Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studniówkowa

Kolorowe rajstopy na studniówkę...

Polecane posty

Gość bla bla bla_23
a taki malym offtop. w jednym liceum w moim miescie stroj na studniowke musi wygaldac tak: czarna lub granatowa spodnica lub sukienka i koniecznie biala bluzka. mezczyzni wiadomo garnitur i biala koszula. w niektorych szkolach jest tylko nakaz co do koloru czarny lub granatowy. u Ciebie jest dowolnosc stroju? bo czesto szkoly narzucaja uczniom stroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkowa
U mnie w szkole nie ma formy narzuconej z góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie pytanie
ubierz się jak chcesz, w końcu to Twoja impreza. też już miałam studniówkę i wiele innych mniej lub bardziej oficjalnych imprez. tylko pamiętaj o jednym- za kilka lat możesz przypadkiem trafić na zdjęcia z tego balu a wtedy moda będzie nieco inna. jak masz okazję to zobacz zdjęcia z lat 80' czy początku 80'. supermodne panienki dziś już tylko starszą stara zasada- na oficjalnych uroczystościach klasyka jest ponadczasowa. ta kiecka nie pasuje po prostu no ale sama decydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie pytanie
początku 90' miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,że to może fajnie wyglądać.dobrać jakieś fajne dodatki.jak jesteś szczupła ,to jeszzce lepiej.u mnie dziewczyny to co 2 miala sukienkę z gorsetem wiązaną z tyłu z tafty.biała góra i kolorowe doły.a mnie się właśnie spodobała mała czarna,gładkie rajstopy i srebrne dodatki i kopertówka.i nie szpilki w szpic tylko pantofelki na małym obcasie z półokrągłymi noskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pino
Boże, co to w ogóle ma być. Gorszej tandety w życiu nie widziałam, i ta kiecka i te rajstopy. I jeszcze niektórzy temu przyklaskują. Szok. Lepiej zostań w domu dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleale ale
to jest twoja studniowka czy jestes osoba towarzyszaca? szczerze mowiac to ta sukienka mi sie nie podoba - to tylko moja opinia. moze jesli jest w twoim guscie do chodzenia tak po prostu czy gdzies np na wigilie czy cos tak, ale nie na studniowke. a kolorowe rajstopy... oj... 1) nie pasuja do tej sukienki 2) sa zdradliwe - tylko perfekcyjne nogi ladnie w nich wygladaja 3) moga byc roznie odebrane przez innych studniowkowiczow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach to pani
moja opinia? jestem na nie. wiem, ze chcesz sie wyroznic, myslisz ze to fajne itd ale dla mnie studniowka to klasyka. kiedy ja mialam 100dniowke (4lata temu) niektore dziewczyny wyroznialy sie i mimo ze moze i ladnie wygladaly to zazwyczaj byla opinia ze to 'stroj nie na studniowke'. bo studniowka to bal i nie chcesz wygladac jak przebieraniec. poza tym niezbyt podoba mi sie ta sukienka i turkusowe rajstopy do niej nie pasuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da_da
100dniówkę miałam niedawno. Ubrałam suknię błękitną, długą, bez żadnych ozdób i udziwnień (jedynie warstwa tiulu na właściwym materiale, bo satyna jest jak dla mnie za bardzo piżamowa), pod sukienkę ubrałam ciemnogranatowe rajstopy a biżuterię stanowiła bransoletka z perełek i tyle. Wyglądało to genialnie, czułam się bardzo dobrze, tym bardziej, iż były mega wygodne. Czerwona podwiązka bardzo się wyróżniała i nikt nie miał takich rajstop ;) zwykłe rajstopy (ciałowe) moim zdaniem wyglądają nieciekawie (ale takie najzwyklejsze). Pozdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dużo dziewczyn wybiera teraz kolorowe kryjące rajstopy zamiast babcinych cielistych. Nadają wyraz całej kreacji studniówkowej. Należy jednak pamiętać żeby nie przesadzić z kolorami. Jeden dodatek do czerni wystarczy :) Co do samych rajstop to polecam te marki Knittex bo sama je przetestowałam na sobie :) są super wytrzymałe i nie mechacą się. I mają ogromny wybór kolorów, więc każda znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo88
@Madzia znam te rajstopy i muszę powiedzieć, że faktycznie są świetne pod względem jakości. Ale najlepsze jest to że mają oooogromną ilość wzorów i kolorów. Także nie musiałam się ograniczać w wyborze rajstop na studniówkę. :) Wybrałam śliwkowe z czarnymi takimi wzorkami ;) Bardzo eleganckie a zarazem fantazyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko dobrze ale
.. ale ciężko te rajstopy znaleźć w sklepie. Ktoś wie czy mogę je kupić przez internet? Bo na allegro nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupuję rajstopki z takiej firmy Marilyn przez neta: www.e-marilyn.pl. Kolorowe uwielbiam, a oni mają mega duży wybór, ale też kiedyś takie wzorkowe sobie kupiłam u nich. Bardzo jestem zadowolona, bo jest super jakość, nic mi się nie mechaci, w przeciwieństwie do jakichś innych firm, które kiedyś kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×