Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

amp, wybaczam, ale żeby to było ostatni raz. tu Leja, a czego ciekawego się dziś nauczyłeś? Tylko nie pisz, że niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
Oj tu Leja,tu Leja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszczie oczyscili nam topik ;) szymuś....a wczoraj myslałes o mnie :) amp... co z Tobą, dlaczego sie wylegujesz tak długo :p żeli....jestes chora?... ja tez cos złapałam..jakiegos bakcyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
Dobrze wiesz co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu leja normalnie nie mogę odejśc od kąpa jak widze co Ty za pierdoły piszesz, dla czego nie pogadasz z nią tak na serio tylko z siebie żula robisz ;/ wyznajesz zasade "napije sie wódki i pierdole wszystkie smutki" a to dobre rozwiązanie nie jest, rozumiem ze strasznie Ci się podoba ale ile tak moża.. Wiem że łatwo mi powiedzieć, ale weź jej w końcu powiedz co czujesz, ulży Ci !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeli nie zainfekuj kompa, bo jak sie porozumiesz z nami :D?? AMP współczuje samopoczucia.... znam ten bół, ale wodza wyciagnie :p Tuleja nie wiem co powiedzieć... NIE MARTW SIE JUTRO JA ZOBACZYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w odpowiednim czasie tzn? jak będziesz kompletnie pijany, żeby później żalować? skoro prędzej czy później i tak jej powiesz, to radziła bym [bo w tym przypadku tak lepie] żeby było "prędzej" . mówie Ci żula z siebie zrobisz, a Karolina nadal będzie żyła w nieświadomości :D Klaris- chyba kazdy zna ten ból :) :P swoją drogą 4Fun ześwirował ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boshe...zgubiłam dzień :D to napisz, lub zadzwon, chc rozłaka jest czasem potrzebna na pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
czego nie wiesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
tzn.?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
hmmm..... nieważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymus nie użalaj sie nad miłością do Karoliny, bo sam jestes sobie winien, ze jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×