Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja miala to samo

3,4,5,6, a moze wiecej?

Polecane posty

Gość moja miala to samo

TOpik dla wielodzietnych UWAGA nie dla patologicznych rodzin jak to wiele osob nazywa rodizny wielodzietne, wszytsko mozliwe wiec zapraszam na ten temat i piszcie, ja jestem szczesliwa matka 5 dzieci ktorym niczego niebrakuje a ja za nic w swiecie nie oddalabym moich aniolkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko jedno, ale uwielbiam duze, kochajace sie rodziny, ktore nie klepia biedy i na dzieci zdecydowaly sie swiadomie i rozsadnie. Napisz, jak sobie organizujecie dzien, ile lat maja twoje dzieci i jak maja na imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja miala to samo
Szymon 13 lat Piotrek 10 lat Monika 7 lat Ania 4 lata Emilka 10 miesięcy Dzień jak każdej normalnie rodziny, dzieci w szkole, ja robie obiad, zajmuje sie najmlodsza, pracuje w dimu wiec o tyle dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojej, mnoży się tych wątków i mnoży. A za chwilę wszystkie padają i nawet nie mogę ich znaleźć ;P Ale powodzenia Synowie: 11,9 i 2,5 roku Córka 6,5 Żeby wszystkie rodziny patologiczne były takie jak moja to świat byłby lepszy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja miala to samo
Może zostaniesz? Wiem że takich tematów jest dużo ale każdy upada niestety :( A srodziny takie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, chętnie bym zaglądała. Ale to raczej topiki dla systematycznych mam ;P Dlatego często mnie widać na forum, ale raczej niezobowiązująco wpadam, bo na topikach tematycznych kobity się zaprzyjaźniają a ja pracuję i nie mam tyle czasu, żeby regularnie bywać :D Ale zapisuję się :D W ogóle to chodzi za mną pomysł utworzenia stowarzyszenia rodzin wielodzietnych w moim miasteczku, bo wiem,że w kilku miastach są i się sprawdzają. A mnie strasznie denerwuje stereotyp patologii w rodzinach wielodzietnych. Muszę coś z tym zrobić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Ja też planuję mieć czworo lub pięcioro. Na razie mam dwójkę i trzecie w drodze. :D Wszyscy w moim sąsiedztwie mają po 4-5, więc to dla mnie coś zupełnie normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mummy3
ja też nie mam nic przeciwko rodzinom wielodzietnym bo sama mam czworo rodzeństwa. i wiecie jak teraz jest fajnie np. na święta. ja mam męża i dwójkę dzieci a trzecie w drodze, mojemu bratu niedługo urodzi się córa. a jak jeszcze reszta pozakłada rodziny to będzie jak w serialu Klan:) jak wszyscy się zjadą to jest po prostu super a i moja mama się cieszy z takiej gromadki bo jak mówi nie zostanie na starość sama. dziewczyny ja was podziwiam bo przecież wychowanie 4 czy 5 dzieciaków to nie przelewki. ja chciałabym zakończyć na trójce dzieci ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Będziemy zatem trzymały kciuki za czwarte! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mummy3
prawdę mówiąc to mogłabym mieć więcej ale najpierw chcemy zacząć budowę domu żeby było dla wszystkich miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_852
a ja ma trzech chłopców i chciałabym jeszcze dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
U nas też jest dwóch chłopaków, a teraz może być i trzeci. :) Nie mamy aż tak bardzo wyspecyfikowanych preferencji odnośnie płci. Co będzie to będzie, lubimy niespodzianki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja miala to samo
My myślimy nad szóstym ale dopiero po po rozbudowaniu domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja miala to samo
jest jeszcze ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Tu gdzie mieszkam zdarzają się rodziny i z sześciorgiem dzieci, jednak normą jest, jak już pisałam, 4-5. :) Ja tam jestem "za". Skoro oboje z partnerem tego chcecie i macie ku temu warunki, oraz nie ucierpi na tym wasza uwaga i czas poświęcany starszemu rodzeństwu, to czemu nie? Ja przynajmniej nie widzę przeszkód. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja miala to samo
