Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reenatka

Sala weselna Otwock

Polecane posty

Witam, zastanawiamy się nad rezerwacją sali weselnej w Otwocku, przy ulicy Żeromskiego 120. Czy ktoś z Was miał tam wesele, albo bawił się jako Gość ?? bardzo poproszę o opinie. Czy dobre jedzenie, czy dużo ? jak obsługa ? i jak wyglądały poprawiny ? bardzo dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo mo
ze ktos cos wie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuniarlkt
ja moge te sale polecic, bylam tam juz 3 razy na weselu, jedzenie swietne, mila i szybka obsluga, fajne podejscie do klienta i w efekcie tam odbedzie sie moje wesele w 2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfa
Ja nie polecam,miałam tam swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfa
Dużo by pisać o tej sali i pani własciciel,miałam tam swoje wesele w 2010r i jestem bardzo rozczarowana. Sala z wyglądu jest bardzo ładna,tak samo na zdjęciach w internecie,na naszym weselu po scianach od gorąca i zimna na przemian zrobiła się na ścianach woda która płyneła ciurkiem,więc podłoga i parkiet ciągle były mokre,a przy tym goście tańcząc często ślizgali się. Co do jedzenia,to było go nawet sporo,ale to co goście mówili mi po weselu,dania były podawane już chłodne. Rozmawiając z panią własciciel zaproponowalismy na wiejski stół,własne przetwory,oczywiscie pani bardzo chętnie się zgodziła,ale na weselu wcale ich nie wyłożyli,to mały problem,ale to wszystko składa sie na całośc. Najbardziej byliśmy zdziwieni już po weselu,kiedy to goście,którzy sobie zarezerwowali pokoje poszli się położyć spać nad ranem,a pani własciciel oznajmiła im o godzinie 6 że ona prosi o opuszczenie pokoji,bo ona jedzie do domu,poprostu szok,ktoś przyjezdza z daleka,chce odpocząć,płaci pieniądze,a tu za samo zostawienie rzeczy,każe im sie płacić. Oczywiście nie bylo rozmowy o zostaniu,musieli opuscic pokoje,na szczescie odzyskali swoje pieniadze,ale trzeba było o to sie wykłucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja byłam w sali weselnej na ulicy żeromskiego w otwocku na weselu. Jedzenie było bardzo dobre, podawane na półniskach jeszcze gorące. Jedzenia było tyle, że wystarczyło na poprawiny dla 60 osób zarówno dań gorących jak i zimnych. Odnośnie stołu wiejskiego to wiem, że jest w cenie. I nie widze konieczności zapełnianiem go dodatkowymi wędlinami gdyż tych które są śmiało wystarczyło jeszcze na grilla. Było ciepło ale klimatyzacja świetnie się spisała. Byłam tam na weselach już 3 razy i uwieżcie mi nie widziałam wody płynącej ze ścian ani na parkiecie. Moze na tamtym weselu były dzieci i narozlewały a najlepiej zwalić na lokal a nie swoich młodszych gości!!! Osoba sdfa która pisała chyba nie do końca wiedziała co pisze!!! Odnośnie właścicielki też mam inne zdanie. Kobieta bardzo miła, ugodowa, serdeczna, moja rodzina nic złego na jej temet nie mówiła. Same pozytywy. Ja na pewno będę tam miała swoje wesele i to już nie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduska88
Sala bardzo ladna, dobra akustyka, idealna widocznosc zespolu z Mloda Para:) Spiewalam tam juz na kilku weselach i za kazdym razem jedzenie bylo smaczne, a obsluga profesjonalna i mila. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecmaja
Witam serdecznie. Postanowilismy podzielić się doświadczeniami odnośnie sali weselnej w Otwocku, ulica żeromskiego. Wiem , że to ważne dla par, ktore bedą tam świętować w najblizszym czasie lub zastanawiają się nad wyborem sali. A więc do sedna :) Pamietam jak pełna strachu po przeczytaniu opinii i przewertowaniu wszystkich stron na temat sali, drżalam o to czy moje wesele wypali. Wypaliło! :) Było wspaniale, wiadomo zawsze znajdzie się jakiś minus i nie wszystkim dogodzimy. Jedzenie : Bardzo dobre, jak u mamy (menu można wymyślić samemu jakie się chce - choć uważam , że warto słuchać właścicielki, uwierzcie ma naprawdę wielkie doswiadczenie) sporo jedzenia zabraliśmy do domu. Minusem bylo tylko -zasłyszłam od gości- ze mało ziemniaków na polmiskach i ze niektorym sie nie dostalo wcale. ale potem bylo tyle dań , że chyba uzupełnili braki :) Parkiet: Super, przestrzeń niesamowita, do 110 osob jest rewelacja, potem jak na każdej sali może być tłoczno ale bez przesady. U nas było 90 i była pelna swoboda :) Między stolami luzno, swobodnie biegałam pmiedzy gośćmi. Miałam