Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Count Jumper

Jak odzyskać dziewczynę?

Polecane posty

Mam problem jesteśmy/byliśmy razem 2 mce, po jednym incydencie z pęknięciem gumki, moja była nagle stwierdziła (po przemyśleniu Sobie różnych rzeczy) po 4 dniach od tego incydentu, że nie może ze mną być bo nie jestem facetem, z którym chciłaby spędzić życie - powiedziała to pod wpływem wizji zajścia w ciążę (od czego są tabletki wczesnoporonne, które weszły w grę),to była podobno jej pierwsza taka sytuacja. Wiem, że popełniłem błędy,myśląc tyl;ko o swoich potrzebach,chęci spędzania razem każdej wolnej chwili (ona ma prace,szkołe,do domu rodzinnego 70km no i przyjaciół), chcialem aby poswiecala mi wiecej czasu, otwieralem sie ze swoimi uczuciami, wkradło się trochę monotonii, ale to głównie przez brak kasy i pogodę. Moje pytanie do Was wsszystkich, do kobiet głównie czy mogę ją odzyskać i jak?Jutro tj. w sobotę idę do niej na impreze urodzinową,ajko nieliczna z osób z jej towarzystwa (bo urodziny są organizowane przez jeszcze dwie osoby) Proszę pomóżcie, przez te dwa miesiące szalenie mi na niej zaczęłoo zależeć, myślałem o czymś nietypowym niecodziennym, może śmiessznym prezencie, przerobione zdjęcie albo jakieś śmieszsne kawały się nauczyc i zabic ją poczuciem humoru, czy lepiej wogóle się nie pojawiać? Rozsdtaliśmy się w środę,w czwartek prosiłem/błagałem ją by jeszcze to przemyślała i przemyśli w spokoju, chce dać jej trochę czasu, a potem zacząc wysyłać SMS raz na tydzien,moze dwa razy zeby nie zapomniala o mnie o tym ze nadal mi zalezy. Wiem że zrobillem bład trochę z tą rozmową bo kobiety nie lubią mięczaków, ale z drugiej strony zadałem jej pytania z których wyszło że czuje do mnie coś i nie jest pewna swojej decyzji,powiedziała mi że chce się nad tym (sytuacją z gumką i zabiciem tego co się podobno wykluło przez dwa dni ;/) w spokoju, ona ma 24 lata ja o 2,5roku starszy...Pomóżcie mi...Co mam zrobić, jak ją podejść, co ją przekona? Powiedział mi o swoich potrzebach: że chciałaby poznawać nowych ludzi, rozwijać swoje pasje, mieć czas dla SIebie. przed "sobotą" rozmawialiśmy w piątek o naszych potrzebach i skończyło się na tym, że entuzjastycznie podchodzimy do wdrażania zmian w życie aby się lepiej zgrać, a tu nagły incydent przekreśla wszystko i ona jeszcze twierdzi, że przemyślała wszystko i niby jest pewna, że nie jestem facetem dla niej, jak jej powiedziałem że w to nie wierzę i nie wierzę, że ona w to wierzy to milczała. JAK JĄ ODZYSKAĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic na siłę
z tego co piszesz to laska chce sie bawic, a zwiazek jej nie jest teraz w glowie, nie narzucaj sie z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ficzku miczkuuuu
Hmmmm.... Bardzo mi przykro :( Według mnie to daj sobie spokój. Jeszcze znajdziesz soją miłość życia!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za wypowiedzi, problem w tym żę ja się zadużyłem i to boli, chciałbym jej naprawdę pokazać żę postępowałem źle i to było jedno z moich oblicz. Też się lubię bawić, po prostu za szybko zacząłem traktować ten związek zbyt poważnie, chcę dać jej czas aby dojrzała do związku jednocześnie będąc przy niej..rozumiecie o co mi chodzi? chcę ją odzyskać to jest priorytet dal mnie może za miesiąc się zmieni ale na tenczas chcę bardzo....JAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ficzku miczkuuuu
Opd.jak wyżej..... "Cały w tym ambaras, żeby dwoje chciało na raz." Jak laska się uprze, to nawet jak na głowie staniesz to nici z tego wszytkiego. Poboli, poboli i przestanie. Trzym się!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie , dlatego nie blagaj, bo tylko ponizysz sie w jej oczach.Swoja droga ciekawe, ze my faceci potrafimy zmienic sie dlakobiety(robimy wszystko w imie milosci) a one nie ( piorka by im odpadly). Ja żeby odzyskać swoją miłośc zamowilem aż urok milosny z http://magicznerytualy.pl. No i na szczęście to podziałało. Jestesmy znow razem, oby na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tylu latach spędzonych razem wielka radość wciaz sprawiało mi patrzenie w jej prześliczne oczy, słuchanie jej głosu, podziwianie jej słodkiego uśmiechu...Ale cóż...poznała innego i ja straciłem... moje życie zmieniło się w sen wariata...ale nie dałem za wygraną. Kolezanka w tajemnicy powiedziała mi że odzyskała chłopaka dzięki urokowi miłosnemu ze strony http://urokmilosny24.pl . Nie namyślałem się długo i też taki urok zamówiłem. I nie żałuję. Ona powróciła i znowu miedzy nami układa się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×