Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

verson

HUGO BOSS SELECTION vs zamiennik Fm group porównanie

Polecane posty

Gość pease
Zapraszam do współpracy z firmą Paese Cosmetics. Jest to firma, której produkty były sprzedawane wyłącznie w salonach kosmetycznych ( co daje gwarancje najlepszej jakości), a od marca 2011 firma wprowadziła sprzedaż bezpośrenią. Firma dla swoich klubowiczów przygotowała bardzo atrakcyjne korzyści - 35% zysku z każdego kosmetyku, niezależnie od kwoty zamówienia - 35-55% tańsze kosmetyki dla Ciebie - Jeżeli interesuje cię większy zarobek to wystarczy budować swoją grupe klubowiczów i zarabiać z ich sprzedaży 5-20% dodatkowo - W miesiacu czerwcu firma przygotowała promocje katalogową : Przy zakupie trzech cieni kaszmirowych, czwarty jest gratis Przy zakupie trzech tuszy do rzęs , czwarty jest gratis. Za zamówienie na 200zł dodatkowo dostajemy paletke cieni za zamówienie an 350zł dostajesz srebrne kolczyki z kryształami swarowskiego z firmy W. KRUK. Jeżeli chcesz zobaczyć katalog to napisz do mnie a wyśle ci go na maila lub do domu. Każda osoba dostaje bezpłatnie pakiet startowy z katalogami. Kontakt: mail: majos_rafal@wp.pl gg: 8212712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupota a rzeczywistość.
Od wielu lat osłabia mnie głupota z powodowana niewiedzą ludzi, brakiem wiedzy a nawet chęci wiedzy co tak na prawdę oznacza produkt podróbka a oryginalny, co oznacza Marka . Widzę tu głupie nie przemyślane wpisy na temat np. produktów FM GROUP ,ludzie idźcie do lekarzy ci którzy twierdzą że ten albo ten to podobny, sprawdźcie sobie sony u lekarzy, ale poważnie , nie robię sobie jaj teraz. FM GROUP posiada Markowe produkty pod ich zastrzeżoną nazwą FM GROUP i każde podrabianie ich produktów są zabronione tak jak podrabianie np. Bosa , Chanel, itp, Ta sama firma która na cały świat produkuje i tworzy esencję zapachową jest Niemiecka firma DROM 80% wyprodukowanych produktów i esencji zapachowej na całym świecie oni wyprodukowali, i nie pozwalają sobie na tego typu sugestie. Następna kwestia Marka , to Marka, tylko kwestia jaką drogę przeszła by doszła do ciebie , pewnie nawet nie wiesz że 3% ceny sztuki perfum to cena produktu a reszta to cena marketingu , i dla tego w Biznesach typu MLM masz ceny tańsze , i tylko dlatego że nie płacą kolesiom z Holiwood po kilkanaście milionów dolców za reklamę z nimi w TV (czy wiecie ile kosztuje kilka minut reklamy w TV , pewnie nie), ludzie ile wy macie blokad przed prawdą ??? w Biznesach MLM to tą kasę rozdzielają na osoby które już otwarły oczy na świat i mają odblokowany umysł przed negatywnymi wiadomościami od ludzi którzy w życiu nie działali minimum 3 lata w tego typu biznesach. Bez obrazy, ale jest takie powiedzenie, ŻE NIEWIEDZA KOSZTUJE. A inna kwestia gustów , tak samo jak komuś nie podoba się produkt na półce w markecie , to nie oznacza że produkt obok się mu nie spodoba, i tak jest ze wszystkich, komuś się coś nie spodoba i neguje cały asortyment, to jeżeli tak ? to czy te osoby jeszcze chodzą do sklepów lub cokolwiek kupują ?? bo jeśli tak to same zaprzeczają własnym słowom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danger_ous
no ale kto moze pozwolic sobie na to, by na raz wydac np. ok. 700zl na 3 zapachy? ja nie. Moglabym kupic 1 i uzywac go co dzien. A to dla mnie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Głupota a rzeczywistość.
