Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

Co slychac dziewczyny? Jessica - powtorzylas test? Mozemy juz otwierac szampana? (oczywiscie bezalkoholowego ;) ) Beacik - jak tam? sprawdzasz czy jeszcze czekasz na @? aga - doszlas do tego skad te szalejace wyniki testow owulacyjnych? oomadalena, majeczka, lola - milej soboty wszystkim! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki co tam u was, ja dzisiaj caly dzien co chwilke latam siusiu i objadam sie kiwi :D mam nadzieje ze to cos znaczy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oOomadalenaoOo trzymam kciuki za Ciebie! Pozdrowionka dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Dziś cały dzień byłam zalatana. Piekłam ciasto, później do szkoły a na wieczorek miałam gości uff cięzki dzień:) Madalono oj coś tu się święci :):);) Trzymam kciuki:) Dziewczynki życze Wam miłej niedzielki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny co tu tak pusto Beacik i co robiłas test Majeczka tez miaąłm wczoraj gosci:) miełej niedzieli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkers34
dziewczyny srajcie na srom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maruda79
My także z moim Kotkiem czekamy na 2 kreseczki:) Ja mam 31 lat, mąż 36. Mam nadzieję, trzymajcie kciuki, please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim!!! :-) no niestety.... nie udało się po raz kolejny, spadam na dół tabelki NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ........ .5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 Majeczka87..........23.........03.02..........04.02..... .......4 agaz26................26.........05.02..........05.02... ........ 4 FeBe...................27.........14.02..........14.02.. ........ ..4 lola.....................21......... 01.02 ............. ? ..............5 Beacik26..............26........ 20.02......... ?.....................4 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... ...?.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Co słychać? Juk mija wam niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!:) O dziś wszystkie leniuchują;) Beacik przykro mi że dostałaś @, ale głowa do góry kolejne próby nadchodzą, a może tylko kolejna próba;) nie można za dużo sie smucić to dopiero początki, najważniejsze to wygrać z tą wstrętnicą @ aby już więcej się nie pokazała :) Majnona co tam u Ciebie, napewno już po teściku:) Prosimy o newsy:) Agaz odczuwasz jakieś "stany zmienne":) Niedługo testujemy, aż się boje:( I staram się nie myśleć... Lola, madalena Wy jeszcze przed nami szykujecie teściki:) Ufff ten tydzień będzie napięty, aby z samymi pozytywami:) Kochane pozdrawiam was gooorrrąco w ten mroźny dzionek:) buzialki** trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talia_D
Moge sie dolaczyc? :) Juz od jakiegos czasu rowniez staramy sie o dzidzie narazie bezskutecznie ale nie trace nadziei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_kurka
Dziewczyny pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!:( Czy mam leciec po tabletke do gina po stosunku?? W dni plodne (najprawdopodobniej) kochałam się z chłopakiem ale bez ŻADNEGO wytrysku bo się opamietaliśmy w porę, i bez zabezpieczenia.... czy mam panikować, czy mogę być w ciąży, czy leciec po tabletkę(mam czas do jutra do 18) POMOCY!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle
ze w ciaze nie zaszlas poniewaz jak mowisz wytrysku nie bylo,szanse sa baardzo male ale sa..dla pewnosci ze nie zajdziesz mozesz kupic tabletke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talia_D
Z moim facetem kochamy sie tak od 5 lat i w ciazy nie bylam.Uwazam,ze szanse poczecia sa naprawde bardzo male gdy stosuje sie stosunek przerywany. Choc nie mowie ze nie jest mozliwe aby w taki sposob zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_kurka
ale to nawet nie byl stosunek przerwany bo wytrysku w ogole nie bylo......tylko dni byly plodne i to mnie martwi....czyli co, mam nie panikować i nie leciec do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talia_D
