Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezpseudonimu....

związek z dużo młodszym mezczyzna

Polecane posty

Gość bezpseudonimu....
do,,jozefa pierdzika,, powiedz jak sie poznaliscie,ile czasu jestescie razem,jakie macie plany na przyszlosc,ile macie lat,czy Twoja partnerka ma dzieci?zaciekawila mnie Twoja wypowiedz. napisz prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza żona
Takie tematy są na podforum "życie dojrzałe po 30". Mam męża młodszego o 13 lat. Pobralismy sie jak miałam 44 lata. W naszym wieku to super różnica i wszystko jest OK. Gorsza sytuacja jest jak ludzie są młodsi i chcą miec wspólne dzieci to może byc problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudonimu....
ja mam 39 a on 26 niecałe. ja mam juz 2 dzieci a on chce kiedys miec choc jedno swoje......lecz jeszcze nie wie kiedy i to jest mysle problem bo ja juz za chwile nie bede w stanie bo bede za stara wiec nie wiem jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józef pierdzik
No więc tak , poznalismy się w pracy byłem ochraniarzem miałem wtedy 25lat , ona 38 lat kierownicze stanowisko .Codziennie zerkałem na nią i nie mogłem oderwc oczu ,az zbieg okolicznosci zbliżył nas do siebie .Spotykalismy się niemal codziennie .Gdy byłem sam w domu nie potrafiłem o niczym innym myślec ,tylko ona była w mojej głowie . Zamieszkaliśmy razem , ona rozwiodła się z mężem .Jej córka zamieszkała z ojcem ale tylko ze względu na szkołę .W piątek zawsze zabieramy ją do nas a w niedziele wieczorem odwozimy . W naszym domu ma swój pokój. Mamy fantastyczny kontakt , może dlatego ,że nie jestem stary , mówi że cieszy się ,że mama jest ze mną ,bo przy ojcu jej mama zawsze była smutna . Jesteśmy razem już 5 lat i nie stało się niestety tak jak inni nam to wróżyli ,że ten związek się rozpadnie ,że nawet roku nie wytrzymamy ze sobą . W marcu zostaniemy rodzicami :) Ona bała się najbardziej tego jak ludzie na to zareagują , to jej wytłumaczyłem , że to nasza sprawa a dziecko to nie wstyd tylko niesamowite szczęscie ! No to jeszcze tylko ślub przed nami i już tylko pełnia szczęścia . Czego też życze wszystkim szczęśliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza żona
Józef to miedzy wami taka sama różnica jak między mna i moim mężem. Długo zwlekaliscie ze slubem a slub bardzo wszystko ułatwia. Szczególnie przy takiej różnicy wieku lepiej zyć w małżeństwie bo w przeciwnym razie nie wszyscy biora na powaznie taki związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józef pierdzik
Wiesz -starsza żona -moja przyszła żoneczka miała opory żeby się ze mną spotykac a o ślubie to nawet słyszec nie chciała .Myślała ,że ją zostawie ze względu na różnice wieku . Mówiła ,że już sami ludzie postarają się aby zniszczyc uczucie jakie jest miedzy nami .Ja się nie poddałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SROKA123456
5 lat , to nie duzo. Czy taki zwiazek moze przetrwac 25 lat ? we wielu zwiazkach po15-20 latach , dochodzi do zdrad, spogladaniem na innych. Mimo ze obydwoje partnerzy sa atrakcyjni. Moze nie we wszystkich, ale nawet w tych najlepszych zwiazkach byly zachwiania. Mam staz w malzenstwie udanym, duzo znajomych i znam tez innych problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SROKA123456
Duzo mlodych mezczyzn woli dojzale kobiety. Dojzala kodieta ma prestiz, umi sie ubrac , zaprezentowac sie , zachowac sie i.t.p. Ale mezczyzni po 40-50 letni , stanowczo wola 30 letnia niz 50-60 letnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LODZIANECZKA 35
I ja równiez jestem w cudownym związku z 13 lat młodszym partnerem. Mam 35 lat i od dwóch lat jestesmy razem. Nie warto zabijać się myślami co będzie,tylko zyć dla siebie i kochać sie. Przecież nikt nie wie co mu pisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaskader
zamiast o piczy pomysl o slowniku ortograficznym dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskader
O.K. mlodzez. Przepraszam dlugo nie pisalem po polsku. A co pozatem?? Odpisuj na tresc, a nie na bledy ortograficzne, mnie ten temat interesuje . Dlaczego ucichlo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudonimu....
