Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinabet

Zespoł CZADERSI zna ktoś może?

Polecane posty

Gość karolinabet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorolecka87
no jasne że znam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabet
I jak i jak? masz moze jakieś mp3 z ich wykonaniami albo linka do jakiejs stronki z nimi? Przeszukalam ale nei moge znalezc:( A ktos nam pow. ze sa dobrzy i mamy zamiar na 2011 zarezerwowac juz sobie termin zz nimi:)) Napisz prosze jak graja, jacy sa itp;) dzieki!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eli84
Jest dużo fajniejszy ! Wejdźcie sobie na www.art-amuse.eu z tym, że z Białegostoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polankaa
odpuść sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabet
czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letileti
Jeśli chodzi o tych z Białegostoku to są wspaniali, aż dziwne, że grają na weselach. Wokalistka jest niesamowita i prowadzą fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska83
Letileti oni już grali na Twojej imprezie? Chodzi o tych z B-stoku,bo też słyszałam, że fajni i ambitni, choć to niektórym może nie odpowiadać szczególnie ludziom z małych miejscowości... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam BRADERSÓW
i zdecydowanie nie polecam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letileti
Sorki, za zwłokę, ale powiadomienie o nowej wiad. dopiero przed chwilką przeczytałam. Podpisaliśmy z nimi umowę na 2011r. Jakoś się specjalnie nie reklamują, a chciałam zobaczyć ich w "akcji". Wkradłam się na wesele, które grali i bomba! Bardzo kulturalni, mają klasę, grają super. Wokalistka powala swoją energią. No iii jest perkusja! Robią też koncerty w swoim pomieszczeniu na próby także polecam się na coś takiego z nimi umówić. Jeśli chodzi o The Brothers...strona internetowa już mówi sama za siebie:p Cenimy sobie muzykę na żywo. Nie rozumiem po co brać takich co udają, że grają i robią do tego jeszcze ładne miny..toż to oszustwo. Lepiej wziąć fajnego DJ-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianna
No i jest jeszcze zespolik Mega - też bardzo fajnie grają, godni polecenia. Czadersi dobra nazwa, muszę ich sprawdzić osobiście bo już słyszeliśmy to i owo;-) Mają wspólne wizytówki z firmą Prokadr - (foto i wideo) również godni polecenia, właśnie podpisaliśmy z nimi umowę, znajomi zadowoleni, fajne filmy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka1984
Witajcie. Nie wiem za bardzo skąd ale dostaję czasem pytania dotyczące owego zespołu - fakt grali na naszym weselu ale pytania są od osób, których nawet nie znamy ;-) Także odpowiedź uniwersalna - są warci jeszcze więcej niż sobie za to liczą w złotówkach. Mam wrażenie jakby grali specjalnie dla Nas, jakby wcześniej grali tylko świetne imprezy a to było ich pierwsze wesele - bo są absolutnie "nieprzesiąknięci" chałturą. Po za muzyką i samym wykonaniem - wszystko co ma być robią tak jak ma być:) Pamiętam jak długo szukaliśmy zespołu! Oni spadli nam z nieba:-) Jakbym miała więcej czasu i kasy to postawiłabym im nawet billboard w środku miasta, żeby wyparli tych co nie potrafią grać i żeby szerzyli dobrą muzykę po całym regionie. W szczególności wpłynęli na mentalność, ambicie i poziom kulturalny, o. Wystarczy? Pozdrawiam ciepluchno wszystkich "poszukujących" :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adjust
Betka, mam nadzieje ze chodzi Ci o Mega. Bylam na weselu, na ktorym grala Mega, bylam tez na weselu na ktorym grali Czadersi. Roznica taka, ze ci pierwsi to profesjonalisci a czadersi to takie nie wiadomo co dla wąskiego grona odbiorcow. Mega i Czadersow nie ma co porownywac, bo ci pierwsi sa dla wszystkich i potrafia zabawiac. Czadersi graja z plejbekiem, chociaz na ich stronie jest, ze na zywo. Wokalistka fajna, to fakt ale muzyka, repertuar i prowadzenie ubogie. To tylko moja opinia, moze na innych weselach ludziom sie podobalo. Na weselu, na ktorym ja bylam wiekszosci sie to nie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz DJ na swoje wesele? Właśnie znalazłeś! Wesele to wyjątkowe wydarzenie, dlatego prowadzenie go należy powierzyć odpowiedniej osobie. Taką osobą z pewnością jestem ja sam :) Bogate doświadczenie ja Podstawa to elegancki ubiór, zawsze na wesele ubrany jestem w garnitur. Doświadczenie jakie zdobyłem na wszystkich weselach na jakich dotychczas miałem przyjemność grać pozwala mi "wyczuć" przy czym goście będą się najlepiej bawić W swoją pracę zawsze wkładam swoje całe serce, zawsze angażuje się w 100% W czasie wesela staram się jak najwięcej mówić, co pozwala zintegrować się z gośćmi. Poza weselami zagram również na: - 18-stkach - imprezach firmowych - rocznicach - urodzinach - sylwester Zapraszam do umówienia się na spotkanie, na którym będą Państwo mieli możliwość dogłębniej zapoznać się z moją ofertą. Kontakt: - 781 746 142 - marcin.882@wp.pl - GG 205 4093 POZNAŃ, ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianna
Ooo to ciekawe... jak szukaliśmy w google to wyskakują dwa zespoły "czadersi" jeden to jakiś "góralski" ;-) adjust a możesz napisać gdzie było to wesele z Czadersami? To wykształceni muzycy, więc ja się nie poczuwam na to by oceniać muzyków bo nim nie jestem. Oceniam tylko tych co grają a tak na prawdę nie grają:p czyli disco-polo Problem tego typu komentarzy jest taki, że trudno wierzyć co dobre a co złe. W dodatku cała masa zespołów ma ładne stronki, zawodowe mp3 a na żywo jest kompletnie inaczej. Można się pogubić. Dla tego pojechaliśmy do Czadersów żeby się przekonać ocb i w swoim studyjku zagrali nam - rozwiali nasze wątpliwości po niektórych opiniach. Wiem, że używają sporo różnych efektów i brzmi to super ale plejbek? Innego zespołu sobie teraz nie wyobrażam i zdziwiła mnie w ogóle nas wiadomość o plejbeku, co rozumiesz jako plejbek? Bo zespół Mega nie ma perkusji i "puszcza" dużo z komputera ale to chyba nie jest plejbek? Masz na myśli, że włączyli nagranie i się do tego tylko ruszali? adjust weź przybliż ten temat proszę Mega jest super, nam się tylko nie podoba, że grają też białoruskie badziewia i nie grają w pełni na żywo... a profesjonaliści chyba nie przepadają za takim repertuarem.. no nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryń dryń
Hej! Jest niedziela więc można posiedzieć na necie;) Dziś ich słyszeliśmy, teraz szperam po ich stronce. Byliśmy w ich studio no i fakt, warto posłuchać na żywo. Właśnie zbieramy kasę na zaliczkę:p a art-amuse.eu i czadersi.eu to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M D
Ah no.. opinie. Są przecież ludzie co szukają tylko słabych stron i robią wielkie halloo. Czadersi zagrali pewnie mase wesel i ci co są zadowoleni nie zaprzątają sobie głowy pisaniem na forach. Odsetek niezadowolonych robi sobie temat. A jak nie grają discopolo to już to widzę - jak jakieś panienki krzyczą, że chcą "weselny klimat" a Czadersi na to - sorry. No i wtedy robi się konflikt. Cóż, dobrze, że jest wybór i każdy niech sobie coś znajdzie. Wiadomo, że oni nie robią takich imprez A bronić Czadersów i Mega będę bo grają fantastycznie i niech discpolo-pseudo-fani spadają na pole;-}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka1984
Witam. Cóż, zostałam wyprzedzona w komentarzu. Opinie są zawsze różne na każdy temat. Ja już wyżej napisałam co miałam do powiedzenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka1984
W sensie zgadzam się z komentarzem "M D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska83
Ooo wreszcie się ożywiło Prowadziłam małą knajpę więc wiem co mówię Z moich obserwacji wynika jeszcze coś dziewczyny! Jak publika jest do bani to i zespół gra gorzej. Także ważne, żeby zespół dobrać do oczekiwań bo muzycy nie zagrają z "energią" kiełbasianej imprezeczki - wtedy trzeba brać discopolo i tyle. Nie wiem, dobrze sobie otwarcie pogadać z takim zespołem bo spartolić wyborem publika-zespół łatwo, taka moja skromna, życiowa wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manana Iguana
Cześć wszystkim!! Tak ale disco-polowcy biorą górę;) Wódka i discopolko to dla wielu podstawa. zespołów takich jest maaaaasa i biją się o klientów a powinno być przecież odwrotnie? Kiedyś słyszałam, że zespół z B-stoku pojechał do Hajnówki na wesele i jakiś tamtejszy zespół rozwalił im samochód!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska83
Tak, też słyszeliśmy o takich historiach! Ale to chyba dotyczy głównie kręgu discopolowców. No ale osoby, które zajęły się graniem z mp3 i tych małych płytek pewnie czują zagrożenie ze strony tych co rzeczywiście grać potrafią, a takich nadal wiele w tej części kraju nie ma. Czadersi grali imprezy w klubie Odeon i było super, wesela to już w ogóle bomba(widziałam 2) ale ktoś kto lubi biesiadę to by ich wygwizdał. adjust! Niszowi nie są ale B-stok dojrzewać zaczął dopiero niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldenwhite
A Czadersi chyba się jakoś inaczej kiedyś nazywali co? Oni nie zajmują się głównie weselami z tego co wiem bo mają jakieś inne muzyczne zajęcia. Więc to dla nich taki dodatek chyba i się inaczej nazywają. Wiecie gdzie coś jeszcze robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaPeterk.
