Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nitka__85

Jakiej firmy butelki dla noworodka??

Polecane posty

Gość gość
Z doświadczenia własnego polecam butelki szerokie jak właśnie avent, tt, lovi. Do tych wąskich trudno tak wsypać mleko , żeby nie rozsypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooaaayyyuuu
MAMbaby Anty Colic Rewelacja.. i bardzo łatwe w myciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam lovi i avent... póki co mogę sobie je o kant d.. rozbić. Dziecko łapczywie je i ma gazy- nieraz w nocy chlusnęło mlekiem - zwłaszcza po tych smoczkach lovi. Reklamują je jako antykolkowe :O bzdura, bzdura, bzdura. Poźniej zakupiłam 2 butelki dr Brown's z rurką i to jest strzał w 10! żadnego łapczywego jedzenia, żadnego chlustania mlekiem, gazy zminimalizowane, kolek- wcale. Żałuję że wydałam ponad 60zł na tamto badziewie. 60zł na dr. brown's - absolutnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makiado
Ależ to wszystko drogie w Polsce, butelka za 40 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam tt i bardzo czesto zapychal sie zmoczek jak nie dokladni wymieszalam mieszanka w n nocy wiadomo na spiocha to lada wyczyn. Z lovi nie mialam takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa1908
avent natural, tomy i lovi u nas się nie sprawdziły, mimo,że miały początkowe smoczki to i tak dziecko się dławiło, tylko avent airflex dziecku podpasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam avent, jadę na nich 8 miesiąc i są ok. Miałam jedną z lovi, ale coś nie podpasowała dziecko, może za dużo piło z aventu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam TT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TOMMEE TIPPEE REWELACJA Na poczatek antykolkowe w zestawie duza o pojemnosci 200ml i mala 150ml swietny ksztalt smoczka na prawde polecam u mnie sie sprawdzaja w 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rossmannowskie babydream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam zestaw http://gumowakaczuszka.pl/p-689,-Butelka_yoomi_240_ml_z_podgrzewaczem_i_pojemnikiem_do_regeneracji.html i jestem bardzo zadowolona. Cena dość wysoka ale nie warto oszczędzać na dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina26
A ja polecam Ci poznać i wypróbować produkty z Suavinexu. Są naprawdę bardzo dobre i mają spory wybór więc na pewno dobierzesz coś idealnego dla malucha. Ja kupuję w sklepie kinderland24 bo mają tam spory wybór wzorów, ogólnie ciężko na nie trafić, są mało popularne w Polsce i zupełnie nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko z firmy Lovi są antykolkowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam LOVI, ja używam tych samosterylizujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr browns nigdy ani jednej kolki, ciężko sie myje ale zeby nie stac przy zlewie można kupic 3-4 :) sa świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikol567
Wypróbowałam Suavinex i naprawdę są bardzo dobre. Nigdy wcześniej nie słyszałam o produktach z tej firmy, ale teraz zdecydowanie będę kupowała od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marka może i mało znana ale naprawdę mają świetne produkty pięknie wyglądają i naprawdę dobrej jakości. Gorąco polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam butelki z serii AVENT NATURAL są świetne :) Sama kupiłam dla swojego maluszka. Zaletą jest to że mają szeroki smoczek więc dziecko całą buzią może go objąć, po prostu przypominaj kobiecą pierś. Wlot do butelki mają bardzo szeroki co ułatwia mycie. No i mówi się o nich że są antykolkowe. Można przyznać rację bo zamknięcie uniemożliwia dostaniu się powietrza do butelki. Jedyną wadą jest to że mają małe dziurki w przypadku gęstego mleka zatykają się niestety. Mimo to bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge smialo polecic firme www.esska.com.pl swietna jakosc i przede wszystkim ogromny wybor produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Biedryk

Ja mam te butelki bezpieczne http://fachowcy24.com.pl/odpowiednia-butelka-bezpieczna-dla-noworodka/ nie są drogie i bardzo fajnie się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×