Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Dobry wieczor

Polecane posty

moi kochani ;) :classic_cool: Dzis piatek, a ja postanowilam spedzic go w domu, z Wami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoałomagister glen b
Witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blokers daj mi pare dni ok? :D TU leja, :classic_cool: 🖐️ Inteligentny nie dam na razie :classic_cool: zwolnij tempo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoałomagister glen b
normalnie nie wieże trzech forumowych pachołków prawie jak Dorotka w krainie ozz. Jest Lew co nie ma odwagi (Blokers) , jest Cynowy Drwal (Tu leja) ,Strach na wróble (mądry i inteligentny ),Grill (Dorotka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoałomagister glen b
Cicho Paulina bo zmienię zdanie i będziesz strachem na wróble. Jakby któryś nie zrozumiał to , jeden nie ma mózgu, drugi nie ma serca, a trzeci podrywa dziewczyny z za firewalla bo boi się nawet własnej kupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoałomagister glen b
albo czarownicą z północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strachem na wroble to Cie za chwile moge uczynic :classic_cool: szacunken pudlu wstretny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia kilku dni :classic_cool: boje sie ,ze je rozpowszechnisz na forum.Nie mam do Ciebie wystarczajacego zaufania :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoałomagister glen b
oczywiście blokers odsyła swoje zdjecie , a dziewczyny wysyłają mu swoje zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blokers,moge dostac troche wiecej czasu? :classic_cool: :-o Tu Leja, jak kiedys Cie poprosilam abys wrzucil mnie na swoja stopke to nie chciales :-o , a teraz chcesz moja fote? :-o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa wstawie swoja fote, a tu nagle sie okaze ,ze jestes moim sasiadem :-o Troche dyskrecji nie zaszkodzi :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialam zadnego nicka, jestem tu od miesiaca :classic_cool: A ja nie daje fot obcym:classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teofila
a ja to kurwa czytam, zeli zdjecia nie masz a masz ja w stopce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blokers----------> ale po co fotka do gadki??? grill------->przecież tutaj bezwzględu na wiek............... i tak wszyscy są na Ty....................... i nie trzeba wiele czasu by się dobrze poznać............. Paulinko............możesz mi wierzyć.............. że jak dasz mi swoją fotke to jej nikomu nie dam......... a jak się okazałbym nawet Twoim sąsiadem to ci się do tego nie przyznam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×