Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia123456

kto rodził w Bizielu w bydgoszczy?

Polecane posty

Gość gość
Podobno od 2016 w Bizielu wprowadzili nowe standardy porodów. Czy sa tu jakieś mamy, które rodziły ostatnio w Bizielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodzilam w 2012. Mialam zrobione cc z powodu podejrzenia zamartwicy. Operacja przebiegla sprawnie i to chyba na tyle. Faktycznie personelu to prawie nie widac, za to studentow od rana mnóstwo. Mozna prosic a i tak ciezko zeby zareagowali. Pomoc laktacyjna to jakas kpina doslownie. Tam jest za duzy przerób, lepiej wybrac mniejszy szpital .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodzilam w bizielu w tym roku. Z opieki byłam zadowolona. Podczas porodu podali mi znieczulenie dozylne i gaz. Nie nacieto mi krocza przez co peklam ocena krocza-2. Córka była dosyć duża prawie 3900. Porod przebiegł sprawnie od momentu podania kroplowki. Wody odeszły mi ok 23 ibod razu znalazłam się na porodowce. A oksytocyne i relanium zlecono dopiero o 7.40. Do tego czasu odczuwalam silne bóle, niestety bez postępu w rozwieraniu szyjki macicy. 2 faza porodu trwała niespełna 2 godziny co przy pierwszym dziecku rzadko się zdarza. Nie powiedziałabym złego słowa na ten szpital I personel gdyby nie fakt że moje dziecko zostało poczestowane szeregiem bakterii - acinetobacter spp, staphylococus Aureus , e.coli i trochomonas vaginalis. O mały włos nie skonczyloby się to sepsa. Na szczęście w porę zareagowakismy z mężem i trafiliśmy do szpitala gdzie leczenie trwało ponad 2 tygodnie. Okazał o sie również ze i ja zlapalam BAKCYLA. Leczenie uniemożliwiło mi karmienie piersią. Także nie polecam tego szpitala tak przyjaznego matce i dziecku. Odwiedzający chodzą tabunami, z małymi dziećmi i nikt z personelu nie zwraca na to uwagi a potem wychodzą takie KWIATKI. Widać lekarze radzą sobie z niska masa urodzeniowa dzieci ale z wszedobylskimi bakteriami już niestety nie. WSTYD W XXI WIEKU !! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biziel sama nazwa jak jakis burdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do tego tłumy studentów wszelkich kierunków roczników i ras z ch>>..wie jakimi chorobami ...akurat towarzystwo dla noworodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×