Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Witajcie moi drodzy

Polecane posty

Gość niunieczka18
http://puzz.waw.pl/?p=nqZpVXK22PM1 zapraszam do faniutkiej gry mozna wygrac troszke kasy nie sa to duze pieniadze ale zawsze jakis grosz sie przyda :-) ja wygralam 98zl :-) teraz czekam na pieniazki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeli :D 🖐️ wlasnie wrocilam z pracy, zaraz biore sie za gotowanie :classic_cool: Dzien jak codzien, bez rewelacji :) Mam nadzieje,ze za to wieczor bedzie ciekawy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy bo gotuje zawsze dla siebie.Nie bedzie to absolutnie na zasadzie kury domowej :), a poza tym uwielbiam gotowac i podobno nawet niezle mi to wychodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tu Leja :classic_cool: Zeli, puree z koperkiem :classic_cool: + schabowy z pieczarkami i serkem zoltym(tzw serowy plaszczyk) + marchewka z gorszkiem :classic_cool: :D, a do tego na dokladke zapodam sobie goraca herbate z cukrem i duza iloscia cytryny :classic_cool: Ktos chetny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to schabowy nie?? :-o Nikt sie nie skusi na obiad ze mna? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mowie o drobiowych schabowych ;) u mnie w rodzinnym domu mowi sie schabowe na kotlety z piersi kurczaka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam jak na kotlety z piersi kurczaka mówią cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre? :D ale teraz to tak na powaznie, ide do kuchni bo umieram z glodu, do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×