Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdenerwowanaaaaa

uregulowanie widzeń

Polecane posty

Gość zdenerwowanaaaaa

W piątek odbędzie się sprawa o uregulowanie widzeń mojego byłego partnera z naszym dzieckiem.Ja złożyłam wniosek ponieważ ojciec dziecka odzywał się bardzo nieregularnie. zasugerowałam w pozwie spotkania w każdą niedzielę od 14 do 18(synek ma 17 miesięcy). Mam pytanie do doświadczonych rodziców,czy mogę prosić by zostało wyznaczone: 1.w przypadku choroby dziecka spotkanie odbędzie się u mnie w domu 2.w przypadku jeśli ojciec będzie odzywał się nadal nieregularnie,po dłuższej przerwie w spotkaniach,pierwsze spotkanie odbędzie się w mojej obecności. 3.jeśli niedziela będzie wypadać w wigilię,spotkanie przesunąć na 1 lub drugi dzień świąt.Chodzi o to że mam jeszcze starszą córkę i chciałabym aby dzieci ten dzień spędzały razem. Już trzeci raz zakładam temat,więc zanim moderator usunie po raz kolejny,proszę napisać z jakiego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfdgdgdgdg8fgdg
to ty chcesz 17 miesieczne dziecko dac mu zeby je wzial na te 4 godziny? chcesz miec dziecko z banki i se odespac tak? boze co za kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowanaaaaa
On w przypływie uczuć chciałby go brać na cały weekend!Na co w życiu się nie zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowanaaaaa
w pozwie napisałam że chcę aby te spotkania odbywały się w mojej obecności u niego w domu ale powiedział że on nie chce się widywać z dzieckiem w mojej obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfdgdgdgdg8fgdg
syna chcialby brac? nie sadze. corke jakby mial moze tak ale nie syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfdgdgdgdg8fgdg
to ty cchcesz do niego do domu chodzic z dzieciem? a moze on ma juz kogos i jego next nie zyczy sbie obcej kobiety w domu. miej honor i ni pchaj sie tam gdzie cie nie chca i on wyraznie to podkresla ze nie chce miec z toba nc wpsolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowanaaaaa
zapewniam Cie że ja również nie chciałabym mieć nic wspólnego ale mam.A wracając do tematu wie ktoś czy mogę sugerować w sądzie jak widzę spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonowe gatki
Wszystko przedstaw w sądzie . Raczej wizyty będą przyznane u ciebie w domu , chyba że sama chcesz by odbywały się w jego domu .Dziecko jest małe więc raczej w Twojej obecności . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowanaaaaa
Dla mnie mogły by być u mnie w domu,to nie problem.Nawet wolałabym bo w domu są zabawki,książki małego itd. W pozwie napisałam że u niego w domu bo chciałabym żeby syn się przyzwyczajał do mieszkania ojca. Problem jest taki że on juz mi zapowiedział że chce małego zabierać samego,że nie chce spotkań w mojej obecności.Mogłabym się na to zgodzić jeśli te spotkania będą rzeczywiście regularne.Ale jeśli on ma nadal zabierać dziecko raz na miesiąc to nie mogę mu dać syna z czystym sumieniem,zwłaszcza że jest w takim wieku że nie lubi obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfdgdgdgdg8fgdg
no to niech sie gnoj nauczy przebywac z obcymi, jaka z ciebie matka ze jeszcze go tego nie nauczylas? moze mi jeszcze powiesz ze w pieluchy robi w dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowanaaaaa
gnój o dziecku:O brawo,Twoi rodzice niezłego gnoja wychowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenerwowana nie dyskutuj z ta
Dziwka. ona na wszystkich tematach tak szczeka suka jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfdgdgdgdg8fgdg
no chodzilo mi ze dziecko, i gnoj napisalam. ale sie unioslas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co masz być obecna
wizyty mają dotyczyć dziecka z ojcem a nie ciebei z byłym partnerem :o nie rozumiem, po co TY masz byc obecna? jak u ciebie w domu, to jasne, że nie będziesz nigdie uciekać - ale u niego?? może jeszcze z kolażanka albo z mamą idź :p to jest mieszkanie faceta, może nie miezka sam, twoja obecność tam jest nie mile widziana - zmartwię cię, ale jak będziesz naciskać na to, żeby być podczas każdej wizyty to tatus wczesniej czy póxniej się zupełnie zmyje, bo on z dzieckiem może jeszcze by kontakt chciał miec ale z byłą to juz bar4dzo rzadko :o poza tym, cel tych wizyt jest taki, żeby się dziecko do ojca i do sytuacji przyzwyczaiło - jak będziesz z nim cały czas, to ani do jca się nie przyzwyczai (bo będzie pewnie się do ciebei tulić) ani sytuacji mu nie narysujesz prawidłowej, bo dziecko będzie kojarzyło tatę z mamą - a razem już nei jesteście, tata może będzie miał inna kobiete i wtedy dzieciak przeżyje szok, bo co ta pani robi i gdzie jest mamusia...a przecież można od razu pokazać jak jest naprawdę - u mamy z mamą (bez taty) a u taty z tatą (bez mamy) w końcu nie po to sie rozstaliscie, żeby teraz przed dzieckiem szopki odstawiać znam parę, w której facet mieszkał z inna kobietą, byli w trakcie rozwodu a mamusia wmawiała dzieciom, że tata więcej pracuje i dlatego się rzadziej widują - jaki był szok dla dzieci, kiedy tatuś po rozwodzie wyjechał z nową żoną za granicę i mamusia musiała wytłumaczyć, że nie sa razem kiedy przyszły do babci zdjęcia ze ślubu...ależ był szok, bo dzieci myslały przecież, że tatus pracuje dłużej :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaaaaaaaaaaaaaaa
słuchaj nie chodzi o to że ja chcę się z nim widywać czy za wszelką cenę być przy tych spotkaniach.Ale dla naszego synka tatuś to obcy człowiek,smutna prawda ale sam sobie na to zapracował.Syn ma 17 miesięcy a ojciec potrafi się nie pokazywać przez dwa miesiące.To co mam mu fundować wizytę u "obcego "tatusia na siłę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakur
Nie zgadzaj się na wizyty u ojca ,zresztą chyba i tak nie dostanie ich u siebie przynajmniej jeszcze przez jakiś czas , trzeba byc systematycznym aby doszło do widzeń u ojca .Dziecko musi znac osobę u której spędzi wiele godzin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaaaaaaaaaaaaaaa
No ale w pozwie pisalam że u niego w domu w mojej obecności.To mogę teraz w sądzie zmienić że jednak u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakur
możesz nawet przed rsamą ozprawą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a jeśli przed sprawą to w jaki sposób?Napisać dodatkowe pismo czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×