Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kimnotyze

Samotna matka w UK, po raz wtory

Polecane posty

Moja sytuacja wyglada nastepujaco: jestem w anglii drugi rok, pracowalam, posiadam home office i incurance number. przerwalam prace w 6 mies ciazy, nie zglaszam tego faktu w pracy by starac sie o macierzynskie etc poniewaz to byla legalna praca jednak w prywatnej firmie gdzie i tak pewnie bylby wniosek odrzucony (znajac szefa). Teraz jestem w takiej sytuacji - moje dziecko ma 2 miesiac, mieszkam z' partnerem', nie pobieramy zadnych dochodow od panstwa. Nie wyslalam jeszcze nawet wniosku o becikowe bo nie na pieniadzach mi zalezalo, jednak sytuacja sie zmienila i zmusza do tego a zeby odejsc od faceta- odmiennosc charakterow(wyjasniac nie musze), chcialabym sie dowiedziec jaka pomoc moge otrzymac od panswta jako samotna mama? Na dzien dzisiejszy isc do pracy nie moge, wiadomo dzieciaczek za maly, i czy poki co mieszkajac z facetem ( niestety nie mam dokad odejsc, brak jakichkolwiek srodkow na zycie) moge zglosic fakt -samotnej ( w trakcie wyprowadzki) ? Z gory dziekuje za zyczliwe odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×