Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość europejczyk7363762772

Romans związek z Ukrainką Ukraińcem ktoś miał

Polecane posty

Gość gość
jak raz rozmawiałam z jedną ukrainką i jej powiedziałam, że moja rodzina pochodzi ze Lwowa, to prawie się do mnie rzuciła jak wściekła suka :) a przecież nic nie mówiłam, że "Lwów się należy Polsce" czy coś, a tylko powiedziałam, że stamtąd mam rodzinę. Ale cóż, prostactwu nie przetłumaczysz.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym nawiązać kontakt z mila, wesołą, inteligentna i atrakcyjna Ukrainka w wieku 25-35 lat chcącą mi towarzyszyć podczas wakacji w Polsce lub może i Europie. spędzając mile i przyjemnie czas, wspólnie zapominając o szarościach codziennej rzeczywistości. Konieczna znajomość języka polskiego lub angielskiego, do porozumienia. Dyskrecja w razie konieczności w 100% zapewniona. Jeśli jesteś poważnie zainteresowana to proszę o kontakt. Pozdrawiam. TYLKO poprzez Skype ID: zuraw-bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośiaczek
ja też byłam w związku z Ukraińcem i bardzo żałuję, osoba ta okazała się totalnym idiotą i hamem. Zrobił mi dziecko i ma gdzieś jej utrzymanie, walczy teraz o pobyt tolerowany w polsce z uwagi na posiadanie dzieci a ja mam wrażenie że ma je gdzieś. Nie płaci bo nie ma za co, ale na piwko to ma!!! Mówi że przyjdzie do dziecka a pije, taki kochany tatuś. Poza tym nie uczestniczył w ciąży, nie miałam w nim żadnego wsparcia i pomocy. Do szpitala przyjechał na 15 minut przed końcem wizyt i nawet się nie spytal czy czegoś nie potrzebuję. Aj temat rzeka.....Ja stanowczo odradzam, mam nauczkę i wiem że nie będę się pchala już z żaden związek z żadnym obcokrajowcem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam, bohaterem narodowym ukrainy jest morderca Polskich dzieci i kobiet na wołyniu więc jeśli będzie utożsamiał się z ukrainą to twój związek się nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł_123
Zalecam ostrożność perzy wikłaniu się w dłuższy związek - byłem z Ukrainką dwa lata. Różnice kulturowe są dużo większe niż by się wydawało. Ukrainka nie widzi się w roli partnerki życiowej a w roli utrzymanki. Facet ma być bogaty i ją utrzymywać, a ona w zamian (tak uważa) powinna ładnie pachnieć i dobrze si e byzkać. Jeśli komuś to odpowiada, to oczywiście OK. Poza tym: problemem jest już opisywany tu nacjonalizm ukraiński, sprawa Bandery wyjdzie wcześniej czy później; nie są zainteresowane dowiadywaniem się czegokolwiek o kraju w którym żyją (Polska). W dyskusji bardzo trudne: właściwie beznadziejna sprawa, nie są nastawione na słuchanie, tylko na postawienie na swoim. W sumie zalecane jest w związku z Ukrainką: gruby portfel, gruba skóra, dużo cierpliwości i brak oczekiwań, że związek przetrwa, bo Ukrainka puści cię w trąbę z pierwszym lepszym, pojęcie wierności jest tam inaczej traktowane, związki są częstsze i bardziej przypadkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam ukrainki
Ja tam wole Ukrainke niz Polke.Tradycyjna Polka jest tepa nie ma godnosci no taka latwa k***a za granica.Niestety taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem w związku z Ukraińcem, który za mnie poszedłby zabić. po związku z Polakiem, który mnie zdradzał, nie szanował i nigdy nie stał po mojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecą na hajs ale też na osobowość. Czepiają się osobowości bardzo. Niewiele im trzeba, żeby zapytać Cię, gdzie pracujesz, ile zarabiasz, jakim jeździsz samochodem. Tak samo niewiele, żeby doczepić się, że jesteś taki a nie inny (na ogół to wymyślają, są z pretensjami). Mówię o Ukrainkach. 30 lat wygląda na 40, 40 na 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem sukcesywnie ściągają ci rodzinę na łeb, kombinując po cichu jak przejąć twój biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki lecą na przystojnych Włochów,Hiszpanów i Portugalczyków. Polki w sumie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile się słyszy o rozczarowaniach , mieszkam w Polsce płd. :( rozczarowania bo fałszywe mendy chciały obywatelstwo i odstawiły teatrzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tylko jedna ukrainke urodzona w Polsce i nie jest zbyt miła , ale za to bardzo się stroi , mam wrażenie że jest dużo bardziej oschla niż większość Polek nie i ma taka dziwna kwadratowa głowę bardzo szeroka i krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat był z ukrainka ale im nie wyszło , powiedział tylko że szkoda nerwów , teraz znalazł sobie jakąś wietnamke bo mieszka w niemczech i sa szczęśliwi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię Ukraińców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogólnej ocenie, Ukrainki sa raczej interesowne .Ludzie , którzy mieli z nimi kontakty to potwiedzają . Na pewno nie można wyogólniac, gdyż stanowią tylko jakiś procent. Do dzisiaj nie mogę zapomnieć Polaka, który w tv opowiadał swoje przeżycia . Wziął ślub z Ukrainką urodziło się dziecko , po kilku latach ona wyjechała na Ukrainę, a on płaci teraz aimenty . Uznał ,że został oszukany, ale jaka była prawda? Kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Polecam faceta Ukrainca. Byłam z facetem prawie dwa lata. Na poczatku wszystko fajnie, ale po kilku miesiącach okazało sie dlaczego taki ,,fajny ,,dobry przystojny facet jest sam. Wszystko najlepiej wiedział. Rodzina z Ukrainy na pierwszym miejscu Nawet kuzynowstwo Po słowach ,,Nie jestes moja żona ... Ciągłych kłótniach ... Postanowiłam odejść Zerwalam kontakt całkowicie Dwa miesiace przerwy Odezwałam sie iiiiii o dziwo wszystko dobrze jakbyśmy byli razem Po jakimś czasie znow to samo... Koledzy Rodzina ... Postanowiłam odejść ... Trzymam sie postanowienia Jest ciezko gdyz bardzo mi na nim zalezy Ale dam rade Wiem ze to nie jest facet dla szanującej sie kobiety! UKRAIŃCY SA JAK KOTY ZAESZE ! Zawsze chodzą swoimi drogami Wiadomo ze jest grupa nielicznych Ukraińców którzy sa dobrymi kochającymi facetami ale to tylko garstka Ogolnie NIE NIE NIE SERCE MOWI TAK JEDNAKŻE ROZUM MOWI NIE Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwagier ma ukrainke wzial z nią slub kościelni cywilny ona już miała dziecko z innym ukraincem ona go bije osacza ale nie mozna osadzac calego narodu przez pryzmat jednej osoby jak dla mnie wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interimilar
Ukrainiec ok super kumpel mozna polegać. Ukrainka nie , znalem trzy nie można im ufac strasznie interesowne i agresywne . Nie polecam znajdz Polkę lub Rosjanke Japonkę ale nie Ukrainkę serio uważaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_polka

