Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ......eda

czyPRACODAWCApowinienOPŁACIĆobowiązkoweBAD.doPRACY?NIEchodziOksiąż.SANEPIDOWSKĄ

Polecane posty

Gość ......eda

słuchajcie, mam pytanko, ostatnio weszła podobno nowa ustawa unijna, ze w kazdej pracy sa potrzebne bedenia lekarskie, ze jestem zdolna do pracy, i nie chodzi o książeczke sanepidowską bo te juz dawno wyrobiłam, czy z prawnego punktu widzenia w takiej sytuacji pracopdawca powinien opłacic te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież zawsze tak było, że przed przyjęciem do pracy, musisz porobić niezbędne badania, w zależności od charakteru pracy. Dostajesz od lekarza zaświadczenie "brak przeciwskazań do pracy na danym stanowisku". Pracodawca za to płaci, bo taki ma obowiązek. Jeżeli odmawia zapłaty, to kawał chama i oszust jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleq
To racodawca kieruje noworzyjętego pracownika na badania wstępne więc on za nie płaci. Dotyczy to również badań okresowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blokers i lawkers i
mam na imie: blokers i lawkers jestem jebanym cwelem w dupe ruchanym hhahaha mowia na mnie pala obciaga starym bezdomnym cwelaąąąąąąąąą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dlaczego
Czyż nie można zrobić badań w przychodni, w rejonie? Przecież to są ogólne badania , krew, mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak musisz mieć skierowanie od pracodawcy, lekarz medycyny pracy wystawia ci zaświadczenie i z tym zaświadczeniem potem wracasz do pracy. Takie badania na ogół są robione w przychodniach, z którymi firma ma umowę na badania dla pracowników, potem przychodzi faktura do firmy za badania pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........eda
dzięki za informacje, własnie u mnie w pracy tak jest że oszczędzają na wswzystkim, jest przybita pieczątka luxmedu, ale tam ludzie płaciliponad 40 zł., a podobno u lek. med. pracy jest za darmo non nic, zobacze, i jestem pewna że kasy mi za to nie zwrócą w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×