Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koda

Jaka zabawka dla niemowlaka?

Polecane posty

No właśnie. Jaką zabawką mogę uszczęśliwić swojego 6 tygodniowego maluszka? Chciałabym mu kupić coś, co zwróciłoby jego uwagę i przy okazji rozwijało, ale nie mam pojęcia co mogłoby to być. Jakieś grzechotki, pozytywki czy co? Proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas super sprawdzala sie zabawka nad lozeczko karuzelka, z nakrecana co prawda pozytywka, ale super rozwijalo. dzieci chetnei ogladaly kaczuszki kolorowe nad glowa, mogly je chwytac bo sa na gumkach, naprawde bajera. Niektórzy sie dziwili ze moej dzieci tak szybko zbawki chwytaly, a to dzieki tej karuzelce chyba. A zabawki byly pluszowe. Jak znajde to podesle link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te z projektorem tez mielismy, ale one poza rozwojem ewentualnei wzroku nic wiecej nei dawaly, poza tym mówi sie ze te pastelowe kolory tych z projektorem sa niewidoczne dla dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może mata edukacyjna,dziecko za niedługo skończy dwa miesiąca,a mata długo posłuży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo moze kup jakas płyte z muzyka dla takich maluszków, taka relaksacyjna, uspokajająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla 6 tyg. dziecka to zdrowo
na przyszlosc .... wszedzie te reklamy paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka825
Jak już pisałam w jakimś temacie. Furrorę robią zabawki Label Label z metkami. Oprócz metek te przytulanki mają różną, fakturę materiału co je dodatkowo zaciekawia a także bardzo fajne kształty. Ja mam lewka i zeberkę. Muszę prać co dwa dni bo malutka się bardzo ślini ale naprawdę warto. http://tree-house.pl/pl/p/Label-Label-przytul anka-lew-METKI/539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka Wywrot
Sprawdźcie tutaj http://www.remi.biz/produkt,bystre-oczko,108,11,,.html . Naprawdę warto poświecić kilka sekund i znaleźć to czego oczekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiegoś pluszaka. Ja zabawki kupuję na allinside.pl. Sprawdź tam i znajdziesz z pewnością coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola777
Dla takiego maluszka to ja polecam np. żyrafkę Sophie. Cała zrobiona jest z bezpiecznego naturalnego kauczuku. Do tego produkowana jest we Francji. Nózki ma takiej grubości że małe rączki bez problemu złapią. Czarne oczka przyciągają wzrok dziecka, a kiedy się ją ściśnie wydaje dźwięk. Działa na wszystkie zmysły. Mój synek uwielbiał się nią bawić :) Ja kupiłem tutaj: http://www.niczchin.pl/29-gryzaki-dla-dzieci-i-niemowlat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×