Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IImterwencja15

Wypadly mi jajniki?!

Polecane posty

Gość IImterwencja15

Zaczęło sie bardzo niewinnie. Otóż złozyło sie ze akurat zostałam sama w domu i mi sie zachciało, a ze nie mam chłopaka to sie zaspokajam czymkolwiek: wibratorem, ogórkiem, itp. Jednak dzisiaj postanowiałm sie zaspokoc czym innym. Z rana było w domu sprzątanie. Mama zostawiła odkurzacz i pojechała po nowe worki. Jako że odkurzacz przyciągnał mój wzrok, postanowiłam sobie ulżyć rurą od odkurzacza. Taka długa i szeroka... No więc rozłożyłam nogi i zaczęłam sobie wsadzac te własnie rure od odkurzacza... Było cudownie. Jednak w pewnym momencie zauwazyłam, że nasz kot Mruczuś się szwęda obok odkurzacza, ale nie przejmowałam sie tym, a tylko zaczełam sobie wsadzać rurę jeszcze głębiej. No i w pewnym momencie stało sie coś strasznego. Mruczuć położył się na odkurzaczu na przycisku "power", a że odkurzacz był podłączony do prądu, natychmiast się włączył. Ciąg był taki silny, że nie mogłam sobie wyciągnąć rury! Próbowałam z całych sił, ale nic... Wszystko dlatego, że ja jeszcze nie jestem dośc silna, a odkurzacz, jako że mamy duże mieszkanie, jest bardzo duży i ma dużą moc. Krzyczałam do Mruczusia, aby jeszcze raz nacisnał przycisk, ale on sie przestraszył mojego krzysku i uciekł. Nie mogłam nic zrobić... A odkurzacz wciąż ciągnąć i ciągnął... I w pewnym momencie poczułam straszny ból i coś jakby mi sie rwało... To odkurzacz zaczął wciągać moje jajniki... Strasznie mnie to bolało i krwi trochę straciłam. W wielkim cierpieniu doczłapałam się nieco bliżej odkurzacza i z całej siły walnełam nogą w przycisk "power". Uff, udało się... Wyłączyłam odkurzacz. Ale ból nie pozwalał mi mysleć, co dalej. Przecież straciłam jajniki! Co ja biedna mogłam zrobić? Zrobiłam tylko to, co powinnam w pierwszej kolejności: wzięłam tabletki przeciwbólowe, wytarłam krew gazikami i kopnełam bardzo mocno Mruczusia w tyłek. Na koniec opróżniłam worek od odkurzacza i zauwazyłam tam swoje jajniki. Ach, jaki to był żal tak je wyrzucać do kosza, ale cóż. Były totalnie postrzępione, żadnego z nich już użytku...Pożegnałam się z nimi do końca życia. Wstydziałam się iść z tym do lekarza, a sama nie mam pomysłów na pozytywne rozwiązanie swojego problemu. Mama to by mnie tylko skrzyczała... I teraz zwracam sie z próbśbą do Was: co mam zrobić??? Skąd wziąć nowe jajniki i kto mi je wstawi??? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie i porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwię się tobie że chce ci się zaśmiecać takimi bzdurami forum.Naprawdę myślisz że Polacy są tak głupi że uwierzą w takie bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewelina
ten tekst jest godny tego, żeby napisać o nim w "Bravo", w dziale "szukam pomocy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahok
Wstaw sobie kurze jajo i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepotrzebnie wyrzuciłaś swoje jajniki. Należało wziąć doniczkę, włożyć jejniczki, obsypać ziemią i codziennie podlewać nawozem do pnączy. Jeśli wypuściłyby korzenie mogłabyś włożyć je spowrotem tam skąd odkurzacz wyssał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wrzucaj
zauwazam małą niekonsekwencje: "Mama zostawiła odkurzacz i pojechała po nowe worki." "a koniec opróżniłam worek od odkurzacza i zauwazyłam tam swoje jajniki." Ten plan nie jest doskonały. Dr Monk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilozofX
kup sobie w sex shopie kulki dopochwowe, powinny dac rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan mickiewicz
To napisz swoją wersję artysto a nie piszesz co można by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga wyrwała
O nie o nie, ten temat jest plagiatem? Nie przeżyję tego, a prawie już byłam fanką osoby IImterwencja15 :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×