Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jussaa

do znawców fotografii

Polecane posty

Gość jussaa

Olympus E620 czy Canon Eos 500D Który aparat wybrać? byliśmy nastawieni na Canona ale jest większy i mniej poręczny (dużo podróżujemy) i nie ma wbudowanej stabilizacji obrazu... mąż ma mętlik w głowie, od 2 tyg siedzi i czyta opinie i nie może się zdecydować... pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
nikt nie wie:( szkoda że nie zapytałam o kosmetyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim miejscu wzięłabym Canona eos 500D, ze względu na lepszą matrycę niż Olympus, więcej szkieł i generalnie lepszą jakość fot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mht
Canon! intuicyjna obsługa, bezkonkurencyjna jakość w tej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mht
a jak podepniesz większy obiektyw to będziesz kląć na olympa;P lepsze większe body

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
właśnie kupiliśmy dzisiaj - Canona, mąż szczęśliwy:) chyba nie będziemy żałować, nie jest aż taki duży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry wybór ;) Gratuluję! No to się uczcie aparatu, uczcie kadrowania i ogólnie uczcie się fotografii, bo warto. Z tym aparatem można robić na prawdę cudowne foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
kadrowania itp mój mąż nie musie sie uczyć (przynajmniej nie od początku) siedzi w tym od dawna, to jego pasja:) tylko do tej pory nie stać nas było na lepszy aparat.To jego trzecia cyfrówka i chyba dłużej się nią pobawi. Jest taki szczęśliwy,aż miło na niego popatrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
heh czwarta, zapomniałam o małpce sony która służy teraz moim rodzicom:) dzięki za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja gratuluję dobrego wyboru. Canony to dobra maraka, ale twój mąż jako znawca aparatów i fotografii zapewne o tym wie, inaczej by tego modelu nie wybrał. Sama mam canona, więc znam zalety tego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×