Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

ja uciekam 🖐️ może uda mi się jeszcze wejść wieczorem na kaffe, ale to bedzie zależeć tylko od mojego M :) więc na tą chwilę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
hej dziewczyny! wielkie gratulacje agaz26!!! Juz jestes w drugiej tabelce to super!!! Ja mam dzis 21 d.c. i brzuch na dole mnie troche boli. Zastanwialam sie, czy teraz powinnam uwazac co robie, co jem, nie dzwigac, nie kapac sie w goracej wodzie itd zeby nie zaprzepascic starac? Co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Co tam u was słychać?Ja nie wiem co myśleć@ spóźnia mi się już 3 dni i jak na razie nie zanosi się żeby się zbliżał. Widzę,że dołączyły do nas nowe dziewczyny-Witam was serdecznie!POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitia
Lola to moze zrob juz test jak juz ci sie spoznia okres te 3 dni wiesz. Dzieki za mile przywitanie dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xellkaa tak sobie spogladam na tabelke i widze ze bedziemy testowac w jednym czasie :) Jesli masz jakies przeczucia to chyba faktycznie lepiej zaczac na siebie uwazac bo nigdy nie wiadomo. Mam nadzieje ze pobolewania z brzuchola to wlasnie to na co wszystkie czekamy :) anitia, strasznie mi przykro z powodu tego co przeszlas. Teraz trzymam kciuki zeby sie udalo i zeby dzidzia rozwijala sie prawidlowo pod serduchem mamusi. lola! a na co ty czekasz kobitko? Testuj nam raz dwa i nie trzymaj nas w niepewnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitia
A kto bedzie testowal teraz ok 1 marca? Dziewczyny ujawnijcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FeBe Na razie czekam, ponieważ niedawno robiłam test i wyszedł negatywny:(Ale może robiłam za wcześnie. Poczekam jeszcze parę dni i zrobię następny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
Hej FeBe, malam okres 15 stycznia wiec +-29 dni licze sobie i tak mi wypada 14 lutego - jak nic dostane @ w Walentynki .... ;) trzymam kciuki, zeby u Ciebie bylo inaczej. Staram sie od ponad roku, wczesniej przez dluuugi czas bralam Cilest, wiec dopiero od roku zdalam sobie sprawe, jaka to roznica - strasznie mnie boli zawsze brzuch przy okresie i tak bym chciala w koncu zaciazyc... ech zobaczymy, dobrze jest powymieniac sie doswiadczeniami :) pozdrawiam cieplo pytalam kiedys lekarza, czego nie wolno robic i uslyszalam odpowiedz, ze nie ma takich rzeczy - jak sie ma byc w ciazy, to sie bedzie, no moze nie powinno sie kapac zaraz po "staraniach" i tyle, ale lepiej moze dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Widze ze chyba znow nikogo nie zastane..niestety wczesniej jest mi trudno tu zawitac :( Jak tam samopoczucie? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitia
Lola co to znaczy niedawno? Kiedy robilas ten test no i kiedy teraz bedzisz robic? Moze trzeba ciebie rowniez przeniesc w tabelce do ciezarowek? Masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, wpadłam się przywitać 🖐️ ale fajnie, że dziś już piątek :) tak jak pisałam, w pracy siedzę do 11.00 więc żyć nie umierać. Co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Właśnie zauważyłam, że błąd zrobiłam w tabelce, już poprawiłam. Termin następnej miesiączki jest u mnie niestety tylko przypuszczalny. Ja z racji tego, że brałam hormony owulacji mogę się spodziewać w każdym momencie więc zaczynam starania od razu .... :) Tylko szkoda, że po środowym wypadzie na deskę mam takie zakwasy że nie bardzo chce mi się w łóżku szaleć hehehehe NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ........ .5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? ..............5 Majeczka87..........23.........03.02..........04.02..... .......4 FeBe...................27.........14.02..........14.02.. ........ ..4 xellkaa.................28.........15.02.........14.02.. .. ........ .9 Beacik26..............26........ 20.02......... 21.02............. 4 Talia_D................22.........?..................?.. ................- haga...................28..........02.03.........02.03.. ............1 anitia..................28........01.02...........01.03. ............2 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?......... agaz26................26......... ?........... ? ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny u mnie dzis słoneczko nareszcie :) zrobiłam dzis test i juz krecha ciemna i gruba:) FeBe oczywiscie ze bede cały czas na naszym topiku skakac bede jak lekarz powie ze wszystko dobrze i dzidzia sie rowija prawidowo, ale i tak bardzo sie ciesze Dziewczyny jak te testy zadnych newsów o kurde patrze teraz na tabelke i 2 dziewczyn testuja w Walentynk fajnie pozdrawiam Was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja czekam na majeczkę i co? i nic..... nic nie pisze, niczym się nie chwali....a ja za niecałą godzinę muszę spadać i znowu będę żyć w niepewności. A tak w ogóle to chyba znowu przegapiłam swoją owulkę.... Wczoraj "wyleciało"ze mnie dość sporo gęstego, przeźroczystego śluzu i nie wiem czy czasem to nie był TEN dzień.. Wybaczcie mi szczegóły, ale czy Wy też tak macie? Też macie taki jeden dzień? I mam doła w tym momencie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik kup sobie testy owulacyjne ja kupiłam na allegro takie tanie 50 szt.za jakies 30 zł i rób codziennie od ostatniego dnia miesiaczki i bedziesz wiedziec kiedy masz owulacje na mnie to podziałąło ale masz fajnie ze juz konczysz ja do 14 siedze :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tu taka cisza Beacik poszłą do domku a reszta chyba juz weekend zaczeła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Ja dopiero teraz znalazłam chwilkę ,żeby wejść na nasz topik.anitia ja test robiłam dzień po dniu w którym miałam dostać@.Na razie nie mam żadnych objawów ani na ciąże ani na@.Poczekam jeszcze parę dni i zrobię test.Jeżeli znowu wyjdzie negatywny muszę iść do lekarza:( agaz26 nie martw się na pewno będzie dobrze i dzidziu dobrze się rozwija! Beacik26 nie martw się może jeszcze to nie była owulacja! Poza tym plemniki mogą długo przeżyć więc jeżeli przytulałaś się dzień wcześniej to może wystarczyć.GŁOWA DO GÓRY! TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI!!!!!oOomadalenaoOo Robiłaś test? Majeczka87 testowałaś już? haga, Talia_D, xellkaa, FeBe, , samosiaGosia tam u was słychać?Ciekawe co tam u Jessica_27 dawno nas nie odwiedzała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
Beacik26 - ja tez mam taki dzien - ostatni dzien kiedy sluz jest najbardziej plodny. Ale w sumie nie wiem, czy to znaczy, ze owulacja juz byla, czy ze bedzie tego dnia czy ze wlasnie trwa? w tym cyklu staralismy sie m.in. w tym dniu, wiec zobaczymy, czy cos z tego wyjdzie. agaz26 - jeszcze raz gratulacje :) testuje w walentynki i pewnie zamiast wielkiego czerwonego serca dostane @ .... gdzie mozna kupic takie tanie testy? w aptece jest chyba 5 szt. za ok 30 zł. Pozdrawiam Was cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xellkaa takie tanie testy można kupić na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuu, mam doła.... jestem pewna że znowu nici z tego wszyskiego wyszły.... zamiast sie kochać, to mój M siedzi u sąsiada i pije....No i kolejny miesiąc zmarnowany.... Oby tylko się Wam poszczęściło..Zaś mam pecha..O właśnie, powinnam zmienić pseudo na Pechowa26.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitia
Hej ja w tym misiacu dzilalam zgodnie z testami owulacyjnymi no i co , no widzice w niedziele pokazalo mi ze jestem a w poniedzialek przyszedl @. Mialam wrazenie ze to nie byl normalny okres tylko wlasnie wczesne poronienie bo bolalo tak samo jak wtedy kiedy tracilam niunio. No ale juz znowu zakupilam nowe testy no i czekam. A w walentynki bede dzialac. A ty lola no coz musisz chyba cierpliwie czekac. Ooomadalenaooo moze w przyszlym miesiacu sie uda trzymam kciuki za nas obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co tam porabiacie dziewczynki? pewnie większość się juz weekenduje. No a ja czekałam na majeczkę, a tu żadnych wieści....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaz, jeszcze raz gorące gratulacje!!! :) niech dzidziulek zdrowo rośnie dzięki za radę, jak dostanę @ to kupię te testy, cóż innego mi pozostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik sama mnie pocieszałac a teraz Ty zaczynasz jeszcze nic nie wiadomo co wyniknie i moze @ wcale nie przyjdzie bardzo Ci tego zycze No Majeczka nas cos dzis opusciła :( A testy warto kupis przynajmniej wiadomo czy ma sie owulacje bo jak nie to mozna isc szybciej do lekarza Anitka a Tobie jak wyszdł test to kiedy działąliscie bo my to dopiero na drugi dzien jak wyszedł pozytywny pierwszy a później przez 3 kolejne dni codziennie Beacik głowa do góry nie załamywac mi sie tu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:) Przepraszam że się nie odzywałam ale w pracy miałam inspekcje i nie było mowy o kafe, a jak przyszłam to też nie miałam chwilki wolnego :( Dziewczyny zabijecie mnie, ale nie robiłam testu:(, wiecie dlaczego, otóż wczoraj się dowiedziałam super wiadomości że moja szwagierka też dopiero co zaszła w ciąże a ja taka mądra że jeszcze bardziej zaczęłam się bać tego testu dzis robić że u mnie nic nie będzie. A teraz wszyscy tylko na mnie czekają kiedy ogłoszę nowinę o dzidzi, a tu mnie już szwagiera wyprzedziła :( Fajnie kurcze. Dzis jeszcze się pomodle do Bozi o 2 kreseczki na jutro rano i szybciutko dam Wam znać co wyszło ok :) Madaleno ale jak to możliwe że na teściku miałaś 2 kreseczki a teraz dostałaś @ ? Normalnie jestem w szoku!! Ale nie martw się wszystko przed Tobą, może wystarczy jeszcze 1-2 staranka i już będziesz zafasolkowana :) Beacik jeszcze kawał nocy a może akurat dziś męzuś ładnnie się sprawi :) Lola zobaczysz że za kilka dni ujrzysz 2 kreseczki mówie Ci, tylko aby małpisko nie przylazło brrr :) Agaz a jednak fasoleczka supcio :) Teraz tylko potwierdzenie że wszystko ok z dzidzią i skakanie do góry:) anitia następny cykl będzie Twój:) xellkaa trzymam kciuki b. mocno aby Ci się udało i całej naszej staraczkowej grupce:) pozdrawiam :) Lece się kąpać. Później zajrze papa babki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitia
Dzieki majeczko, ale szybciutko rob tescik i dawaj nam znac co sie dzieje. A co do testow owulacyjnych to jak mi sie pojawila druga rozowa to juz zaczelismy ale dopiero jak sie pojawila mocna druga krecha to wtedy dopiero tak na maksa. Ale w tym miesiacy mam zamiar troche wiecej razy poprobowac, bo boje sie ze moze w tamtym miesiacu bylo niewystarczajaca ilosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Dopiero teraz wkoncu mam chwile zeby tutaj zajrzec.. caly dzien w szkole..w domku pojawilam sie okolo 19 i caly czas sprzatalam.. az do 23..hehe nie wiem co mnie wzielo, tak jakos naszla mnie ochota:P Teraz padam z nog :P ale i tak musialam do Was zajrzec ;) Widze, ze nasza tabelka sie powieksza;) ciezaroweczek rowniez czego bardzo serdecznie gratuluje! Niedlugo do Was dolaczymy ;) A co tam u Was? Jutro wczesniej zajrze ;) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitia
A tak sobie zagladalam do tabelki no i potrzebuje ona malego uaktualnienia nowych dat okresow i robienia testow. Dziewczyny do roboty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny co tam u was słychać?Ja właśnie wróciłam z zakupów.Trochę źle się czuje:(boli mnie brzuch jak na @ pewnie ją dostane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×