ucichło bo idiota zaczal sie wypowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudonimu....
piszcie prosze bo ciekawa jestem jak to jest u innych w takich zwiazkach jak moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza żona
Jest normalnie jak w kazdym innym związku. ja nie czuję się starsza. jestesmy ze soba bardzo związani psychicznie i nie martię sie swoim starzeniem. przeciwnie to własnie przy nim pozbyłam się kompleksów, że mam cellulit itp. On uwielbia moje ciało i twierdzi że przez to że mnie kocha miłościa prawdziwą to nie ma znaczenia że będę wyglądać coraz starzej, będzie kochać każdą moja zmarszczkę. W miłości nie tylko chodzi o wygląd. Poza tym dojrzała kobieta tez może byc piękna - zalezy co sie komu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudonimu....
dzieki. super jest to co napisalas. oby u nas tez tak bylo. a dzieci macie?ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudonimu....
przeczytalam Twoja wczesniejsza wypowiedz starsza zono. ale moj mezczyzna chce miec choc jedno swoje dziecko i nie wie kiedy a ja juz mam 39 lat wiec nie wiem jak to bedzie. ja mam juz dwojke dzieci. nie wiem czy bede miala sile jeszcze na jedno. on jeszcze nie jest nawet gotow wziac za nas odpowiedzialnosci finansowej wiec nie mamy co mowic o dziecku. jest w trakcie pisania pracy inzynierskiej i nie wiem czy ja napisze bo ma problem z mobilizacja. mam mieszane uczucia jak mysle o przyszlosci tego zwiazku choc ja bym tam chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza żona
Ja mam sporo po 40 a mąż tuż po 30. na szczęście oboje mamy dzieci z poprzednich związków i wspólnych nie planujemy. jna peno nie zdecydowałabym sie na dziecko nawet gdybym poznała faceta który chciałby. swoje odchowałam i teraz chcę spokoju, szczęścia. nigdy nie mielismy problemu zwiazanego z różnica wieku, nikt sie niczemu nie dziwi, zyjemy normalnie. Dla niego jestem najpiękniejszą kobieta na swiecie, akurat on tak ma że młode kobiety go nie interesują, zawsze wolał starsze od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza żona
Bezpseudonimu u was nie jest przeszkodą sam wiek tylko te inne sprawy, przede wszystkim dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcba
Rozumiem Panie, którym podobają się młodsi faceci. Jestem po 30 i starsi faceci w ogóle nie wydają mi się atrakcyjni, podobnie jak moim koleżankom. nie dbają o siebie, tyją, łysieją, są nudni. w kwestii związków starsza - młodszy mogę powiedzieć tylko, ze zazwyczaj nie są trwale, ale jak przeczytajcie "ciotkę Julię i skrybę" Llosy i to w jaki sposób podsumował takie związki autor (to powieść po trosze autobiograficzna). Moim zdaniem jednak nawet jak będą trwać krótkie chwile to warto - BO ŻYJEMY TYLKO RAZ - i jak powiedział O. Wilde - żałujemy tylko tego, czego nie zrobiliśmy. Nie ma recepty na długi związek - a wiek, nie ma tu większego znaczenia - takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9999999
prawdziwy stały zwiazek zdarza się bardzo rzadko ale... zdarza się. Mam kilka przykładów z bliskiego otoczenia. nawet małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudonimu....
999999 masz przyklady trwalych zwiazkow z taka roznica wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 32l
a żona 47 i jesteśmy ze sobą od 8 lat i nic nie wskazuje na to, by miało się coś zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!!! Do programu TV poszukujemy Par w których jest duża różnica wieku minimum 10 lat i które chciałyby sprawdzić czy mogą sobie ufać. Jeśli jest Pani w takim związku lub zna Pani kogoś kto mógłby być zainteresowany proszę o zostawienie numeru telefonu a oddzwonię i opowiem o szczegółach. Rozmowa jest niezobowiązująca i nie oznacza udziału w programie. Zgłoszenia pod adresem wer.stanuch@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!!! Do programu TV poszukujemy Par w których jest duża różnica wieku minimum 10 lat i które chciałyby sprawdzić czy mogą sobie ufać. Jeśli jest Pani w takim związku lub zna Pani kogoś kto mógłby być zainteresowany proszę o zostawienie numeru telefonu a oddzwonię i opowiem o szczegółach. Rozmowa jest niezobowiązująca i nie oznacza udziału w programie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×