No to jak wytrsyku w ogole nie bylo to uwazam ze nie masz sie czym martwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_kurka
DZIEKI ZA ODP:) jestes kochana, jestescie kochane wszystkie za pocieszanie-nie ma co, racjonalne jakby nie patrzec! ja zato wam zycze abyscie szybko zaszly i mialy dzidzie:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogielka23
Witam.Takze jestem w trakcie starania zaczełam brac kwas foliowy moze cos pomoze = czekam teraz na okres a po nim czekanie na dni płodne i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczynki !!! jak po weekendzie? u nas mrozi jak diabli..... Talia D,gogielka23 witamy, witamy! Jasne, że możecie się dołączyć, doklejcie się do tabelki. Majeczka,dzięki za słowa otuchy ;-) a ja za Ciebie mocno trzymam kciuki. Jeszcze troszkę czasu Ci zostało, więc spokojnie. Majnona, co z Tobą??? czyżbyś szalała już ze szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka :) Jessica co u Ciebie? NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ........ .5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? ..............5 Majeczka87..........23.........03.02..........04.02..... .......4 agaz26................26.........05.02..........05.02... ........ 4 FeBe...................27.........14.02..........14.02.. ........ ..4 Beacik26..............26........ 20.02......... ?.....................4 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... ...?.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny czy tez macie juz dosc tego mrozu ja sie dzis zbuntowałam i nie poszłam do parcy Beacik głowa do góry nastepny cykl bedzie Twój Majeczka u mnie zadnych zmian ale to chyba jeszcze za wczesnie witam wszystkie nowe kolezanki milego dnia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie cos dzisiaj tu cichutko Bola mnie dzis strasznie plecy głónie ledzwie pewnie zle spałam piszcie co tam u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Ja niedawno wróciłam z pracy, a zmarzłam niesamowicie:( Ale pocieszam się że z każdym dniem coraz bliżej lata hehe;) Zjadłam pyszny obiadek i przyszłam na nasze kafe, ale patrze że rzeczywiście pustki tu:( Niektóre to wogóle o nim zapomniały. Inne topiki giganty a nasz ledwo 7 stronek ma, dziewczynki mobilizować się i pisać co tam u Was:) Agaz u mnie też bez zmian, no może wczoraj jak się położyłam spac to troche mnie podbrzusze bolało, ale to delikatnie. Dziś myślałam o teściku i wyobrażałm sobie taaaakie ładne 2 kreseczki:) ahhh żeby tylko to mi się spełniło i oczywiście jak najbardziej Wam kochaniutkie:):):) Wszystkie tu jak jedna czekamy na wielki pozytyw po starankach:) pozdrawiam wszystkie i mi tu pisać nie obijać się hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki wrocilam wlasnie z pracy i ide krokieciki zrobic bo jakos tak ochotke po drodze do domu na nie nabralam, ale mrozi na dworzu brrr -17st masakra, a mowili ze ocieplenie klimatu idzie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki bo w weekend chyba wszystkie babeczki zabraly sie do roboty ;) Ja od wczoraj siedze znowu zakopana w ksiazkach... Mam nadzieje, ze ostatni egzamin pojdzie dobrze i w sobote skoczymy w gory troche odetchnac. Relaks sie przyda, tym bardziej ze jest wtedy szansa na "dobre dni". U mnie pogoda beznadziejna: pochmurno, wilgotno i chlapowato. I nawet troche zazdroszcze Wam tych -17 bo tutaj nie wiadomo czy zima to czy jesien... Dobra, dopijam kawke i uciekam do nauki. Sciskam Was mocno i przy okazji witam nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!u mnie też pogoda fatalna!!!!:(Strasznie zimno.3-majcie się cieplutko:)pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuu, a ja zaś mam doła........... i to już nie chodzi o te 2 kreseczki...... jak się dzisiaj zważyłam, to myślałam, że nie dożyję do kolejnej minuty.... MASAKRA jak się spasłam!!!! :( łeeeeeeee. Muszę coś ze sobą zrobić, bo za chwilę M będzie na mnie po drabinie lazł...... a małego potomka przecież trza robić. Pocieszcie mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×