Witam, cóż mogę napisać, miałam męża Polaka, znaliśmy się od gówniarza, bardzo go kochałam, mamy razem piękną córkę, ale... coś się rozpadło, popsuło. W między czasie poznałam w pracy fajnego faceta (Ukraińca), dobrze nam się razem rozmawiało, ale patrzyłam na niego tylko jak na kolegę z pracy. Wyszło tak, że zaczęliśmy rozmawiać dużo częściej, na tematy prywatne, doszły wspólne herbaty, następnie wieczorne spotkania przy winie, rozmowy do późnej nocy. Zaiskrzyło. Rąbnęło mną jak nigdy wcześniej. Z czasem zaczęliśmy się spotykać już nie na stopie kumpelskiej. Poznał moją córkę, z którą bardzo się (mam nadzieję 😉 ) polubili. Mieszkamy razem niecały rok i z każdym dniem jestem coraz bardziej szczęśliwa. Miałam dość poważne problemy po rozstaniu z mężem, wiem, że w tym początkowym okresie byłam nieznośna i nie mam pojęcia, kto inny by ze mną wytrzymał, on, mój wspaniały partner, wyciągnął mnie z otchłani depresji, był dla mnie, przy mnie, w każdej chwili. Sam jest po nieudanym związku, więc tym bardziej oboje doceniamy ten, który razem tworzymy. Poznałam też jego mamę, która jest wspaniałą osobą i wsparciem. Moi rodzice wiem, że nigdy go nie zaakceptują i on to przyjął, nie robił mi nigdy z tego powodu kłopotów ani nie miał żadnych roszczeń. Czy kiedykolwiek czułam, że jestem z Ulraińcem? A co za różnica?!?! Jest fantastycznym człowiekiem i to mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

Jakiś Polak który miał dziewczyny z Polski Rosji Ukrainy powiedział że ogólnie z Rosjanka czy ukrainka jest dobrze dopóki jej przytakujesz i tanczysz jak ona zagra,.że ogólnie to ...ywy wyssane z palca że ona mają charakter ofiary 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwkwk

Ja pracowałam z ukraincami tylko i one nie są jakoś specjalnie miłe, jedna wprost się śmiała z mojej choroby skórnej bo myślała że nie rozumiem , mam z nimi źle doświadczenia, chociaż miłe też znam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany

Ja poznałem super miłą i teraz nie wiem ,co roibć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jwkkw
26 minut temu, Gość Zakochany napisał:

Ja poznałem super miłą i teraz nie wiem ,co roibć

Polka dla norwega też by była milutka fajniutka , prawda jest taka że właśnie najgorsze kobiety najlepiej udają miłe  , te wartościowe nieśmiałe facetów traktują chłodno ze strachu ze będą zranione 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany
1 godzinę temu, Gość Jwkkw napisał:

Polka dla norwega też by była milutka fajniutka , prawda jest taka że właśnie najgorsze kobiety najlepiej udają miłe  , te wartościowe nieśmiałe facetów traktują chłodno ze strachu ze będą zranione 

Dlaczego mnie straszysz 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość zakochany napisał:

up

To Ukrainka? Pobzykaj i zostaw, uważaj żebyś protez zębowych nie musiał nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooo
6 minut temu, Gość Gość napisał:

To Ukrainka? Pobzykaj i zostaw, uważaj żebyś protez zębowych nie musiał nosić.

jakich protez? co ty pie.rdo.lisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UKRAINKISAPIEKNKE

UKRAINKI SA PIEKNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×