Ty debilu.Oni kradną patenty znanych domów mody i sprzedają swoje perfumy jako podobne do oryginału.kto im na to pozwolił.Mam perfumy FM i jest na nich naklejka Calvin Klein.Ale sa tez jako Versace, Dior,Armani itp.Jakim prawem wykorzystują czyjes imie i nazwisko bądz nazwe domu mody.To sie spokojnie nadaje do sądu a perfumy FM do biedronki i to na najnizsza półke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do: Do głupota a rzeczywistość
Chyba nigdy w życiu flakonika z perfumom od FM nie widziałeś, bo ja jakoś patrząc w tym momencie na niego nie widzę żadnego napisu Calvin Klein, ani innych oryginalnych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annek009
Hm niewiem czy wpadł ktoś z was na to że perfumy na każdej skórerze pachną inaczej nawet gdy kupisz najdroższy zapach świata najlepszego projektanta wąchając sobie spryskany papierek zachwycisz się wpadniesz w ekstazę wydasz oszczędności życia a potem spryskasz szyję padniesz ze smrodu. Wychodzę z założenia że należy najpierw spróbować a potem chwalić lub krytykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greenpopo
Wiecie, jak poczułem te perfumy u znajomego to od razu zapach mi się spodobał- myślę, jakieś drogie perfumy (...) kupiłem w końcu ten zapach, okazało się że to FM; wziąłem wersję z max zaprocentowaniem zapachem --> efekt ... hmm , marny. Szczerze powiedziawszy, woda toaletowa Adidas trzyma dużo dłużej. Tak, FM trzyma, ale zapach się zmienia; w ogóle się strasznie na tym zawiodłem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara222p
Ja kupowałam perfumy FM Group i jak na swoją cenę są bardzo dobre. Można kupić taniej, a więcej rodzajów i codziennie używać coś innego ;) Polecam zajrzeć sobie tutaj: http://ziola-zycia.eu/pl,product,1363621,wyprzedaz,perfumy,damskie,fm,group,o,30,taniej,20,zapachow.html W fajnej cenie można dostać gratisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulka_83
Dzięki za propozycję. Bardzo fajny sklep. Nigdy nie miałam tych perfum, ale postanowiłam spróbować. Czekam za dostawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wald.
Jak dla mnie te perfumy to ekstraklasa. Też dokonałam zakupu w tym sklepie ziołowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaga_aga
Nie przekonują mnie negatywne komentarza na temat firmy FM. Tak w ogóle oprócz perfum (które są oryginalne, ponieważ firma FM Group zaopatruje się w sencje zapachowe w niemieckim Drom Fragrances, firmy ze 100-letnią tradycją, w której zaopatrują się też potentaci typu LOral czy Escada) dostępna jest też chemia gospodarcza i to jest rewelacja, produkty do makijażu i wiele innych. Także osoby piszące, że FM to "tanie perfumki" chyba mają bardzo ograniczoną wiedzę na temat asortymentu i jakości produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaga_aga bardzo dosadnie to napisała. Podpisuję się pod tym obiema rękami. Ja sobie sprawiłam FM 17 h ze sklepu ziola-zycia.eu w promocyjnej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy FM Group to nie tańsze podróbki Hugo Bossa, czy Calvina Kleina. To są podobne nuty zapachowe, które stworzył Federico Mahora. FM jest kojarzone z perfumami, bo od tego się zaczęło, były chyba 24 nuty, a teraz jest 580 produktów, więc to nie jest sprzedaż perfum inaczej firma mogłaby nazywać się SP. Jakby ktoś z nas pojechał do Drom Fragrances wziął nutę fiołka, pomarańczy, papryki i czegoś jeszcze opisał swoim imieniem i nazwiskiem, wypuścił w świat za cenę 50 zł to oryginalne czy podróba ? Jasne, że oryginalne. Widzieliście gdzieś FM w TV ? Nie. Czy reklamują to gwiazdy ? Nie. Macie odpowiedź czemu te perfumy są tanie, a dobre. Bo jak kupujesz perfumy, które zareklamowała Britney Spears, to za reklamę płacisz Ty, 400 zł w Spehorze. Gdyby produkt nie był dobry nie obroniłby się w 60 krajach na świecie, przypominam, że to polska firma założona przez małżeństwo a nie grupę studentów, bo takie plotki tez się rozchodziły. Poczytajcie sobie kto współpracował z tą firmą, bo zdziwilibyście się kto stworzył kosmetykę kolorową pomijam, że na mineralnych składnikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika9069
Powiem tak. lepiej jest poszukac w internecie stron, na których mozna kupic oryginalne HUGO BOSS SELECTION po nizszej cenie, albo w formie testerów niz inwestować w fm. Kto wypróbuje perfum i zamiennika nigdy wiecej nie siegnie po cudaczne zamienniki. ja swoje bossy kupuje w kampaniach na zlotewyprzedaze. pl cena przyzwoita, wiec wiem, że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1234
