Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwia83475403

Test ciązowy-jedna kreska mocna, druga ledwo widoczna

Polecane posty

Gość aniamiki
hej hej... zazwyczaj cykle mam 30 dniowe a @ trwa u mnie ok 6 dni... jednak we wrześniu dostałam @ 3 dni przed terminem, hmmmm pomyślałam ... zmiana klimatu /wróciłam z Anglii/ dodam, że kochałam się z moim Krzysiem w dni płodne bez zabezpieczeń.... moje zdziwienie było wielkie kiedy po 48 h okres się skończył... zrobiłam test i wyszedł podobnie jak w temacie... powtórzyłam test po 24h i wynik ten sam... czy to może być ciąża... chciałabym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaa ;p
hejka ;p ja tez mialam podobnie tylko ze wykonalam test 2 razy i wyszlo tak samo ;'p czego sie spodziewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfhfhhdfh
jesli jest widoczna jakakolwiek kreska oprocz tej kontrolnej ( i niezaleznie od tego czy jest ciemna, jasna, wyrazna, czy tez ledwo widoczna) to z duzym prawdopodobienstwem mozna mowic o ciazy. testy myla sie bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam problem zrobilam wczoraj test i dzisiaj i wyszla jedna kreska blada ale ja widac wiec moze to byc ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... gosc ....
Na teście który robiłam w niedziele wyszła mi jedna kreska spojrzałam na niego w poniedziałek była druga mało widoczna ten wykrywał ponizej 25 mIU/ml hcg w moczu. Zrobiłam drugi już w poniedziałek po tym jak zobaczyłam tą słabą kreske w tamtym teście test wykrywał równo albo powyżej 25 mIU/ml hcg w moczu wykrył mi negatywny. W czwartek robiłam następny też równo albo powyżej 25 mIU/ml hcg w moczu wykrył mi też negatywny. A okresu brak doradzili mi żeby zrobić następny test z rana no i będę robiła co mi radzicie i czy myślicie że jestem w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoda fabia
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowanq
Hej mam pytanie spóźnia mi się okres powinnam dostać 20 czerwca zamiast tego 2 lipca mialam lekkie plamienie i chyba skrzep to plamienie miałam 2 dni robiłam test ciążowy 1 pokazał wynik nieważny 2 negatywny ja nadal nie mam okresu przytylam leci mi coś brązowego a ostatnio obudziłam się w nocy bo mialam ochotę na słodkie moje pytanie brzmi czy testy mogą się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia91
Witam, Dziś robiłam test ciążowy. Jedna kreska widoczna, a druga bardzo słabo. Ostatnio kochałam się na początku miesiąca bez żadnego zabezpieczenia. Jak na razie nie odczuwam żadnych objawów typowych dla ciąży. Okres się spóźnia 4 dni, a od kilku miesięcy miałam reguralnie co 19 dni. Czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was :) mam takie pytanie w niedzele rano zrobilam test i wszla jednak kreska ciemna druga taka jasniutka pomyslalam ze test sie popsol czy cos ale w niedzele tez rano zrobilam test i wynik wyszedl taki sam . Nie mam mdlosci tylko obolale piersi i troche powiekszone no i wiekszy apetyt . Czy to moze byc ciaza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak większość tu mam ten sam dylemat .. mój test jest dość niewyraźny od 34 sierpnia staramy się o 2 dziecko nie wiem co myśleć . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaa koszecin
Wynik dodatni W okienku wynikowym pojawiają się dwie linie: prążek testowy T i prążek kontrolny C. Prążek T może być słabszy, taki sam lub wyraźniejszy niż prążek C. Intensywność zabarwienia linii, które pojawiają się w okienku wynikowym nie ma wpływu na interpretację wyniku testu. wiec drogie panie macie odpowiedz:)) gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja znow mam tak ze kocham sie bez zabespieczenia odkad zaczelam wspolzyc nie zarazilam sie zadna choroba,bo badalam sie rok temu, od roku mam jednego partnera .chodzi o te kreski cale, w tamtym roku robilam test i wyszla jedna mocna druga jasniutka! teraz mam bolesc****ersi bola okres powinnam miec 11.12 i do tej pory nic.mam ochote na kwasne slodkie duzo jem ,mam wzdecia boli brzuch na dole czasem slabo mi kreci sie w glowie ale coz z tego jak rok temu mialam taka sama kreske jedna mocna druga lekko widoczna i teraz to samo.przeciez nie moge byc w ciazy od tamtego roku i nic .hahahaah ;D ..ostatni okres mialam 11 tego listopada nigdy mi sie nie spoznial raz mialam albo na poczatku miesiaca albo 10badz 11 tego teraz wgle cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobiety mam problem i prosze opomoc jutro powinnam dostac miesiaczki dzis rano zrobilam test ciazowy plytkowy wyszly dwie kreski w tymjedna jasniejsza od drugiej czy to moze byc ciaza?? dodam ze bardzo mnie bola piersi czuje sie zmeczona i czesto oddaje mocz prosze pomozcie z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina xxx
ja mam ten sam problem co ta dziewczyna :(( to na to wychodzi ze jak ta druga kreska jest ledwo widoczna to jestem w ciaży ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolie
Jeśli chodzi o pre-test (bo tylko z takim miałam do czynienia), taki wynik teoretycznie oznacza ciążę. Zależy jednak, kiedy ową drugą kreskę zaobserwowałaś. Na ulotce jest napisane, że wynik po upływie 30 minut może być zafałszowany. Nie wiem, jak jest w przypadku innych testów, ale jeśli się niepokoisz, zrób test innej firmy od tej, której już zrobiłaś. Podobno quick view i acon są bardzo czułe, mają raczej dobre opinie. Ale jeśli chcesz wiedzieć na pewno, udaj się do ginekologa albo do laboratorium w celu zrobienia testów krwi na obecność bHCG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co znaczy
Witam, dziś jest termin kiedy powinnam miec okres, kochałam się z mężem tydzien temu, dwa tygodnie i trzy tygodnie temu. Zrobiłam test dzis i jedna kreska mocna a druga lekko różowa. Nie wiem co to oznacza. Czytałam różne wypowiedzi i jestem zamotana a na ulotce nic nie pisze takiego na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpii00
Witajcie. Starałam się o dziecko od 6 lat. Mówią , że ma się przeczucie , że jest się w ciąży. Nie wierzyłam.. Czasami spóźniał mi się okres o tydzień , dwa. Pare dni temu spóźniał mi się okres dwa dni. Miałam takie przeczucie. Kupiłam test i wyszła jedna mocna kreska a druga tyci tyci prawie niewidoczna. Maż pocałował , pocieszył. Test wyrzuciłam ale coś mnie tknęło, weszłam na forum, przeczytałam , że super słabo widoczna kreska to też ciąża. Powtórzyłam test za dwa dni, druga kreska była blado rózowa. Dwa dni temu kupiłam 4 różne testy i na wszystkich pojawiły się mocne dwie kreski. Dla upewnienia zrobiłam badanie krwi beta hcg i jestem w 4 tygodniu ciązy :) Powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, wczoraj w godzinach popołudniowych zrobiłam test który wyszedł negatywnie, natomiast dzisiaj test wyszedł pozytywnie. Czy to oznacza że jestem w ciąży.? Dodam że okres spóznia mi sie 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam witam, wczoraj w godzinach popołudniowych zrobiłam test który wyszedł pozytywny, jedna kreska była Czerwona a druga różowa , postanowiłam zrobić jeszcze raz i wyszło mi to samo Czy to oznacza że jestem w ciąży.? Dodam że okresu nie miałam miesiąc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , wlaczajac sie do tematu, tez mam problem z testem. Okres spoznia mi sie 5 dni a stosunek mialam jakos 2 tyg temu ponad, robie test wieczorem jest negatywny , a kiedy zrobię rano druga kreska jest prawie biala, ledwo widoczna , ale jest. Co to oznacza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tyg po stosunku wyszedł mi test z jedna mocna kreska i druga ledwo ledwo widoczna. jestem teraz w 5 miesiącu:) najlepiej pojdz do szpitala lub punktu krwiodastwa (gdzie maja laboratorium) i niech pobiora ci krew na beta hcg. nie trezba na czczo mozesz isc o dowolnej porze. wtedy na 100%dowiesz sie czy jests w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pomyliłam sobie dzień płodny z niepłodnym. I coś już czułam że może być nie tak. Okres spoznia mi sie 5 dzień. Moja temperatura ciala to 37 stopni. brzuch zaczął mnie boleć od wczoraj. Robiłam juz 3 testy . Każdy wyszedł tak samo jedna mozna kreska druga słaba. Kiedyś kiedy robilam test byla tylko jedna kreska i białe tło. Nie bylo widać żadnych prześwitów drugiej. Bardzo chciałabym być w ciązy...choć z mężem narazie nie planowalismy. Ten ból brzucha od wczoraj mnie martwi....i piersi. Jakby na okres. Dodam że być może do zapłodnienia mogło dojść 2,5 tyg temu. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedna kreche ciemna a druga jasna mozecie zobaczyc czy to ciaza ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Może od początku. W grudniu wykryto mi wirusa HPV wysokiego ryzyka. Podejrzewają, że mógłby rozwinąć się z tego rak szyjki macicy. Od stycznia do końca marca zalecili mi leczenie farmakologiczne (HEVIRAN 800). W lipcu kontrola- albo wirus zniknął, albo rak się rozwinął. Do rzeczy. 11 marca powinnam dostać miesiączkę. Nie dostałam. 3 dni temu zrobiłam test. Kreska przy "C" wyraźna, kreska przy "T" bladoróżowa. Dziś powtórzyłam test- to samo. Ktoś miał może podobnie? Czy to tabletki mogły wpłynąć na wynik testu? Wcześniej też robiłam testy...ale zawsze jedna kreska. Co o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po usunieciu lewego jajnika i mam ten sam prolem z mezem staramy sie o dziecko juz 6miesiecy co miesiac jakis okres tam mialam teraz go mialam 23 lipca i obawy dlaczego nie mam i tak samo robilam rano test jedna kreska widoczna a druga malo co czyzby to ciaza pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość14728
Ja tez mam jedna kreskę bardzo widoczna a druga prawie wgl nie widoczna i tak od kilku dni co robię test i nie wiem czy to ciaza czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość14728 radziłabym Ci powtórzyć test wtedy bedziesz miała pewność bo mi się wydaje,że mozesz byc w ciązy jesli bedzie taki sam wynik to już zalecam wizyte u lekarza.;)pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam cień kreski i to po 15 minutach patrząc pod światło. Tego samego dnia poszłam na pobieranie krwi i potwierdziła się ciąża a stężenie bety było na tyle wysokie, że test powinien według instrukcji normalnie pokazać drugą mocną kreskę, producenci oszukują z jakością testów. Do 2 miesiąca miałam słabą drugą kreskę a hormon według krwi w normie. Obecnie jestem w zaawansowanej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×