Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reenatka

Sala weselna Otwock

Polecane posty

Gość gość
najlepiej według mnie-Jaś Wędrowniczek w Rymanowie. wszystko dobrze zorganizowane, miła obsługa dobre jedzenie i oryginalna sala :) gwarancja niezapomnianego wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografia_slubna_ll
Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej www.idealnykadr.pl poświęconej fotografii ślubnej i zapoznania się z zamieszczoną na niej ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, Wiadomość z ostatniej chwili!!! W sobotę 10-08-2013, byłam na weselu w tej sali. (Dom Weselny w Otwocku ul. Żeromskiego 120). Niestety oni jednego dobrego słowa nie mogę na temat tej sali powiedzieć. Zacznę od zepsutych przystawek na weselu których nie dało się jeść. Goście prosili obsługę o zabieranie potraw ze stołów. połowa gości na drugi dzień chorowała i nie była w stanie przyjechać na poprawiny. Żeby tego było mało, na poprawinach kelnerka która obsługiwała gości postawiła w dzbankach zepsute soki. o godz. 14.00 już nawet nie była w stanie zaoferować mleka do kawy, twierdząc że nie ma już ani kropli i proszę sobie zrobić sypaną bez mleka (przy czym była bardzo niemiła). Zaznaczając że jeśli przyjechali by wszyscy goście na poprawiny nie było by jeść. NIE POLECAM TEJ SALI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziwne bo ja tez bylam i jedzenie bylo spoko, chyba na dwoch roznych weselach sie bawilysmy. Pozdrawiam , kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he,he,...dużo opinii...raptem kilka i to starych,Może ktoś napisze coś na świeżo [może gość?],albo nie zapomni podzielić się "po"?Młodzi,nie bądzcie tak samolubni i piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo Halo . Czy jest ktoś , kto w ostatnim czasie był na weselu na tej sali? Może ktoś kto organizował tam swój wyjątkowy wieczór???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja organizowałam rok temu, osobiscie wybrałabym inną salę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwilę temu odbyło się tam nasze wesele. My osobiście jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Sala wygląda w rzeczywistości lepiej niż na zdjęciach. Ładna tapeta, lustra dodają klimatu. Nasi goście tez pytali jak ją znaleźliśmy bo im również się podobała. Plusem jest brak filarów oraz klimatyzacja. Jeśli chodzi o umowę i dogadanie to wszystko w porządku. My nie zmienialiśmy nic w zaproponowanym menu. Jeśli jednak chcecie to zrobić przypilnujcie, żeby gdzieś była o tym notka. Jedzenie bardzo wszystkim smakowało. Wszystko robią na miejscu od kiełbas przez ciasta. Na uwagę zasługują ciepłe dania - naprawdę smaczne. Obsługa miła, uprzejma, czysta i sprawna. Nowe talerze podawane zawsze w białych rękawiczkach. Nikt nikogo nie wygania i nie pogania (żeby już kończyć). Goście siedzą ile chcą. Nie dało się odczuć żadnej presji. Czuliśmy się bardzo komfortowo. Dodatkowym atutem jest kilka pokoi na miejscu. W ramach niespodzianki dodatkowo była wystawiona czekoladowa fontanna. Zachęcam wszystkich do organizowania poprawin oraz mniejszych imprez typu chrzciny czy komunia. Jeśli są jakies pytania to chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa PP
Witam wszystkich zainteresowanych organizacją przyjęcia w sali przy ul. Żeromskiego 120 w Otwocku. Czytałam opinie, które po prostu okazały się jakimiś bredniami, albo pijackim bełkotem. - Tak a propos!! Jak nie ma umiaru w piciu alkoholu to się "choruje" :) :) :) My byliśmy tam jako goście. Mówiąc szczerze - sala bardzo ładna, łazienki czyste, jedzonko było podawane gorące na półmiskach i było mniam , mimo upałów na stołach wszystko było świeże - obsługa przed samym przyjazdem gości przynosiła półmiski z galaretami i wędliną na stoły.Tort był bardzo pyszny, śmietankowy i schłodzony i z owocami. Mój mąż zachwalał bardzo stół wiejski. Wyroby były smaczne i każdy brał ile chciał. Na każdą prośbę była włączana i wyłączana klimatyzacja, moja siostra była z małym dzieckiem więc obsługa zaproponowała krzesełko do