Witam, w FM nie ma perfum za 30zł czy 40zł! To są wody toaletowe lub perfumowane. Pefumy są w zasadzie powyżej 50zł i mają zaperfumowanie 24%. Ja np. uzywam FM 326 - trzyma ok. 12 godzin na ciele, na ubraniach dłużej (wełna, bawełna). Czy są do czegoś podobne niewiele mnie to obchodzi. A tak na marginesie dobrze jest używac własciwych nazw: Perfumy- 30-40% olejków zapachowych (ostatnio obnizono do 20%) Woda perfumowana- 10-15% max 18% Woda toaletowa- 5-10% Woda kolońska- 3-5% Prawdą też jest że w branży zapachów koszt wyprodukowania stanowi znikomy % ceny detalicznej czy jest to 3% nie nie wiem, ale zapewne poniżej 10% skoro w cenie znajduje się: upust dla sklepu (40 - 55%), reklama i marketing (30%), dobra lokalizacja (drogo!), mały obrót i wiele bonusów za darmo od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze PERFUMY ROBI NIEMIECKA FIRMA KTÓRA OBEJMUJE KILKANAŚCIE ZNANYCH MAREK/FIRM I ROBI IM PODOBNE ZAPACHY!!! po drugie nigdzie na perfumach FM nie ma napisu np. dior itd NIE MA! po trzecie zapachy są ZBLIŻONE a nie TAKIE SAME na to nie ma co liczyc trzeba w katalogu przeczytać skład! po czwarte każdy ma inne ph skóry i różnie u każdego się trzymają. I NIE JESTEM FANKĄ FM tylko obiektywnie mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każd ezapachy są oryginalne, fm to nie podróby tylko inne (!) perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedne zapachy są okropne a inne super kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dystrybutorem FM i perfumy są rewelacyjne i fantastyczne zresztą jak inne produkty a jak się nie znacie to się nie wypowiadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwestorek
kwestia gustu. narzekacie na FM ale macie jakieś konkrety? Firma powstała pod Wrocławiem w 2008 roku, na dzień dzisiejszy działa w w ponad 67 krajach na wszystkich kontynentach. Dalej mówicie ze perfumy są do d**y? Obroty i rozwój firmy mówią co innego. Produkty z wielu półek: -makeup -perfumy -chemia domowa -telefonia komórkowa -kawa Aurile zaczeło się od garażu a skończyło sami widzicie. Nie jestem dystrybutorem FM, znam założyciela Artura Trawińskiego i nie mogę złego słowa powiedzieć o firmie. No oczywiście firma nie może zrobić idealnej kopii perfumu Hugo Boss ale poprostu się inspiruje tym zapachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma powstała w 2004 roku a nie w 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jeden z drugim fachowcem powiedziałby prawdę wypowiadacie się na temat perfum tylko gdzie je kupić bo w takich firmach jak sepfora czy daglas nie ma perfum są natomiast wody perfumowane albo toaletowe więc nie mówcie że używacie orginalnych perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dania Escada
Mam uczulenie na syntetyki, dlatego kupuje oryginały z rossmana za 59zł czasem aż 89zł dla mnie to bardzo dużo, jednak uwielbiam te wyjątkowe zapachy jakie czasem są tam w promocji, mój kolega wspomniał ze koncentraty FM są z tej samej firmy drom co rbi je dla bossa i spróbowałem trzech perfum i skonczyło się na natychmiastowym wypiciu wapna, i inhalacji !!! Nawet jak są z tej samej fabryki to są syntetyczne a nie naturalne jak w oryginalnych nawet najtańszych perfumach z promocji , dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytam i włos mi się na głowie jeży....Z mojej wiedzy wynika, że zapachu nie można opatentować. Opatentować można jedynie opakowanie i nazwę. Co za tym idzie perfumy FM Group nie są podróbkami - to logiczne. Zapachy są trwałe, co do "piękności" to kwestia gustu oczywiście. Ja już od kilku lat ich używam i jestem bardzo zadowolona. Pewności dodaje mi to, że wiele osób pyta czym pachnę. Ja rozumiem to, że firma nie wydaje miliardów na reklamę, dlatego może sobie pozwolić na tak niską cenę. Wszystkich, którym zakupy drogich produktów poprawia samopoczucie i ich dowartościowuje POZDRAWIAM :-) P.S. Nie jestem dystrybutorem firmy FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie kupuje zamienników,które są nietrwałe i marnej jakości Wolę dołożyć do dobrych,oryginalnych perfum i zamówić taniej przez internet,np n astronie Kokai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś straszne bzdury tutaj piszecie. Ja miałam różne oryginalne perfumy. Najbardziej zawiodłam się niestety na Hugo Boss, który jest nietrwały. Szkoda, bo mają takie śliczne zapachy... Teraz mam 2 różne zapachy z FM, kiedyś też sporadycznie kupowałam. Nigdy się na nich nie zawiodłam, żaden nie trzymał tak krótko jak oryginalny Boss. Trwały to jest moim zdaniem np. Klein Euphoria, czy Armani Code. Reszta oryginałów, które miałam trzymały sie średnio. Bossa różne zapachy próbowałam i klapa. Zamierzam kupić w FM coś w stylu Bossa i zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te wszystkie teksty, że na flakonach FM są nazwy "Boss" "Armani" itd.. no widać, że piszą tu osoby, które nigdy nie mialy styczności z produktem! Nie wiem czemu chcecie markę FM zmieszać z błotem, ale moglibyście sie najpierw troszkę chociaż zorientować w temacie, żeby nie robić z siebie idiotów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o perfumy to warto poszukać w dobrych i sprawdzonych drogeriach internetowych gdzie jest największy wybór i niższe ceny,ja np zamawiam na www.Ronco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×