Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Mam nadzieje,ze jutrzejszy dzien...

Polecane posty

Pamietajcie moi kochani,ze po burzy zawsze slonce wychodzi :),a padac ciagle nie bedzie wiec glowy do gory :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez nie za ciekawie ale wciaz nie trace nadziei na lepsze jutro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni rok nie skoczyl sie dla mnie za ciekawie, nowy nie zaczal sie za fajnie, ale mimo tego pre do przodu jak szalona :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben
grill mowisz ze słonce wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiem keczup
ej zagrajmy wszyscy na waltorni, zobaczycie jaka to przednia zabawa i ile płynie z tego radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek biedronka
do czego właściwie służy ta waltornia,jakie może przynieść efekty, czy sami używacie i czy uważacie, że warto nabyć?? Czy jest to urządzenie przydatne - na pewno jest pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiem keczup
waltornia jest znacznie lepsza niż puzon bo to taki róg! lubię dąć w róg jak każdy zdrowy człowiek. Z posiadania i użytkowania waltorni płyną same korzysci ja polecam gorąco dąć w waltornie i jednocześnie stepować wtedy rozwijają się obie półkule, uwalniają się też endorfiny i człowiek emanuje szczęściem i radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa gusta i gusciki .Ja od malego gram na puzonie, mnie rowniez gra na tym instrumencie daja wiele satysfkacji.Lubie sobie wrocic z pracy do domu po ciezkim dniu w pracy i odreagowac swoj stres gra na puzonie.Naprawde polecam! Jesli ktos sie zdecyduje oferuje kilka lekcji gratis na zachete:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek biedronka
lubiem keczup poruszyłaś mą psychikę...wyjątkowo się wzruszyłam przy muzyce dziś słuchanej wyobrażając sobie owy róg... Twój entuzjazm zachwyca mnie!!Życzę z całego serca wygranych konkursów z udziałem waltorni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiem keczup
Niewazne na czym sie gra ważne zeby umic i lubić, ja każdego dnia gram 2 godziny ku wielkiej uciesze moich sąsiadów, wychodza wtedy na klatkę dobijają się do drzwi i czuje jak bardzo mnie wspierają i że pragną wiecej radości wynieśc z mojej gry jednak próby zawsze sa bez publiczności. Czy grająć na puzonie również stepujesz? Ja stepuje na specjalnym podeście bardzo to lubie i czuje jak uwalniam szczęście w zasadzie po kazdej takiej próbie waltorni cała moja klatka jest szczęsliwa i nazet zwierzęta sie cieszą. i ja wiem ze daje radość i to mnie wzmacnia i wzbogaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grajac nie stepuje, ale za to medytuje:classic_cool: Takie 2w1:) Nie wazne na jakim instrumencie grasz, najwazniejsze,ze daje Ci to wielka staysfakcje, najwazniejsze zebys sie spelnial/a w tym co robisz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danny---> jaha :D:classic_cool: 5 lekcji u mnie i mozesz wskoczyc w grupe dla zaawansowanych:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek biedronka
i powiem wam że się wzruszyłam.... naprawdę ....(a rzadko się wzruszam !!!!!!) łzy same ciekły... niesamowita postawa lubiem keczup !!!!!! UWAŻAM ŻE KAŻDY POLAK POWINIEN ZOBACZYĆ JAK GIERZY NA TYM ROGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normlanie jestem z Polski:classic_cool: ale chwilowo przebywam za jej granicami. Apropo medytacji -to dobra opcja na rozladowanie emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grill a gdzie podziałaś swoją
lutownicę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiem keczup
medytacja przynosi ulgę duszy ale pozwala też osiągnąć najwyższy próg szczęścia i oczyszczenie staraj się też w trakcie lewitować, muzyka Ci pomoże uniesie Cie, ja jednak stepuje poniewaz mam silną potrzebę poruszania kończynami dolnymi lewą i prawą na przemian i ta potrzeba jest wręcz instynktowna. Człowieku biedronko ciesze się ze tak poruszyła Cie historia waltorni powinienes spróbowac zagrac na tym instrumencie. Lubie produkty z biedronki ze względu na ich jakże wysoką jakość i klase a także ciekawe promocje zawsze ochoczo przeglądam broszurę biedronki! i W największym skupieniu kontenpluje stoisko z mrożonkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj warszawiaku🖐️ Lutownica poszla w zapomnienie, umiescilam ja wczoraj w mojej meblosciance z ikei:D Teraz pasjonuje sie moim nowym puzonem i medytacja:classic_cool: Danny- lekcje moga sie odbyc jutro w tym samym miejscu o tej samej porze, pasi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio duzo pracuje na komputerze wiec siedze sobie tutaj nawet czesto:) Mysle,ze znajdziesz mnie tutaj w godzinach popoludniowych,wieczornych oraz nocnych:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×