Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaroszkak

DObre przedszkole w Warszawie?

Polecane posty

Gość jaroszkak

Prosze cos polecic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima - donna
To wszystko zależyw jakiej dzielnicy szukasz, czy chcesz prywatne czy państwowe, czy chcesz o konkretnym profilu itd Ja polecam przedszkole do którego od grudnia chodzi mój synek - Mądre Główki .Zaznaczam że jest to placówka prywatna , stosująca metodę montessori .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroszkak
Własciwie zalezałoby mi na dzielnicy Włochy albo Ursus, moze byc ten Centrum bo tutaj pracuje.. Zalezałoby mi na panstwowym ale jesli znasz jakies dobre prywatne to poprosze o rekomendacje.. Tylko takie w którym masz własne dzieci. pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima - donna
Moje przedszkole to przedszkole na ul. Jutrzenki. I z tego co się orientuje można dołączac do grup caly czas albo się np. zapisać na takie zajęcia adaptacyjne na początek .:) dobra sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisząc o W-wie, chyba nie zdajesz sobie sprawy z jej rozciągłości. Piszesz tak jakby W-wa to była tak wielka jak te Włochy czy Ursus. Największe dzielnice w W-wie mają po 150 tys. mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra06
Ja mysle ze rodzice zapisuja swoje dzieci tam gdzie jest im wygodnie. I tam gdzie maja po drodze albo z pracy ,albow poblizu domu.To prosta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka8787
Cześć, do żłobka moja córka nie chodziła, ale do przedszkola już chodzi prawie rok. Jest zadowolona i ja też, zapisałam ją do Złotej Rybki http://przedszkole.warszawa.pl/ bo mi koleżanka poleciła no i teraz nie żałuję. Czynne od 7 do 18 więc akurat mi pasuje, bo po pracy jeszcze spokojnie na zakupy zdążę, a poza tym mają sporo ciekawych zajęć dzięki temu moja mała się super rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semada
Ja słyszałam, że Akademia Uśmiechu daje rade. Moje dziecko jeszcze troszeczkę za małe, ale powoli rozgladamy się za przedszkolem na przyszłość. Córki naszych przyjaciół chodzą do akademii i bardzo sobie chwalą. Pojdziemy tam chyba na Dzień otwarty żeby sprawdzić. Teraz trzeba rezerwować miejsce dla dziecka dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po drodze do pracy i /lub blisko domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ska_anka
Ja polecam przedszkole Żyrafa na Ursynowie. Bogata oferta zajęć, każdy maluch znajdzie coś dla siebie, profesjonalna kadra, ale co najważniejsze zadowolona córa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina456
Polecam czerwony balonik na algierskiej 4b. Miłe Panie, plan zajęć szczegółowo zaplanowany (ale jest czas zarówno na naukę jak i też na zabawę), przedszkole czynne do 18. Mój Maciuś z chęcią każdego dnia uczęszcza do tej placówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodziło do misiowej chaty i zawsze wracało z wielkim uśmiechem do domu. To chyba najlepsza recenzja jaką mogłam napisać o tym przedszkolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na szczescie porównujac sobie opłaty za przedszkole państwowe i prywatne wybrałam to drugie dokładnie Ciuchcie Puch Puch,bo cenowo prawie wcale sie nie róznią,a jednak mam pewnosc lepszej opieki w prywatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam w parku Łazienkowskim ( super okolica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym przedszkolem (chodzi tam dwójka moich szkrabów) jest czerwony balonik. Panie są bardzo miłe, mają podejście do dzieci, potrafią tak poprowadzić zajęcia, że dzieci aż rwą się do uczestniczeniu w nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole Niepubliczne Akademia Małych Smoków - najlepsze moim zdaniem :) Sporo ciekawych zajęć, bardzo ciepła atmosfera, wykwalifikowane opiekunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benderdddd
Moim zdaniem super domową atmosferę gwarantuje żłobek na Ursynowie na ul. Zięby 8 Troskliwe misie www.troskliwe-misie.pl. Mój syn tam chodził i teraz drugie dziecko również tam będzie uczęszczać-już zapisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą opinią cieszy się żłobek Troskliwe misie.Z mojego osiedla 4 dzieci już tam chodziła w tym mój synek. Zajęcia są ciekawe, i co w ważne panuje tam naprawdę domowa atmosfera. A dodatkowo niejednokrotnie korzystaliśmy z zajęć dla rodzin-super sprawa polecam.Na stronie są wszystkie wiadomości na ich temat - www.troskliwe-misie.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elenora
