Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatafix

Sprzedam Kosmetyki Loreala Okazja !!!

Polecane posty

Gość przeterminowane
Nie czy zauwazylyscie ale one wszystkie sa przterminowane!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz bo do
faktycznie temat z tamtego roku ale sie usmiałam:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.mala21
hej mam do sprzedania oryginalne kosmetyki takich firm jak: loreal astor bourjois rimmel max factor isa dora sa to tusze do rzes podklady itd. wszystkie produkty ok -50% ceny rynkowej zapraszam!!!! naprawde warto moj mail - kasia.epi@op.pl jestem z poznania ale moge tez wyslac produkty....piszcie naprawde warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tammerie
Hej Mam do sprzedania Vishy dermablend kolor sand. Dostałam go w prezencie ale kolor mi nie odpowiada, srzedam go za 50zl plus doloze plyn do zmywania oczu Vichy!! moj mail dominika.alegro@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam kosmetyki Paese Alkemika w niższych bardzo atrakcyjnych cenach ze względu na zmianę nazwy firmy na Alkemika. Przy dużych zakupach możliwość otrzymania przesyłki gratis. Produkty są nowe z terminem ważności do 2013 roku. Zainteresowane osoby proszę o kontakt paese.kosmetyki@vp.pl lub 698 161 373

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addus
Sprzedam za PÓŁ CENY Podkład Dream Satin Liqiud od Maybelline, dermatolog odstawila mi wszelkie podkłady na czas lczenia tradziku uzylam go tylko jeden raz Cena to 25 zl moj nr gg 3267865 aga Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×