Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Uroczy Uśmiech

Ranking - Stomatolog - Katowice. Częstochowa, Kraków

Polecane posty

Gość Uroczy Uśmiech

chciałabyś powierzyć swoje zęby w bardzo dobre ręce? spróbujmy takie ręce znaleźć..... gdzie: - leczyć - korygować wadę zgryzu - wstawiać implanty Dzielcie sie doświadczeniami i pamiętajcie aby podać miasto gdzie leczycie Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiały Pan Miłka
korzystałem z usług lek.med. Borczyka w Katowicach....bardzo profesjonalnie, estetycznie i miło...ale niestety bardzo drogo.....mimo to szczerze Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro-mira
faktycznie pełno obecnie tych gabinetów, klinik ja również czegoś szukam, może ktoś zechce nam polecić coś od serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewenementka22
ja polecam Dentarie - www.dentaria.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szowiekkes
jeśli chodzi o katowice to radziłabym poszukać dr Fąferko przez google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin Chromy -Gliwice---najlepszy stomatolog jakiego znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
W Katowicach Stomatologia Brynów jest na pewno godna polecenia. Korzystają tam nowoczesnych rozwiązań (jak np. znieczulenie komputerowe), no i oczywiście pracują tam bardzo dobrzy specjaliści. Także idąc tam na pewno można mieć pewność, że każdy ząb zostanie dobrze wyleczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jeśli chcesz się wybrać do dobrego specjalisty w Katowicach to ja też polecam ten gabinet w brynowie o którym pisze Malagenia, ponieważ z tego co wiem, maja bardzo nowoczesny sprzęt i pracują tam niezwykle mili dentyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunshinesnrise
W Częstochowie to nie wiem, ale wiem, że w Krakowie bardzo dobry jest dr Rozwadowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodzę się z powyższą opinią, że jeśli chodzi o Kraków bardzo dobrym specjalista jest doktor Rozwadowski. Ale też warto wspomnieć, że ma super podejście do swoich pacjentów szczególnie do tych strachliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Częstochowie można spróbować na warszawskiej 1 u pana Kowalika. Jemu zęby można śmiało po wieżyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalska
Ja mogę polecić panią dentystkę Katarzynę Łęcką z Arsdent na Dąbkowskiego 15. Pani jest bardzo delikatna i wyrozumiała oraz cierpliwa, co w moim przypadku jest baaaardzo ważne u dentystów ;) no i oczywiście zna się na rzeczy, plomby są bardzo dobrze wykonane i trzymają się jak trzeba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również chciałam polecić Ars-dent a w szczególności Grzegorza Łęckiego. Jestem osobą, która bardzo bała się stomatologa. Mój wcześniejszy dentysta źle wyleczył mi zęba, zrobiło mi się zapalenie, ropniak, uszkodził dziąsło, które krwawiło przez cały tydzień. Kolega z pracy widząc moją napuchniętą buzię polecił mi właśnie tą klinikę. Zdecydowałam się nie czekać i umówiłam się na wizytę. Okazało się, że mój ząb został wyleczony kanałowo na jednej wizycie, co mnie bardzo zaskoczyło, gdyż u innych dentystów z leczeniem kanałowym byłam co najmniej po 3 razy. Leczenie przebiegło bezboleśnie, w pełni profesjonalnie, pod specjalnym mikroskopem. Zero nerwów, stresu i przede wszystkim bólu. Klinikę Ars-Dent polecam każdemu, sama będę korzystała już wyłącznie z ich usług. Dodam, że pan Grzegorz Łęcki to spokojny, opanowany, przemiły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Numbers
Stolen credit card intagra cheap The Supreme Leader gave his blessing — at least for now — by choosing not to interfere in the vote count.àThe new president, then, appears to have a mandate to engage the United States — if Washington is willing — in practice as well as in words.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelvin
I'm at Liverpool University http://www.oliver-sinz.de/kontakt/ revatio hcpcs code Greece’s top court has ordered an urgent investigation into birth certificates issued across the country in the past six years after the discovery that the Roma couple had falsely registered Maria as their own child.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darrell
I like watching football http://www.sabrinajanesch.de/autorin/ side effects of assurans Before the 12-week ad campaign, the proportion of smokers who tried to quit for at least one day in the previous three months was 31.1%. At the end of the campaign, the figure was 34.8% - a relative increase of 12%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziagola
Jeśli chodzi o Częstochowę, to bardzo dobra opinię ma ten gabinet http://galeria-usmiechu.pl . Ludzie bardzo go sobie chwalą, pani doktor jest ponoć rewelacyjna i robi wszystko aby zęba uratować. Jeśli ktoś się wybiera z dzieckiem, to jak najbardziej mają gabinet przyjazny dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama chodze do dentysty w czestochowie na warszawskiej http://www.stomatologiarodzinna.net/ I coz moge o nich powiedziec? Generalnie sa ok, w srodku panuje mila atmosfera ze nie czujesz, ze zaraz bedziesz miec borowanego zeba ;) poza tym nie sa drodzy, co dla mnie jest dosc istotna kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KATOWICE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków - dr. Obuchowicz, Ultragen. Chodzę z każdym zębem do niej od dłuższego czasu. Tzn ogólnie w Ultragenie leczę wszystko, więc to bylo dość naturalne, jednak pani doktor bardzo dobrze potrafi wyleczyć zęby. Same wizyty też należą do tych raczej przyjemnych. Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armand
Gloomy tales is there a generic drug for hydrochlorothiazide Facebook Inc. priced its initial public offering at $38 per share amid lofty expectations that investors would be clamoring to buy a stake in one of the world's best-known websites. Instead, trading glitches marred the company's stock market debut and then worries about Facebook's growth prospects triggered a sell-off that dropped the stock as low as $17.55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edgardo
I've got a part-time job zithromax japan It was an unusual few weeks for Cribbs, while he was home instead of practicing every day. He and a friend worked out on a high school soccer field until they were asked to leave because they were tearing it up so badly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giuseppe
A book of First Class stamps penegra rate âÂÂWe have confidence in our ability to make [the PS4] an instant success,â he assures me the following day, citing the consoleâÂÂs competitive price point - at ã349.99, itâÂÂs almost ã80 cheaper than the Xbox One - and developer support as key differentiators in the imminent hardware war.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na konsultacji w Ultragenie i już wiem, że będę chodzić tylko tam. Po pierwszej wizycie widać kto chce CI pomóc, a kto robi łaskę. Zdecydowanie lekarz który mnie przyjmował zna się na swojej pracy i jest bardzo uprzejmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do gabinetu stomatologicznego Dental Complex i jestem zadowolona, zajmują się implantami zębowymi, kompleksowym leczeniem zębów, lekarze znają się na swojej pracy i faktycznie chcą pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×