Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocham Mocno

Bielenda

Polecane posty

Gość Kocham Mocno

Kupuje ktoś coś z tej firmy? Kiedyś kupowałam toniki, niezbyt, lepsze były te z ziaji. Ale raz kupiłam Babci krem różany na dzien, bo kochała róże. I miała cerę suchą. Mówiła, że jej pasował. Ten krem stosował ktoś na cerę tłustą, mieszaną? bardzo natłuszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas w Rzesz po 17-20 zeta
ja lubie z bielendy kremy na zimę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepadam za tą firmą- jej kosmetyki silnie mnie uczulają. Wolę już Ziaję ale to też nie jest mój faworyt. Generalnie wybieram produkty najwyższej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż na to wygląda
kiedyś mieli fajne kosmetyki do włosów i do mycia twarzy....dla alergików chyba nie za bardzo polecana firma juz chyba lepsza AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tonik cytynowo ogórkowy - dobry teraz mam krem do twarzy Torf & Wodorosty - bioorganiczny krem dzień/noc Anti-age - jest super mam również balsam z minerałami z morza martwego też jest b.dobry, kiedyś miałam jakiś blsam ale nic ciekawego nie pamiętam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam kiedyś taki zestaw kasztanowy do cery naczynkowej. 1. tonik+mleczko 2w1 nie dla mnie. 2. krem na dzień delikatniusi jak nie wiem co. Za delikatny, za mało nawilżający. 2. krem na noc - niby półtłusty, ale ciężki jak cholerka. Przez całą noc nie chciał sie wchłonąć. 4. uczulenia żadnego po tym nie miałam. Więcej doświadczenia z tą firmą nie miałam. Wybieram inne kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×