Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja jeszcze nie

uprawialiscie seks pod wplywem THC? jak bylo?

Polecane posty

Gość ja jeszcze nie

opowiedzcie jak to jest, co czuliscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze nie
moze cpuny tu nie siedza, ale normalni ludzie tez nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość THCjusz
a to jak ktos lubi przykopcic to juz cpun tak?:D :D :D a to dobre:D nawet nie wiedzialem ze pracuje z cpunami, sam nim jestem czasem a i co drugi gimnazjalista to cpun;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze nie
THC- dokladnie, ale wez tu takim tlumacz, szkoda slow i energii:) skupmy sie na meritum sprawy !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:26 [zgłoś do usunięcia] THCjusz co drugi gimnazjalista to cpun ... i złodziej, bo kazdy ćpun to złodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks po ziółku jest ZAJEBISTY !! :D o wiele większe doznania no i taki kochanek się czasem włącza... ahh szkoda ze już nie palę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka razy zdarzyło sie ;-) było naprawde odlotowo, doznania nieziemskie. tylko problem jest mały bo jak wiadomo po gandzi to sie robi straszna sahara w ustach, no i to samo jest z u laski tam na dole. tak więc też trzeba mieć jakieś nawilżenie bo można sie nieźle poobcierać.. ale ogólnie super sprawa ;-) ps. niestety żyjemy w społeczeństwie jakim żyjemy i większość mONdrych osób stawia na równi, zupełnie niesłusznie, gandzie z np. herą czy innym gównem. ale takim tłumaczenie czego kolwiek to tylko stratra czasu. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×