Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agawaaaaaa

Teściowa w szpitalu.

Polecane posty

Gość agawaaaaaa

Moja teściowa mnie nienawidzi. Robi intrygi, wymyśla historie ktore nie mają miejsca. Twierdzi, ze mąż mnie zdradza i to z niejedną kochanką. Nigdy nie byla do mnie miła. Nadużywa alkohol prawie codziennie robi drinki a w weekendy się spija. Teraz jest w szpitalu. Mąż daje mi do odczucia, że powinnam się tam pojawić. Ale po co? Aby mnie obraziła? Swoim zachowaniem zapracowała na takie zachowanie z mojej strony. Mam rację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepotrzebna poczta np
jasne ze masz, w koncu to nawet nie twoja matka a jedynie obca dla ciebie osoba, ktora tylko cie obrazala, nie jestes jej nic winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomateusz
przecież ona urodziła, wstawała w nocy, karmiła był jej skarbkiem, którego odchowała a ty go zabierasz jedna z drugą i jeszcze pyszczysz. Wy tez urodzicie, bedziecie sie poswiecać aż któregos dnia jakaś obc dziewczyna Wam go zabierze i potraktuje Was jak nie uzuteczny przedmiot, a lata szybko uciekają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomateusz ty zartujesz
prawda? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomateusz
dlaczego tak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomateuszku drogi
kazda normalna matka wie, ze wychowuje dziecko nie dla siebie tylko dla swiata i wie, ze kiedys tam dziecko wyprowadzxi sie z domu i zalozy wlasna rodzinę. Toksyczne tesciowe to te, ktore cale zycie posiwecily dziecku, nie widzać swata wokoł a potem nagle poczuly pustkę bo nagle wymuskane dzieciateczko ich opuscilo...ale to tylko i wylacznie ich wina a nei synowych:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomateusz
to dlaczego zięciowie tu się nie skarżą na teściowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to forum
kobiece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomateusz
ja szanuje teściowa i Ona mnie też, ale trzeba być dobrym dla Teściowej i nadskoczyć, w końcu na początku jestesmy sobie troche obcy, mamy inne przyzwyczajenia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomateusz
na tym forum jest kupa facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowac ok
ale nie dac sobie wejsc na glowę i narzucic jej przekonan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu wiekszosc kawalow
o tesciowych, nierzadko bardzo chamskich wymyslają faceci?:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomateusz
no mozna tez iśc na ustępstwo, a przy okazji tez tam kiedys coś udowodnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomateusz
to tak samo jak o blondynkach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idż do szpitala
skoro ciebie nei lubi i cie zobaczy to moze szlag ją trafi i po problemie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A powiedzialas mężowi
co mamusia o nim mówi? Że cie zdradza, ze ma kochanki itp?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:26 [zgłoś do usunięcia] tomateusz to dlaczego zięciowie tu się nie skarżą na teściowe?" Bo to jest forum dla kobiet!:D I facetów jest mało.A jak jakiś "zabłądzi" tutaj,to jest:albo po rozwodzie,albo jeszcze kawalerem.:D Ja też taką "miłą"mam teściową.Ale, jak znalazła się w szpitalu to byłam u niej.Raz jedyny.Żeby nie było.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja starałam się znienawidzieć moja teściową bo myslałam,że tak trzeba,ale się nie udało... Mam super teściówke. Pomaga mi,przywozi weki:-) no i co najważniejsze-jest po mojej stronie:-D Nie rozumiem jak można mścić sie na synowych i ubliżać im na każdym kroku! Jestem osobą strasznie wybuchową i jakby mnie cos takiego spotkało a mój mąż nic by z tym nie robił to by byl bardzo biedny...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odłącz
jedz tam i odłącz jej respirator:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawaaaaaa
Tesciowa zbytnio nie dbała o swoje dzieci. Kiedy ojciec męża umarł, tesciowa zostawiała dwójke dzieci i na weekend jezdziła z facetem. Do domu zapraszała różnych mężczyzn i z nimi piła. Wychowaniem częściowo zajeły się babcie. Ona tylko wykorzystuje fakt, że jest matką, aby dzieci się litowały nad nią, jak to jej życie nie wyszło. Mężowi oczywiście mówiłam, co ona na jego temat gada. Kiedyś sam ją wyprosił z domu, bo zrobiła awanturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawaaaaaa
Swoim dzieciom zrobiła mętlik w głowie. Same nie wiedzą co dobre a co złe. Ja nie chce aby weszła mi na głowę, nic jej nie zrobiłam. Chce wymuszać od nas pieniążki. Ostatnio nawet wymyśliła jakiś rytuał, bierze zdjęcia, zapala świeczki i modli się abym z mężem nie była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa,to Ci powiem(bez urazy),ale ta Twoja teściowa ,ma coś z głową.:( Żeby takie coś?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawaaaaaa
Marketa masz rację. Ona ma coś z głową!!! Wydaję mi się, że min. alkohol się do tego przyczynił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie od dziś wiadomo,że alkohol "wyżera" mózg.:( Współczuje Ci.Ta Twoja sytuacja jest nie do pozazdroszczenia.Nie wiem,czy będąc Tobą,poszłabym do szpitala.Chyba tylko ze względu na męża.I to nie jest pewne.:( Po takich rytuałach jakie odprawia w Waszej "intencji"!?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee
istne pierdoły, albo to prowokacja, albo autorka ma coś nie tak z makówka jesli nie zauważa, że w ten sposób zachowuje się osoba chora psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×