karmienia. ( też miło ) Na stołach czysto, dużo jedzenia, talerze i sztućce były zmieniane bardzo często,na stołach było czysto - serwetki, papierki po cukierkach również były często sprzątane. Nam się bardzo, bardzo podobało. Z opinii wiem, że Pani właścicielka, jest miła, mówi w prost , ugodowa, pomocna i widać, że bardzo się stara. I muszę przyznać, że biorąc całokształt pod uwagę sala + jedzenie = suuper a przy tym jak jest dobra orkiestra to żyć nie umierać tylko Bawić się. DLA MNIE BYŁO NA 5+ Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to na gorąco,jesteśmy świeżo po Naszym weselu:).Pani Sabinka to bardzo życzliwa osoba,obsługa sprawna i pomocna.Jedzenie smaczne,każda nasza sugestia została uwzględniona,chcieliśmy dekoracyjnie powycinane owoce i były:)Tort był nasz i tylko dlatego,że mamy rodzinę cukierników,ale ciasta .... nie ustępowały smakiem naszym wyrobom [mamy konkurencję,dobrze,że spora odległość od Warszawy :)],zresztą słyszeliśmy,że tort też robią znakomity.Wyroby ze stołu wiejskiego..palce lizać!!!Wszystko było smacznie podane i na czas.Sala piękna,udekorowana w/g naszego życzenia.Była też obiecana fontanna czekoladowa:).Sami musicie dopilnować detali,a wszystko będzie po Waszej myśli.My jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy tę salę :).Warto było szukać dalej,poza Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna i Łukasz
Ha,ha ... z emocji nie podpisaliśmy się.Powyższy komentarz od Justyny i Łukasza z Warszawy,szczęśliwych nowożeńców.Dodamy,że zafundowaliśmy gościom bar z drinkami,okazał się strzałem w dzisiątkę.Mimo obaw że czysta wódka,bimber,drinki i ktoś może przeholować,nic takiego się nie stało.Pewnie zależy to od samych gości :),którzy się nie oszczędzali,a mimo to nikt nie musiał "odpocząć".W razie pytań służymy radą,mamy namiary na tani autokar,świetnych DJ-ów [nie braliśmy orkiestry,przynajmniej nikt nie fałszował i nie było własnych wykonań],świetnego kamerzystę i fotografa.Jeśli macie ochotę piszcie i pytajcie bajka1957@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Hej :) Spróbujcie zdecydowanie poszukać tutaj www.gdziewesele.pl/Otwock/ ,wielu moich znajomych korzystało z tej strony podczas organizacji ślubu i wesela (chociaż nie tylko :)) i byli bardzo zadowoleni :) Jest tam dużo ładnych lokali i można trafić na naprawdę przystępne ceny, a przy okazji też wybrać fotografa i całą oprawę ślubną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_M
Z całego serca polecamy Salę. Pani Sabina jest bardzo ugodową osobą , która spełniła wszystkie nasze wymagania. Bez problemu zgodziła się na wszelkie zmiany menu i wystroju sali. Jedzenie bardzo smaczne , sprawa obsługa, stół wiejski i tort - pierwsza klasa , dzik ( zaproponowany przez Panią Sabinę ) zaskoczył wszystkich gości i przerósł nasze oczekiwania. POLECAMY :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenie takie sobie i okazało sie ze trzeba dopłacać do uzgodnionej kwoty 300zl z każda godzinę po 18 tej przy chrzcinach. Śmiech na sali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam miejsce w Warszawie - przepiękny hotel z salami weselnymi. Sama tam robiłam: http://www.chotynia.pl/ , było wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo miłą obsługę mają w www.zakatek-smaku.pl koło Ciechanowa. To mi zapadło szczególnie w pamięć po ostatnim weselu koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slub 2016. 2 tygodnie przed weselem dowiedzieliśmy się , że jest aneks do umowy i jest zmiana ceny za poprawiny - oczywiście na wyższą. Z klimatyzacji ciekła po ścianie woda.Jedzenie po weselu można zabrac. A w praktyce tylko to co zostanie na wiejskim stole oraz ciasta. Owoce zabierają kelnerzy tuż nad ranem. Polecam odrazu pod koniec wesela, ok 3 nad ranem wejść na kuchnię i zobaczyć co zostalo. Bo w naszym przypadku nawet kropla rosołu nie została( a nie przyszło 8 osób ) wiec powinny zostać te porcje, a zaznaczam ,że na poprawiny była gotowana nowa zupa. Ogólnie wyszliśmy z wedlinami ze stołu wiejskiego i ciastem. Czyli tylko z tym ,co