Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nadia_29

powrót

Polecane posty

Weszłam na kafe po długiej nieobecności ,tak troszkę z sentymentu (dużo sie tu fajnych osób poznało :) ) ,trochę z ciekawości i...się rozczarowalam ..."starych" nickow nie widzę ,tematy takie se ;P to już nie to ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak jest nam miło, że zadałaś sobie trud, wpadłaś tu i powiedziałaś nam o tym. Wiesz, jesteśmy Ci naprawdę wdzięczni :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To właśnie ludzie tacy jak ty sprawiają, że nie popadamy w nieuzasadnione samouwielbienie, zaś kafe dzięki postom takim jak twoje może eksportować nadwyżki intelektualne na inne fora :) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula :) troche szkoda ,moze sa nadal ale pod innymi nickami ,nie wiem jak Ty ,ale ja mam sentyment z pewnych powodow do tego forum ... :) jedno sie nie zmienilo i nie zmieni nigdy złośliwość innych ,mimo ze nie znaja cie i nie wiedza nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj tak :D To się nigdy nie zmieni.... ja miałam nick aagnieskaa..... ale hasła zapomniałam :D I też sie właśnie obawiam, że niektórzy poprostu zmienili też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyniczna >>witam :) agula> no ja mialam kilka nicków :O i na zaden hasla nie pamietam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :D A ja miałam niby proste hasło i jeden nick... ale... nie wiem co źle wpisuje ;D Wiec zarejestrowałam nowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kultura tu jest ...bardzo specyficzna znam ją az za dobrze ;) ale chociaz mozna sobie tu humor poprawic i sie posmiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Leja > nie wiem ...jak nie bedzie nudno to moze zostane dluzej...zobaczymy . Narazie zmykam...obowiazki . 🌻 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×