Bardzo kochamy dzieci tez nie widzimy zadnego przeciw, kazde dziecko ma posiwecana uwage, ma wszytsko co potrzeba do zdrowego rozwoju i przedewszyskim milosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mamusią trójki dzieciątek syn 13 lat, córcia 12 lat i najmłodsza perełka 3 miesiące. I chodzi mi po głowie kolejne bo tak na prawdę dopiero teraz dojrzałam do macierzyństwa i cieszę się każdo jego chwilą - wcześniej dzieci urodziłam jako 18-19 latka, także owego instynktu macierzyńskiego niestety mało we mnie było, ale za to teraz nadrabiam:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja miala to samo
ja mialam 20 lat jak urodzilam pierwsze wiec tez nie bylo tego instnktu, karmilam od poczatku butelka troje starszych dzieci a przy dwojce mlodszych ciesze sie karmieniem piersia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Oj, no to poczułam się przy was jak babcia, bo zaczęłam dopiero po 30-stce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanannana
mam troje dzieci jestesmy normalna rodziną często chodzimy na spacerki :) i zaobserwowałam ze dziwnie sie ludzie patrzą jak idziemy z trójką dzieci jak na jakis dzieciorobów a druga kwestja to ze wyjezdamy i na wakacie i na zimowisk i kazdy sie dziwi ze jak trójka dzieci a nas stać??? czemu ludzią sie wydaje ze jak rodzina wielodzetna to musi byc bieda i patologia? ma ktos tez tak????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciala 4 lub 5
Niestety mamy tylko dwoje dzieci, bo na wiecej nas nie stac. Moim marzeniem jest aby adoptowac dziecko i kochac tak mocno jak swoje. Zobaczymy, czas pokarze. Gratuluje wszystkim wilodzietnym mamusiom!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanannana poza lodami... mamy tak jak Wy. Odkąd skończyłam 17 lat jeżdżę na 10-14 dni co roku, latem na wakacje. No, nawet sobie nie wyobrażam inaczej. Nic nam nie stoi na przeszkodzie, dwójka synów urodziła się w wakacje, nawet to nas nie zniechęciło ;P Wynajmujemy sobie gdzieś domek w fajnym miejscu i jazda (kochamy odludzia i wioski ;P ) Głupie teksty dookoła skąd mamy na urlop ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzeczywiscie
sukces straszny, maja na lody dla 5 dzieci... dziecioroby i jeszcze sie szczyca! a cos poza seksem i obskakiwaniem tych *zaplanowanych dzieciaczkow :)))))))))* to macie czas na jakis relaks typu spa czy ksiazka, teatr, galeria? domyslam sie, ze zaraz naskoczy na mnie stado dzieciorobow i powie, ze owszem, no ale w necie kazdy jest bogaty i obyty... szczerze wam wspolczuje! najlepsze lata zycia stracic na dzieci a potem to juz tylko dom starcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Typowe teksty przeciętnych zakompleksionych Polaków, nie znających innej od ich własnej szarej rzeczywistości. :( Przykre to, ale jakże prawdziwe. Było się uczyć ludki kochane, to i byłoby was dziś stać zarówno na 5-tkę dzieci, jak i weekendy w bláa lónið. Uwierzcie, że jeśli ktoś ma już środki, to nie musi absolutnie z niczego rezygnować kosztem liczniejszej gromadki dzieci - w tym, z czasu tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja miala to samo
Witam dziewczyny, dzisiaj zabrałam dzieci na basen (ferie sie zaczeny u nas) i nawet Emilce podobalo sie chlapanie w brodziku dla malych dzieci:) potem pojechalismy do centrum hadlowego, pare ciuchow sie kupilo, potem pizza i lody i wlasnie niedawno wrocilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Aha i żeby uniknąć nieporozumień wyjaśnię od razu, że mój komentarz wyżej był skierowany do tzw. "kpiarzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananna
maja papaja popieram wypowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jedyna szansa na przetrwanie takiego wątku to totalne ignorowanie osób dla których ten topik nie jest przeznaczony. Ja mam depresję zimową ;P Poszłam się wygrzać na solarium i zaraz mi lepiej :D Nie lubię mocnej, sztucznej opalenizny, ale tylko solarium mnie ratuje zimą :D W robocie 7 godz przy kompie, potem w domu..byle do wiosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 2 dziecii
do pomaranczowej zołzy Najlepiej najlepsze lata życia spędzić na wyścigu szczurów i przepijaniu pensji w klubach a na starość (tak koło 40) toksykologia i przeszczep wątroby, no a potem dom starców albo oddział opieki paliatywnej no bo dzieci nie ma to nikt nawet szklanki wody nie poda... no chyba ze ten szef dla którego wypruwałaś żyły robiąc karierę :P Ale w necie każdy może napisać to co mu ślina na język przyniesie. Papier i klawiatura wszystko przyjmą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×