zostalo na sali. Właścicielka twierdziła ze na kuchni nic nie zostało. W łazienkach na piętrze dla gości ,którzy nocowali bylo brudno. Umywalki brązowe z brudu. Jedna część gości konczyla drugie danie, a goście na przeciwko stołu zupy jeszcze nie dostali. Niestety ,ale drugi raz bym się nie zdecydowała na tę sale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo polecam Restaurację w hotelu Maranello (kiedyś Villa Otwock ul.wspaniała 47) ! Pragnę wraz z mężem bardzo podziękować za organizację naszego wesela panu Łukaszowi. Pan Łukasz to osoba,która bardzo dobrze zna się na organizacji wesela (wręcz jest do tego STWORZONY), każdą radę jaką nam dał była bardzo wartościowa i przede wszystkim trafiona. Formalności załatwiliśmy w miłej atmosferze. Dodam, że spotkania były ustalane tak aby nam pasowało. Dziękujemy również za bajeczny wystrój sali! Obsługa bardzo dobrze się spisywała! Byli uprzejmi jak i zaangażowani z czego wszyscy goście tak jak i My byliśmy bardzo zadowoleni ! Wraz z NAMI wszyscy goście chcieliby podziękować za miłą atmosferę podczas tak ważnego dla nas dnia ! ! ! Pozdrawiamy Katarzyna i Damian !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choinki dla wszystkich www.choinki.exhl.pl/l/3/drzewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właściciel Sali
Witam Chciałabym odnieść się do komentarza z dnia 12.07.2016 r. Jest mi niezmiernie niemiło czytać taki komentarz który jest niezgodny z prawdą. W 2015 roku zakupiliśmy najnowszej generacji wentylację z rekuperacją która ma za zadanie usprawnić działanie klimatyzacji i odprowadzać „zużyte” powietrze i nawiewanie świeżego powietrza. System ten sprawdził się gdy temperatura na dworze wynosiła 30 st. C. a na Sali było 100 osób. Nie ma takiej możliwości aby z klimatyzacji płynęła woda. Odnosząc się do kwestii owoców: kelnerzy rano po zakończonym przyjęciu (jeśli będą poprawiny) zobowiązani są sprawdzić świeżość owoców na paterach oraz wstawienia do chłodni - obsługa kończy pracę rano i musi posprzątać salę i przygotować stoły do poprawin. Jeśli chodzi o brak rosołu! Drodzy Państwo. Zawsze na pierwszą zupę do wyboru dajemy dwie: przykładowo flaki i rosół. Zauważyliśmy iż tendencję wzrostową ma rosół. Zarówno młodzież jak i dzieci przeważnie jedzą rosół, wiec może go rano po prostu zabraknąć ale w zamian za to zostaną flaki. Dodam tylko iż rosół jest wyśmienity, gotowany na kurze zagrodowej z warzywami. Bez dodatku polepszaczy. Więc nie dziwne że gościom smakował. Co do poprawin. Umowę którą Państwo podpisują dotyczy wykonania i obsługi przyjęcia weselnego. Cena uzgodniona w umowie zawiera koszt wynajęcia Sali w dniu przyjęcia weselnego. Czas trwania przyjęcia liczy się od momentu przyjazdu gości weselnych do zakończenia i wynosi 10 (dziesięć) godzin, plus 1 (jedna) godzina na spakowanie żywności oraz rzeczy osobistych. Chęć zorganizowania poprawin wymaga podpisania kolejnej umowy lub aneksu która dotyczy przyjęcia poprawin. Nie jest to żadna nowość. Inne sale, domy weselne również wynajmując salę na poprawiny zobowiązują Państwa Młodych do podpisania aneksu lub nowej umowy. Proszę wziąć pod uwagę iż na poprawinach tak jak na weselu, jest obsługa, zostaje udostępniona sala na jakiś czas, korzystają Państwo z toalet, puszczają muzykę (zużywają prąd) i co najważniejsze oczekują nowych dań nie może wiązać się z całkowitym Gratisem z mojej strony. W związku z powyższym jeśli decydują się Państwo na poprawiny zobowiązani są zapłacić kwotę od 35 zł/osobę do 50 zł/osobę. Proszę wziąć pod uwagę iż jeśli na weselu będzie 100 osób a na poprawiny przyjdzie 80 nowych osób dodam, że często są to osoby które nie były na weselu, to nie możemy podać dań z poprzedniego dnia, byłoby to nie w porządku. Goście na poprawinach oczekują na nowe dania. Jeśli Państwo Młodzi korzystają z opcji dodatkowej – „poprawin”, zapraszając gości muszą liczyć się z kosztami. Łazienki na piętrze są zawsze czyste. Jeśli korzysta z nich około 20 osób, nie ma możliwości aby pozostały nie naruszone. Jeśli chcą Państwo potwierdzenia moich słów zapraszam na Facebook (dom weselny w Otwocku). Są tam wpisy Państwa Młodych po zakończonym przyjęciu weselnym sami dokonują wpisy – własnoręcznie i można przeczytać jak ciepło się o Nas wyrażają. Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji imprez zamkniętych tj. wesela, przyjęcia, bankiety, konsolacje oraz uroczystości rodzinne. Co roku wiele par obdarza nas zaufaniem powierzając nam przygotowanie i prowadzenie tej wyjątkowej uroczystości, jaką jest wesele. Dlatego jest mi niezmiernie przykro, że ktoś tak wyraża się o mojej ciężkiej oraz odpowiedzialnej pracy. Znane są sposoby nieuczciwej konkurencji – jeśli jest to jeden z nich, tym bardziej jest mi przykro. Do Państwa dyspozycji oddajemy elegancką, przestronną salę bez podziału na część jadalna i taneczną. Po zmianach sufit tworzy wyjątkowy element całości aranżacji. Nowoczesne, unikalne, luksusowe wnętrze do którego Państwo i goście lubią wracać. Odrobinę romantyzmu do otoczenia Sali wprowadza biała altana ze stołem i ławami oraz drewniana huśtawka. Dopełnieniem otoczenia będzie Państwa poczucie bezpieczeństwa – cały teren jest ogrodzony, zamknięty i posiada wiele miejsc parkingowych. Zapraszamy www.wesela.oit.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokal przy ul. Żeromskiego 120 , krótko i na temat: fatalna obsługa - czekaliśmy na napoje ( trzy razy zwracałem uwagę i za jakiś czas ponownie trzeba upomnieć sę o swoje). Jedzenie mało i dotego nie podawano na talerzu porcji dla każdego z osobna , tylko półmisek i niech każdy sobie nakłada. Kotlety odgrzewane, sałtka tylko jedna i bardzo mało dodatków - wersja dla oszczędnych , zamiast sałaty lodowej pekińska. Lody w kubeczkach plastikowych i plastikowe łyżeczki, nawet problem z otwrciem pojemniczka w dodatku dzieci chciały dokładkę oczywiście zabrakło. Niestety jesteśmy zniesmaczeni i niezadowelni z tego lokalu , nie polecam a wręcz odradzam Moja ocena to ( 3-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź na stronie http://www.gdziewesele.pl/Otwock/ masz do wyboru pełno sal, od razu z opiniami i cennikami. Ja tam szukałam i znalazłam idealną sale, byłam zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja , po pół roku dowiedziałam się od cioci, że gdy spacerowala z córką po parkingu to ktos z zaplecza ładowal siatki i pojemniki z jedzeniem do bagażnika. Wiec juz się proszę domyślić dlaczego nie zostało nic do jedzenia po weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, byłam w tej sali na weselu chyba ze trzy razy i za każdym razem było super. Sala przepiękna widać, ze właściciele inwestują bo za każdym razem widać zmiany, jedzenie nam zawsze smakowało, ciepłe dania były podawane na półmiskach więc kto więcej może zjeść ten miał bez limitu :) ,miła obsługa. Jak ktoś przychodzi się bawić to mu wszystko pasuje. Pozdrawiam serdecznie całą obsługę było superr! Uważam to miejsce za godne polecenia, dodatkowo teren jest zamknięty więc jak ktoś nie ma wyjścia i bierze ze sobą dzieci to będą bezpieczne. Moim zdaniem negatywne opinie to pisze konkurencja i to nieudolnie bo się od razu reklamuję hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika011
Bardzo fajny ośrodek jest tutaj http://salaweselnaoblin.pl. Piękna i duża sala (ja byłam na weselu gdzie ponad 300 gości i było bardzo luźno). jedzenie bardzo smaczne i w dużych ilościach. Obsługa kelnerska na wysokim poziomie, potrawy są szybko i ładnie podawane. cały ośrodek otacza ładny ogród. Jest tez miejsce noclegowe dla przyjezdnych gości co jest bardzo wygodne (sama korzystałam i byłam zadowolona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekopałam internet i niestety widzę , ze z ta klimatyzacja jest od kilku lat problem . Bo kilka osób się na nią uskarżało . A co właściciel ma mówić , oczywiscie ze tylko zachwalać co jego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o sale weselną w Otwocku to wiem, że wolne terminy na 2018 są w Jaśminowym Dworku - http://www.jasminowydworek.pl . Dokładniej jest to Kołbiel koło Otwocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×