wszystkich na widoku z mojego stolu. Orkiestra widoczna, super Klimatyzacja - dziala :) i byla potrzebna tylko do jakiejs 22, potem juz nie :) bylo w porządku. Brak podestu dla orkiestry - okazało sie , że to żaden kłopot :P Naglosnienie super :) Na poddaszu 5 pokoi i masa łóżek! W tym łzienka i prysznic. Wszystkie dzieci padły w jednym pokoju - pocieszny widok ;) Rodzina została ile chciała, nikt ich nie wyganiał. Samochod można zostawic na ile sie chce, a potem gospokojnie odebrać. Brama zamknieta dzieci nie wyskakiwały na ulicę :) Przed salą właścicielka postawiła super huśtawkę (przed naszym wesele zakupiłai zostala wykorzystana w pelni :) oraz pisakownica. Do tego położona zostala kostka z podswietleniem zamiast bialego żwiiru. Bylam pozytywnie zaskoczona. Nic nie poginęlo, a wrecz sie poznajdywalo po weselu, wodka nie zginęlła, byla zmrozona. Stół wiejski super - cale kolejki sie ustawialy. polecam zrobić swoją cytrynóweczkę - dla gosci mega atrakcja :) Pani właścicielka pomocna, ugodowa i dostepna cały czas na weselu. Obsluga miłai cieszyła oko ciotek i koleżanek :P Myślę , że wystarczy by przed weselem nie mieć obaw (takich jakich ja miałam) Zyczymy wspaniałej zabawy w miejscu , które mogę ze swojej strony bardzo polecic. A niespodzianką dla nas i dla dzieci byla fontanna z czekoladą :) sznureczek dzieci stał przy pysznej fontannie, gdzie nadziewaly patyczki owocami i maczaly w czekoaldzie - palce lizać !!! A&J 28.05.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę wdzięczna o kontakt na mój prywatny adres mailowy, chciałam podpytać się o szczegóły wesela w sali weselnje przy ulicy żeromskiego 120 w otwocku z gory dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczibald
Witam, ja byłem na sali weselnej otwock jako gosc, bawiłem sie super, najadlem sie nic nie dostalem zimnego, klimatyzacja dzialala wporzo, nic nie cieklo po scianach, ten ktos kto pisze ze woda lała sie po scianach...hmmmm dzieki niektorym dopalaczom mozna zobaczyc i biale pajaki na scianach. łazienki jak w najdrozszych hotelach czyste, pachnace, nie wypowiem sie o pokojach bo nie korzystalem z nich jednak faktem sie stalo ze wynajelismy sale u córki właścicielki , niestety jednak wymowila nam umowe bo jej wymowiono wynajem, przeniosla nas na sale w otwocku, wiec 4.08.zagoscimy tam jako nie goscie tylko najwazniejsza para w tym dniu:) mam nadzieje ze bedzie super, a co do stolu wiejskiego, polecam gorąco szynke:D sam jestem kucharzem wiec wiem co dobre:)a ci co maja wachania z wynajeciem sali - powiem tylko tyle jesli macie watpliwosci co do tej sali to co bedzie z innymi:D goraco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K i M 28.04.2012
W ostatnią sobotę miałam swoje wesele w sali weselnej w Otwocku przy ulicy Żeromskiego 120. Polecam z całego serca :)! Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona - właścicielka dostosowała się do moich propozycji, poszerzyła menu o zaproponowane przeze mnie dania, sama z siebie zaproponowała kilka wersji dań ciepłych i deser. A to wszystko bez zwiększenia ceny za talerzyk. Nie było żadnych ukrytych kosztów. W dodatku właścicielka nie robiła nam najmniejszych problemów, mimo niespełnionego limitu liczby gosci w umowie. Bardzo się tym stresowałam, ale jak się później okazało - nie było takiej potrzeby :). Jeżeli chodzi o jedzenie - goście bardzo je chwalili, mi również wszystko smakowało :) Były podane soki 100%, a nie tańsze napoje czy nektary. Organizacyjnie nie mam nic do zarzucenia - posiłki były podawane zgodnie z planem, ciepłe, w łazienkach było czysto do samego rana. Pani właścicielka przygotowała szlatugę na plan stołów, wazony na kwiaty, a nawet zabawki dla dzieci. W dodatku w niedzielę mogliśmy zostać w sali do której chcieliśmy (nikt nas nie wypędzał ani nie pospieszał ze zbieraniem się). Cieszę się, że wybrałam właśnie tę salę na moje wesele :) na wypadek pytań podaję mój e-mail: suknia_warszawa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaITomek
Polecamy to miejsce na wesela. Jedzenie bardzo dobre, wszystkie nasze prośby przez włascicieli uwzglednione, wystrój sali zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Brak ukrytych kosztow, nie ma doplat za pokrowce, tort, czy korkowe. Po weselu rowniez organizowalismy poprawiny-pierwsza klasa a takze wynajelismy noclegi. Goscie zadowoleni. Szatnia w holu pelniła rolę baru dla barmana. Dodatkowo otrzymalismy niespodzianke w formie fontanny czekoladowej z owocami, ktora rowniez cieszyła się dużym zainteresowaniem. Łazienki czyste, wszystko zgodnie z ustaleniami. Własciciele uczciwi i bardzo sympatyczni. Naprawde zalezy im, aby goscie byli zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salowa dziewucha