Dla osób z Konstancina bądź Wilanowa polecam przedszkole dwujęzyczne Świat Dziecka. Jesteśmy z nimi od samego otwarcia, miesiąc temu moje drugie dziecko zaczęło tam chodzić i tak jak przy pierwszym, nie było żadnych pisków i płaczy jak to niektóre Mamy piszą. Grupy wiekowe są małe, z tego co wiem to max kilkanaście osób. Ania i Jaś czasem chcą nawet zostać dłużej i muszę czekać aż się jakieś zajęcia skończą, żeby je zabrać. Jeśli ktoś zainteresowany, to jest ich strona: http://przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pluszowa Akademia
Zapraszamy do nowego dwujęzycznego przedszkola Pluszowa Akademia, prowadzonego metodą M.Montessori. Mieścimy się na warszawskim Ursynowie, przy ul. Dereniowej 52, blisko stacji metra Imielin. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2-5 lat na bezpłatne warsztaty naukowe, a przyszłe przedszkolaki zapraszamy na bezpłatne zajęcia edukacyjne dwa razy w tygodniu. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu: 737 461 830 Zapraszamy również do naszej grupy żłobkowej tworzonej we współpracy z Wyższą Szkołą Zarządzania Personelem w ramach resortowego programu Maluch 2016. W tym roku czesne wynosi jedynie 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamizkaa
Ja moje dziecko zapisałam do Akadero. Również uczy się tam języka angielskiego, co mnie oczywiście bardzo cieszy i nie ukrywam, że był to jeden z decydujących bodźców przy wyborze przedszkola. Ważne jest dla mnie też to, że synek czuje się tam dobrze, ma wspaniałą opiekę i kolegów, po prostu spędza tam dobrze czas. Nie ma żadnych trudności jak to czasem bywa, z odprowadzaniem go do przedszkola, chodzi tam z chęcią. To jest najważniejsze dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalne podejście mają w przedszkolu Buzzy Bee przy ulicy Żołny. Duży nacisk kładą tutaj na naukę angielskiego, mają native speakerów, praktycznie pół dnia jest poświęcone właśnie na naukę tego języka i widać efekty. Mój syn już mówi lepiej ode mnie po angielsku momentami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz ofertę Magical World, dziecko na pewno się nie zanudzi tam. Bardzo ciekawe mają warsztaty z przystosowania do życia przed kamerą. Jak pokazałam ulotkę mojej córce to od razu mnie namawiać zaczęła, nie ja ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić przedszkole do którego chodzi moja córka Raz Dwa Trzy My na Łowickiej www.razdwatrzymy.edu.pl. Wybrałam je między innymi dlatego że mają tam świetny program adaptacyjny i w delikatny sposób pomagają dziecku przyzwyczaić się do przedszkola a mała bardzo się bała. Oprócz tego bardzo spodobało mi się to że uczą dwóch języków obcych angielskiego i hiszpańskiego ale jest to zaplanowane tak że w żaden sposób nie obciąża dziecka. Ogólnie zajęcia są podzielone na trzy bloki tematyczne które są ciekawie opracowane. No i podają zdrowe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy niedaleko Hynka i zapisaliśmy córę do http://przedszkole-promyk.pl nie dość że mamy blisko to jesteśmy o nią spokojni, że jest bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten sam problem jeśli chodzi o wybór przedszkola. Póki co z okolicznych placówek opiekuńczo wychowawczych najbardziej mi odpowiada oferta, którą znalazłam na stronie pod adresem www.gumisiowe-przedszkole.pl Poczytałam opinii na jej temat i chyba tam pośle mojego Rafałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakie masz oczekiwania odnośnie opieki w przedszkolu i żłobku, ale może sprawdź ofertę niepublicznej placówki pod adresem www.gumisiowe-przedszkole.pl Mieszkam w łomiankach i moje maluchy zawożę do Kaliszek, bo wiem, że tam mają zapewnioną fachową opiekę, dobre wyżywienie i uczą się wielu nowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka uczęszcza do Gumisiowego Przedszkola w Kaliszkach i uważam, że decyzja aby ją tam zapisać była strzałem w dziesiątkę. Ma tam nie tylko zapewnioną doskonałą opiekę, ale również wiele, ciekawych zajęć dodatkowych. Jest zachwycona bajko terapią i uczy się języków obcych. Jak cię interesuje oferta to odwiedź firmową stronę pod adresem www.gumisiowe-przedszkole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie w Warszawie, ale w Poznaniu bardzo dobre przedszkole dwujęzyczne do którego wysłałam swojego malucha to http://przedszkolepiwna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się zdecydowaliśmy na dowożenie córki do Piaseczna, nie jest daleko a mamy super placówke - http://www.alaikot.pl/ Bardzo fajny budynek, zadbany, super kadra, fajne zajęcia dodatkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×