Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mammmaa klainkiiiiii

Jak sobie radzicie ze wszystkim majac male dziecko.

Polecane posty

Gość wrk
Polecam zagadki i rebusy dla dzieci na www.zagadki-rebusy-dla-dzieci.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola444
Na początku jest ciężko, ale da się przyzwyczaić. Można przecież szybciej posłać dziecko do przedszkola :) ja tak zrobiłam i wysłałam dziecko do http://gwiazdolandia.pl/. Ja wszystko zdążę zorganzować i dziecko ma odpowiednią opiekę i edukację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, można nawet wrzucić dziecko w dowolnym momencie do okna życia. A tak do rzeczy, idź z tą nachalną reklamą jakiegoś prywatnego g***a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maskara jaki kierat macie,dziecko,obiad,sprzatanie,kolacja dla meza,pranie,prasowanie gdzie w tym wszystkim sa wasi faceci,wspolczuje zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorosłe kobiety, które mają wsparcie mężów, jakieś zaplecze finansowe itp. na pewno sobie poradzą, ale zawsze zastanawiało mnie, jak to jest jak się ma dziecko w nastoletnim wieku, kiedy jest szkoła, nie zarabia się jeszcze własnych pieniędzy, nie zawsze może się liczyć na partnera czy rodziców – to dopiero musi być stres! Teraz w MTV ma lecieć Teen Mom, program o nastoletnich mamach, chętnie zobaczę jak to u takich młodych dziewczyn wygląda czy jest tak przerąbane jak mi się wydaje ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocoshki
Mnie organizację ułatwiają porządne zakupy. Jak mam rzeczy, na których mogę polegać i wiem, że bezpieczeństwo mojego dziecka jest zachowane, to jest mi łatwiej. Nic mnie tak nie irytuje jak rozwalające się rzeczy, które mam od dwóch dni. Zakupy robię więc na tej stronie: http://cocoshki.pl/pl/c/COLOR-STORIES/176# i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam, ze przy pierwszym dziecku bylo ciezko, a teraz to juz z gorki. Kupilam sobie nawet telewizje z nagrywaniem w netia i jak mam wolny czas to ogladam nagrane filmy. Na szczescie moj maly budzi sie tylko na chwile, a ja nadrabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×