Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasik21

bardzo chce mieć dziecko

Polecane posty

Gość kasik21

i w związku z tym prosze was o wszystkie rady i doświadczenia z pierwszych dni ciązy i pierwszych oznak, kiedy test wyszedł pozytywny, poprostu chce wiedziec jak najwiecej zeby sie przygotować, z g óry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kąkol badylasty
najpierw zdejmij majtki i rozłóż szeroko nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22MamaDianki
u mnie to było bardzo niespodziewanie, spóźniał się okres tydzień, zrobiłam test i pozytywny. Jak się czułam hmmm senność mnie dobijała i zero apetytu, wymiotować nie wymiotywałam, po porodzie schudłam bardzo, ale przynajmniej nie miałam problemu ale większość. Rozstępów też nie miałam, choć tyle o tym trąbią wszędzie. Ogólnie fajna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik21
kąkol jestes beznadziejny!!!, gdybym nie próbowala to bym nie pytala sie o pierwsze objawy itd. dopiero za tydzien zrobie test i chcialam sie dowiedziec kiedy pojawiaja sie pierwsze objawy bo moze juz je mialam a nawet o tym nie wiedzialam bo nie zwrócilam na wszystko uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha31krakow
nie mialam zadnych objawów -jedynie brak okresu .nie mialam wymiotów ani mdlosci ,nie bylam senna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co w tym fajnego
same obowiązki a wy sie tak podniecacie jakby dziecko było jakimś fajnym gadżetem i chcecie go mieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie było trudniej
ja nie mogłam zajsc w ciaze- na szczescie proszki zadzialaly po tygodniu i zaszlam w ciaze blizniacza!!! cała ciaze wymiotowałam ,byłam spiąca zmeczona,i bardzo duzo piłam napoi jak nigdy tak mi sie chcialo pic! urodziłam dwie piekne dziewczynki wydawało sie ze i zdrowe,okazało sie po dwóch miesiacach jedna z nich zmarla w lózeczku chorowała jednak po szczepieniu. ogólnie to jest piekna sprawa patrzec jak brzuch rosnie potem rodzi sie malenstwo to trzeba przezyc wiec polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest nadal problem z zajściem w ciaże choć w poprzednie 2 zaszlam expresowo. Jakie leki brałaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest nadal problem z zajściem w ciaże choć w poprzednie 2 zaszlam expresowo. Jakie leki brałaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajegojest
my od 2 lat staramy się o dziecko... niedlugo podchodzimy do zabiegu in vitro- mam nadzieje ,że się uda!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym chciała
W pierwszą ciążę udało się zajść po prawie roku starań i łykaniu tabletek. W druga za pierwszym strzałem. Trzecia to już 4 miesiące starań i nadal nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×