Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male Tzytzki

Thundebird, a moze do BNB z piekla rodem

Polecane posty

Gość Male Tzytzki

Olsnilo mnie i skonfigurowalam Thunderbirda dla: interia.eu, interia.pl, gmail.com, op.pl i autograf.pl O.K. - teraz sciagnelam sobie wiadomosci ODEBRANE... a jak sciagnac WYSLANE, SZKICE i katalogi??? Pozdrowienia dla BNB z Piekla Rodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulfon 8
Musiałaby Ci poczta obsługiwać IMAP , a darmowe nie obsługują , najlepiej przekopiować do odebranych i odebrać a następnie posortować :classic_cool: można sobie życie uprościć i "odebrane" uprzednio skopiować do innego folderu. Trochę to zakręcone ale po chwili powinno się wydać jasne :). Krótko mówiąc poczta nie da Ci się odebrać ze szkiców i wysłanych ale można swobodnie przetransportować to do katalogu odebrane jako kopia i odebrać :D http://www.youtube.com/watch?v=rQfrDMmzV1I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male Tzytzki
Aha, kapuje. Czyli Odebrane zapisac np. do katalogu Odebrane 1, a potem z konta wlasciwego usunac odebrane i wrzucac po katalogu...? Troche to potrwa, ale trudno. A wiesz moze, jaka opcje zaznaczyc, azeby nowo przyslane wiadomosci po sciagnieciu na moj komputer btly usuwane z serwera Interii etc? p.s. DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulfon 8
W karcie "konta" masz którą oglądaliśmy razem jest informacja o pobieraniu wiadomości i zostawianiu ich na serwerze , domyślnie jest to wyłączone więc odebrane powinny być puste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x x x
"A wiesz moze, jaka opcje zaznaczyc, azeby nowo przyslane wiadomosci po sciagnieciu na moj komputer btly usuwane z serwera Interii etc?" narzędzia -> konfiguracja kont -> konfiguracja serwera i tam masz "pozostaw kopię wiadomości na serwerze" jak odznaczysz to po pobraniu thunderbirdem usunie ci z interii 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male Tzytzki
Aha, ja mam chyba owszem domyslnie wlaczone :) Milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulfon 8
tzn. w zakładce serwer masz opcję "pozostaw kopię wiadomości na serwerze " i liczbę dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male Tzytzki
Dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulfon 8
ależ proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×