Tia.. Czadersi, fajni ale z terminami nie tak łatwo. Skoro tak piszecie to macie coś jeszcze do polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonames
A nie wiem, masz jeszcze zespolik show band albo..hmm the silvers/silvers - jakoś tak, wszyscy inni od siebie. Najbardziej charakterni to właśnie tematowi Czadersi. Silversi grają wszystko z tego co wiem, a czy to zaleta czy wada to kwestia gustu, więc tu pomilczę. Show band jest fajowy ale dziady nie mają za wiele wolnych terminów bo są długo na rynku, także recepta to szukać dużo wcześniej! Ale na wariata też fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulakokla
Witam, Czadersi fajnie grają na balach, bomba! Było jak na dobrej imprezie. Jednak fakt, no na weselu nie byliśmy ale wydaje nam się, że to kapela dla ludzi, którzy chcą dobrze trafić w gust i styl. Co ciekawe oni raczej też wybierają klientów skoro nie grają białoruskich biesiad to już robi się naturalny przesiew ?;) Pozdrówki wszystkim lubiącym muzykę! (czyli chyba wszystkim;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek/wesele w Gołembiewskim
Łaaa!!! Pojęcia nie mam jak to napisać, ale spróbuję: Po pierwsze, jak wszystko jest dobrze to rzadko kto chcę coś o czymś/o kimś pisać na forach, zazwyczaj się po ludziach jedzie;-) (wiem bo sam lubię) ale tu poczułem, że trzeba coś skrobnąć: Sporo osób nie wiedziało, że na weselach gra tak przyzwoity zespół jak ci czadersi no bomba - ogólnie pozytywne zdziwko. Mamy wizytówkę i jak przyjdzie czas to bierzemy ich. Zdecydowanie polecam dla zwolenników dobrej muzyki i zajebistego tańca przy żywych rytmach, bez wciskania kitu z mini-disców z innej epoki. Jest inaczej fakt, kilkoro gości nie skakało z radości, że nie ma granych szlagierów disco-polo... NO ale to trzeba chyba zrozumieć, to fajni ludzie i widać, że lubią grać. Nie wiem czy ktoś kto gra z jajem lubi rumcykcyk i sratata. Jest masa dobrej muzyki od disco do rock-bluesa przy, którym nie widziałem, żeby ktoś się nie ruszał. Także disco-polo swoją drogą a Muzyka swoją:) amen i pozdro Izka i Marek and cała paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka83
Popieram Marka! Choć byłam na Czadersach z piątku na sobotę. Trudno uwierzyć, że mieli energię zagrać jeszcze drugie wesele. Są ok, można polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaK81
Ci czadersi jak na moje ucho grają naprawdę nieźle. Słychać, że po szkołach muzycznych, czy jakiś szkoleniach, nie wiem. Repertuar nie do końca typowy, ale raczej przemyślany bo i dziadki też potańczyli. Grają szybko i dość głośno na zmianę z ciszej i wolno, także trochę jak na koncercie. Prowadzenie całkiem, całkiem. Mogliby się trochę więcej odzywać. Można polecać, głównie za klimat i to, że wyglądają na zadowolonych jak grają(może są albo tak wyglądają). Żywa muzyka to jest jednak to, oby porobiło się więcej takich zespołów. Szczególnie na Podlasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×