo myslicie! Ot poziom inteligencji polskiego spoleczenstwa! Patita - dzieki za zrozumienie i rade 🙂 Tylko z tego co mi wiadomo nauczyciele zbyt dobrze nie zarabiaja? Moge sie myslic:)

Hej. Ja Cię rozumiem pracuje w korpo w finansach i marzę o bardziej dynamicznej pracy. Ale.nie jest tak łatwo. Trzeba wyjść że strefy komfortu. Swój biznes lub studia jeśli ci zalezy na dobrej stabilnej pracy A jeśli nie to.moze praca z klientem.lub jako.przedstawiciel handlowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanSraczko
3 minuty temu, Kobietka2019 napisał:

Hej. Ja Cię rozumiem pracuje w korpo w finansach i marzę o bardziej dynamicznej pracy. Ale.nie jest tak łatwo. Trzeba wyjść że strefy komfortu. Swój biznes lub studia jeśli ci zalezy na dobrej stabilnej pracy A jeśli nie to.moze praca z klientem.lub jako.przedstawiciel handlowy?

Marzenia...Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość PanSraczko napisał:

Marzenia...Papatki

Jakie marzenia? Dla chętnego nic trudnego. Lepiej siedzieć i narzekać?...

Albo szukać wymówek A nasze zycie do nas nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×