Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minniemix

sposób na śliskie...

Polecane posty

Gość minniemix

hej kobietki i faceci. Kupiłam wczoraj kozaczki na zimę, niestety okropnie się ślizgają, na śnieg nie da się w nich wyjść. co mogę zrobić z ich podeszwą. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem! Nie mogę się przemieszczać normalnie, tylko jak jakaś gejsza przebieram nóżkami w żółwim tempie... wg mnie buty nazywane szumnie kozakami oferowane w sklepach są przeznaczone na dużo łagodniejsze warunki pogodowe:) w taką aurę trzeba zakładać trapery albo śniegowce! tylko one bywają mało stylowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja proszę o uczciwą infor
Trzeba kupić w aptece plaster szeroki taki, który jest pokryty materiałem ( beżowym) nakleić na spody butów i gotowe. Potem zmeniać raz na jaki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez guzika
Zanieść do szewca i poprosić o podzelowanie tak, żeby się nie ślizgały na śniegu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole nie rozumiem idei
meczenia sie w 'kozaczkach' przy takiej pogodzie i zwalach sniegu sadzicie ze swietnie i elegancko wygladacie drobiac nozkami, potykajac sie i slizgajac?:P to wyglada po prostu smiesznie-czasem trzeba wziac pod uwage ze nie mamy klimatu takiego jak np we wloszech i ubrac sie stosownie do warunkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×