Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nika nika.....

gdzie zrobić kurs/szkolenie-stylizacja paznokci,przedłużanie,zdobienie BIELSKO

Polecane posty

Gość gosia z janek
Czy było łatwiej? Na rozmowę zaproszono mnie dopiero kiedy miałam szkolenie w papierach. Pracy szukałam przez 2 miesięcy, ale u nas z tym strasznie krucho. Najważniejsze jednak, że ją mam i się dalej rozwijam. Oby tylko tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grantura
Pytałam właśnie dlatego, że sama szukam pomysłu na przyszłość. Realne, że skończę na zawodowej stylizacji paznokcia, właśnie w New nails. Porównałam trochę ofert, poczytałam - wypadają pozytywnie. Zależy mi na tym, aby szkolenie dało mi umiejętności. Za jakiś czas dam znać co z tego wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akashaaa18
Polecam Europejską Akademię Szkoleniową Aleksandry Góreckiej! www.akademia-szkoleniowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna pogorzala
Ludzie - szkolenie daje wam kwalifikacje dopiero wtedy kiedy będzie dobre, a wy właściwie do niego podejdziecie. Szkolenie to nie jest zabawa, ani kilka dni wolnych od pracy - na nim trzeba harować i wówczas rzeczywiście uzyskacie efekt jakiego oczekujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka122
Jeśli ktoś jest z Łodzi i chce zrobić kurs stylizacji paznokci to polecam ERUDIO :) W styczniu skończyłam kurs , mimo że myślałam ze sporo wiem to tam dopiero oczy mi się otworzyły, wszystko poukładało i nauczyłam się sporo nowego :) Więc naprawdę dziewczyny warto, tym bardziej ze technika idzie cały czas do przodu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna malon
Z polskich szkół to na pewno new nails - ja właśnie tam przygotowywałam się do zawodu, robiłam najpierw szkolenie domowe, a później zawodowe. U nich max grupa liczy 4 osoby, mają tryb open, pracuje się na ich kosmetykach - wrażenie bardzo pozytywne. Od 3 lat pracuję w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Forumowiczki! Ja kurs stylizacji paznokci zrobiłam w Nova Centrum Edukacyjne i jestem bardzo zadowolona :). Pani trenerka bardzo miła, przekazała nam bardzo dużo przydatnych w branży informacji, no i zajęcia praktyczne...BAJKA! :) Szczególnie jeśli ktoś uwielbia zajmować się paznokciami - tak jak ja :) Jeśli chodzi o cenę kursu to moim zdaniem również bardzo konkurencyjna :) Serdecznie polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałabym zaprosić do wzięcia udziału w konkursie. Wpisz na facebooku giftforsister i dowiedź się szczegółów ;) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w Bielsku-Białej Studio Efekt i kurs u Bożeny Pustelnik-Szczepańskiej. Tam szkolenia prowadzi na produktach SPN, ceny takie same jak u innych instruktorów SPN. Z tego co się orientuję to w ofercie mają szkolenia z żelu, akrylu,hybryd, manicure, pedicure, nail art, one stroje i z kredek akwarelowych. Możliwe są też doszkolenia z dowolnej metody. I co najważniejsze szkolenia prowadzone są indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie Select, najdłużej są na rynku i widać że znają sie na rzeczy. Wszystko na wysokim poziomie i nie żałuje wydanych pieniędzy chętnie do nich wrócę na inne szkolenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Jeżeli jeszcze jesteś zainteresowana. Zapraszam do skorzystania ze szkolenia w systemie indywidualnym.Doświadczony instruktor z 20 letnim doświadczeniem .Po ukończeniu kursu Zaświadczenie na druku MEN oraz certyfikat firmowy.Więcej info pod numerem tel.511244063.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne szkolenie masz w Beauty lux, zawodowe, długie, wymagające, ale przerobicie wszystkie kluczowe tematy i do pracy na bank przygotują. Pewnie, że to wymaga ogromnego zaangażowania, ale jest to zdecydowanie najłatwiejsza droga do zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam kurs stylizacji paznokcie w MM Pasja http://mmpasja.edu.pl/ :) super szkolenie! Uczą różnych technik, mają kursy dla początkujących i zaawansowanych - do wyboru do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam szkolenia u Pani Joanny Bryniarskiej, która ma długoletnie doświadczenie i niesamowitą wiedzę. Szkolenia są głównie praktyczne, co jest dużym atutem dla osób początkujących takich jak ja. Jestem już od 2 lat stylistką i klientek mi nie brakuje :) Dla zainteresowanych podaje lik gdzie znalazłam szkolenie: https://pinaparie.pl/szkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam taki kurs w firmie Lukomades w Gliwicach. Uważam, że warto skorzystać z ich usług ponieważ kursy są bardzo dobrze przygotowane. Prowadzacy są świenymi praktykami i mają duże doswiadczenie zawodowe co jest bardzo ważne. Na pewno jeśli będę robić kolejne kursy, skorzystam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potalen

Beauty Lux w Warszawie. To było mocno wymagające szkolenie, które jednał dało mi kwalifikacje.

Co w nim było najważniejsze? Małe grupy, porządne kosmetyki, dopieszczenie każdego elementu.

Owszem, nauki sporo, ale właśnie po to szłam na szkolenie. A największy plus?

Dużo wiedzy w krótkim czasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×