Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dziewczyna z lipca

zasiłek dla bezrobotnyh a trzynastka i ekwiwalent za urlop

Polecane posty

Witam. Mam problem, na któy babka w urzędzie pracy nie umiała mi odpowieziec; moze ktos z Was bdzie wiedział. 31 grudnia skończyła mi się umowa na czas określony. Zarejestrowałam się w pup jako bezrobotna z prawem o zasiłku. Z poprzedniej pracy otrzymam ekwiwalent za niewykorzystany urlop i "trzynastkę". Czy musze to zgłoscic w pup i w zwiazku z tym nie otrzymam zasiłku? W karcie informacyjnej jest adnotacja, że wszystkie dochody z funduszu pracy oznaczają wstrzymanie świadczeń z pup. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jazda.................
może inaczej: co się stanie jak NIE zgłosisz? nic :), nikt tego nie sprawdzi, bo i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella.k
bez sensu! czemu mieliby ci zabrac? przeciez to dwie rozne kwestie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqsssss
nie musisz tego zglaszac ja pracuje w PUP wiec ci odpowiadam, to sie zglasza tylko podjecie pracy, przeciez tak samo nei zglaszasz spadku czy darowizny, a osoby ktore dostaja odprawy? przeciez rejestruja sie i po jakims miesiacu np kilkadziesiat tysiecy odprawy wiec nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdhghhh
ja niczego nie zgłaszałem a dostałem ekwiwalent za urlop , to są twoje sprawy z byłym pracodawcą a obowiązek zgłoszenia masz wtedy gdy pozyskałaś nową pracę i wpływa ci jakaś kasa . a ta kasa to jest od byłego pracodawcy w ramach zakonczenia tamtej umowy swoją drogą Pani z PUP jest niekompetentna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdhghhh
" Mam problem, na któy babka w urzędzie pracy nie umiała mi odpowieziec; " :-O kto tam pracuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z wrocka
jest tam taki zapis, ze musisz zglosic wszystkie dochody z funduszu pracy i wtedy pup w danym miesiacu nie wyplaca zasilku. Ale 13 i ekwiwalent nie sa z funuszu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaassdd
daruj sobie im mniej pytasz tym lepiej ja pracuje w PUP i nie musisz bo nic nei sprawdza przeciez ludzie za granica pracuja i maja zasilek i nic nie wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem "musisz" to zgłosi i nie ostaniesz kasy... chore, bo przecież sama sobie to wypracowałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie musisz zglaszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zullalkajaa
nie musi wiem bo pracuje w pup i skoncze z debilnymi radami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×