Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeden_moment

waga łazienkowa

Polecane posty

Gość gocha623
Sprawdź Wagi Wielkopolskie. Mają tam naprawdę dobre produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tritr99
Też polecam Wagi Wielkopolskie! Świetne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażynkaH
Ostatnio zastanawiam się nad zamówieniem wagi z https://kredos.pl/waga-medyczna Jest bardzo dokładna i pokazuje wszystkie istotne parametry podczas ważenia. Przydałaby mi się bo moja obecna waga ledwo zipie i co chwilę pokazuje inną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja823
Ja mam wagę z www.wagiwlkp.pl i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest praktycznie bezawaryjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wagi Wielkopolska - tam mają najlepsze wagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z wagiwlkp.pl i na razie służy jak powinna. Nie zawyża, nie zaniża, plus nic się do tej pory nie zepsuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wagę, która łączy się przez bluetooth z bezpłatną aplikacją. Ma możliwość pomiaru tkanki tłuszczowej, mięśniowej, zawartości wody etc. Działa naprawdę dobrze, póki co testuję ją na sobie, ale może zagonię resztę rodziny jak już dobrze się z nią zapoznam ) :) Coś takiego mam: http://www.mescomp.pl/page/pl/produkt/waga_mm_810_blt_veje_z_funkcja_bluetooth/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wagę do swojego domu zakupiłam od firmy www.wagielektroniczne.com.pl Posiadają szeroki wybór wag domowych. Znajdziecie tam też wagi medyczne, sklepowe czy przemysłowe. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 15:24, Gość jeden_moment napisał:

Witajcie jaką macie wagę łazienkową? Czy w ogóle macie 🙂 Bo wiadomo kobiety niezbyt lubią obserwowac swoją wagę no chyba, że są na skrupulatnej diecie 😛 Jak jest... Możecie podac jakieś linki?

Taak, mam 😄 a skrupulatnej diety az tak nie przestrzegam haha. Prosze bardzo https://kredos.pl/waga-medyczna Wybierz sobie tez jakis fajny kolorek pod pomieszczenie 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 15:24, Gość jeden_moment napisał:

Witajcie jaką macie wagę łazienkową? Czy w ogóle macie 🙂 Bo wiadomo kobiety niezbyt lubią obserwowac swoją wagę no chyba, że są na skrupulatnej diecie 😛 Jak jest... Możecie podac jakieś linki?

Jeszcze raz napiszę, bo mój post został ukryty, chyba nie można wstawiać po prostu linków 🙂
Taak, mam  a skrupulatnej diety az tak nie przestrzegam haha. Polecam serdecznie  wagę z firmy Kredos. Wybierz sobie tez jakis fajny kolorek pod pomieszczenie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×