Sala bardzo ładna, włascicielka bardzo miła, ogolnie bardzo polecam:) nie wierze w ta bajke o scianach i wodzie... i co tylko jednej osobie sie to przytrafiło? nie, nie moze byc. polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bede miala w tej sali
wesele w przyszlym roku:) i bardzo się cieszę bo sala bardzo mi się podoba, mam nadzieje że ze strony obsługi tez bedzie wszystko ok i będzie pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka1957
Witam.Mam pytanie do osób,które podpisały umowę z salą przy Żeromskiego 120 w Otwocku.W naszym przypadku była to kartka,która zawierała nasze nazwiska termin ilość osób i cenę za talerzyk,a także informacje odnośnie poprawin,warunki zerwania umowy.... i to wszystko.Nie ma gwarancji ceny,czy dekoracja będzie w cenie etc.Pani oczywiście słownie wszystko zagwarantowała,ale my mamy objekcje,czy nie należało umowy bardziej uszczegółowić.Proszę o informację jak Wy poradziliście sobie w tej kwestii i czy my nie popełniliśmy błędu,który lepiej szybko naprawić.Może ktoś jest już po swoim weselu z tak podpisaną umową i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami,a może ktoś podpisał taką umowę na 2013r i pomoże nam rozwiać obawy.Pozdrawiam serdecznie i czekam na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskk
Oooo witam serdecznie:) ja też podpisałam umowe z tą salą na rok 2013. W ktorym miesiacu masz wesele? Moja umowa wyglądała podobnie plus załącznik menu wstępnego,ktore mozna zmieniać. Też się martwiłam że mało jest szczegółów, ale poczytałam forum i wiele osób własnie takie umowy podpisywało. Widziałam też inne umowy jak jeździliśmy po salach weselnych i wyglądały podobnie. Kurcze może teraz sama się uspokajam?? Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze.. I u Ciebie i u mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kaskk. Dzięki za wiadomość,odpisałam na priva.Więc wygląda na to,że taka umowa to częsta praktyka.Przeglądałam na necie umowy i były bardzo interesujące,z detalami i wiele spraw nie pozostawiało żadnych wątpliwości.Więc ta mnie bardzo zadziwiła,bo spodziewałam się czegoś innegoTeż dostaliśmy przykładowe menu z zapewnieniem,że wszystko da się załatwić i będzie dobrze.A jak nie?jak na tydzień przed okaże się,że jest innaczej?no ...to będziemy w czarnej .....Będziemy od czasu do czasu jeździć na salę i podglądać jak przebiegają przygotowania,jak wyglądają stołymoże będą chętne,które po weselu nie zapomną napisać,czy wszystko było tak,jak ustaliły,czy nie było przykrych niespodzianek.I oby nie wystawiał komentarzy ktoś z rodziny właścicielki-sama już nie wiem w co wierzyć.Czy Wam też pani obiecała uzupełnianie przystawek do końca imprezy ,dekorację w cenie i w prezencie fontannę czekoladową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskk
odpisalam na priv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RM1981
Witam, A ja polecam Salę Balową koło Garwolina w Dowrze Chotynia. Miejsce niesamowicie klimatyczne, inne niż wszystkie. www.dworchotynia.pl - sami sprawdźcie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO RM 1981 Polecaj sobie tę salę na forum jej dotyczącym,umiesz czytać ze zrozumieniem? właścicielka czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO RM 1981 Polecaj sobie tę salę na forum jej dotyczącym,umiesz czytać ze zrozumieniem? właścicielka czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zainteresowana34
ta salą, może ktoś ma jeszcze jakieś informacje na jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuje tylko
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuje
moze ktos mial wesele tam juz w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie jest zainteresowany tą salą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda pyta "przed",ale "po" zapomina dać komentarz,podzielić się wrażeniami,by kolejna para mogła podjąć decyzję co do tego miejsca. Może znajdzie się ktoś,kto widzi dalej ,niż czubek własnego nosa i napisze jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×