Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agaaaaatkaaaaa-załamana

Mój chłpak mnie okłamuje...

Polecane posty

Gość Agaaaaatkaaaaa-załamana

Poznałam go ponad rok temu.zerwałam dla niego z poprzednim chłopakiem z którym byłam 3 lata. od początku wydawał się nie feir.lecz gdy go o to pytałam sprawiał wrażenie takiego szczerego... najgorsze było to że w swojej byłej-z która też był 3 lata-utrzymywał kontakt i twierdził że to jego przyjaciółka:( teraz znowu dowiaduje się od ludzi że dalej ją wozi samochodem,zabiera na wycieczki itp itd... sms-ują z sobą... ale gdy go pytam mówi że jego serce należy do mnie... ale ja bym go chciała mieć czuć przytulać!! A go nigdy nie ma-nie odpisuje na moje sms-y nie odbiera telefonu i w ogóle żadko go widze!!A gdy już się pojaw to przyjeżdza tylko na noc... nie mam już sił-powoli zaczynam wierzyć ludziom.koleżankom... już na początku stracił moje zaufanie gdy mnie z nią zdradził.A teraz wymaga bym mu wierzyła-ale ja nie potrafie tymbardziej wszystko wskazuje że nie jest szczery...Pomóżcie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde powiem
trafil swoj na swego durna dziewojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak.....
ja się zastanawiam dlaczego Ty jesteś jeszcze z kimś takim ....przyjeżdża tylko na noc ?....no to wiadomo w jakim celu z Tobą jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaatkaaaaa-załamana
i już z nim nie jestem...masakra jak ciężko:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żniwiarz
dyma Cie i tyle a z tamta spedza miłoczas. jest tylko dla sexu ztoba taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko , popelnilas blad rzucajac kogos dla tak malowartosciowego chlopaka.Coz, kazda decyzja zyciowa jest okupiona jakims ryzykiem.Twoja byla zla decyzja.Teraz trzeba poniesc tego konsekwencje.Na nastepny raz wybierz partnera z glowa a nie kieruj sie tylko emocjami.A plakac nie masz za kim.Sama nam opisalas go w bardzo brzydkim swietle.I co ,jeszcze chcesz plakac po kims takim?No nie zartuj z nas.Glowa do gory, usmiech na twarz i odpocznij po toksycznym zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kshioshfnskjl
nie pocieszajcie tej dlupiej puszczalskie. zostawila faceta dla pustaka to teraz ma i niech zdechnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×